Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Article.

Yeni BMW Lifestyle Koleksiyonu 2016

BMW Lifestyle, Koleksiyon dahilinde modern kişiselleştirme özellikleri ile malzeme ve renklerin yenilikçi karışımını içeren bir dizi yeni ürün içeriyor. Nisan 2016'nın başında sunulan yeni BMW Lifestyle Koleksiyonu, 250'den fazla yeni ürün ve stille birlikte çok daha fazla seçenek sunuyor.

BMW
·
Lifestyle
·
Lifestyle Ürünleri
 

Press Contact.

Levent Akgüllü
BMW Group

Tel: 0090 212 412 01 44

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(5x, ~19,31 MB)
BMW Lifestyle, Koleksiyon dahilinde modern kişiselleştirme özellikleri ile malzeme ve renklerin yenilikçi karışımını içeren bir dizi yeni ürün içeriyor. Nisan 2016'nın başında sunulan yeni BMW Lifestyle Koleksiyonu, 250'den fazla yeni ürün ve stille birlikte çok daha fazla seçenek sunuyor.

BMW Group her zaman trendi belirleyen tasarımlar ve premium kaliteyi temsil etti. Bu deneyimi sürüş dışında da yaşamak isteyenler için BMW Lifestyle Koleksiyonu tipik BMW dinamizmini ve yaşam tarzını yansıtan farklı bir çözüm sunuyor. BMW Group'un yüzüncü yılında Nisan 2016'nın başında sunulan yeni BMW Lifestyle Koleksiyonu, 250'den fazla yeni ürün ve stille birlikte çok daha fazla seçenek sunuyor.

 

­­Sportif şıklığın ifadesi BMW Koleksiyonu.

Yeni 2016  BMW Koleksiyonu  çok çeşitli yeni giysiler, aksesuarlar ve valizler içeriyor. Her durumda sportif şıklık, farklı stil ve yüksek kalitede malzemeler, ayırt edici özelliklerini oluşuyor.

Yeni  BMW Ceket  ve hafif  BMW Summer Down Ceket  2016 BMW Koleksiyonu'nun özel ürünleri arasında yer alıyor. Modaya uygun yün görünümlü BMW Kadın Ceketi,  şık kapüşonunun yanı sıra iyi bir görüntü sağlaması ve vücuda tam oturması için iple sıkılarak ayarlanan beli ile son moda parka stilinde sunuluyor. BMW Erkek Ceketi,  ise ceketin şehirli, şık görünümünü vurgulayacak şekilde dik yaka ve dört dış ceple birlikte sunuluyor. Gizli, fitilli yakası ve manşonları hava koşulları ne olursa olsun soğuğu dışarıda tutacak şekilde tasarlanmış.

Daha sportif bir görünümü tercih edenler için BMW Lifestyle hafif, bel uzunluğunda BMW Summer Down Ceketi öneriyor. Yüzde 90 kaz tüyü ve yüzde 10 tüyden üretilen ceket, sıcak tutmanın yanı sıra son derece hafif olması sayesinde kolayca katlanıp taşınabilir. Bu özelliği  BMW Summer Down Ceketi  dağlara ya da deniz kıyısına yapılacak yolculuklarda veya yalnızca serin yaz akşamlarında keyifli zaman geçirirken ideal bir yol arkadaşı kılıyor.

Yeni BMW Koleksiyonunun imza niteliğindeki özellikleri arasında yeni stillerin yanı sıra yenilikçi kişiselleştirme ve akıllı detaylandırma da bulunuyor. BMW Örgü Süveter, örneğin kontrast oluşturan siklamen rengindeki dikişleriyle kadınlar için şık, göz alıcı bir model oluştururken, Erkek Süveterinin rengiyle uyumlu düz dikişleri ve sol göğüs cebi modern bir tasarım özelliği sunar.

 

BMW Koleksiyonu'na ait yeni saatlerle her zaman güncel kalın.

2016 BMW Koleksiyonu'na bir dizi yeni kol saati katılıyor. Modellerde, sportif özellikler ile sofistike cazibe zahmetsizce bir araya getirilmiş. Çok çeşitli, arklı tasarımları sayesinde her zevke uygun bir model mutlaka mevcut.

BMW Day Date  modeli (kadın ve erkek) Swiss Ronda mekanizması, yapısal kadran deseni ve deri kayışıyla modası geçmeyecek şekilde şık bir görünüme sahipken, yeni  BMW Chrono Watch ise açılı paslanmaz çelik muhafazası ve kabartma deri kayışıyla güçlü bir çekiciliğe sahip. Hem kadına hem erkeğe uygun kronometreli saat, kasnağı etrafında entegre bir takometre bulunan yuvarlak bir kadran, tarih görüntüleyici (saat 4 konumunda) ve kadranın üst kısmında renkli bir BMW logosu barındırıyor. Fosforlu rakam işaretleri ve fosforlu akrep ile yelkovan okunabilirliği kolaylaştırıyor.

Çok daha göz alıcı bir görünümü tercih edenler için BMW Sport Chronograph  doğru seçim. 43 milimetre çapı, parlatılmış çerçevesi ve parlak mavi kadranı ile bu erkek saati, çok şık bir görsel ifade oluşturuyor. Fırçalanmış paslanmaz çelikten baklalara sahip dayanıklı bilezik ve kelebek kelepçe, bu kronometreli saati her macera için güvenilir bir yol arkadaşı kılıyor. Tüm BMW saatleri gibi bu model de Ronda'ya ait yüksek kalitede kuvars mekanizmayla donatılmış.

 

Tüm yolculuklarınız için kusursuz bagaj çözümü.

BMW Lifestyle başarılı BMW Bavul Koleksiyonuna iki yeni üye ekledi. BMW Elbise Çantası ve BMW Silindir Çanta ile konforlu ve şık bir yolculuk artık çok daha kolay. Büyük fermuarları ve havalandırmalı yan cepleriyle yeni BMW Elbise Çantası, giysileriniz ve ayakkabılarınız için ideal bir saklama çözümü sunar. Torba içerisindeki düz file cepler, giysileri her zaman düzenli halde tutar. BMW Elbise Çantası aynı zamanda akıllı bir özelliğe de sahiptir. Yan fermuarların kullanımı ile hızlı ve kolay bir şekilde şık bir hafta sonu çantasına dönüştürülebilir. Bu çanta, iş seyahatleri ve hafta sonu kaçamakları için idealdir.

Yeni BMW Silindir Çanta normal spor çantalar ve küçük valizlere göre modaya uygun bir alternatif oluşturur. Bu geniş çanta, gerçek deriden sapları ve iki yanında yer alan BMW yazısı ile zevkli bir balıksırtı tasarıma sahip. İki iç bölme, bir fermuarlı cep ve bir anahtarlık, her şeyin düzenli bir biçimde taşınabilmesini sağlar.

 

BMW Lifestyle Koleksiyonunun köşe taşı olan BMW Koleksiyonuna ek olarak, yeni BMW M Koleksiyonu, BMW i Koleksiyonu ve BMW Iconic Koleksiyonu da çeşitli ilham verici ürünler ve heyecan verici stillerle zenginleştirildi.

 

BMW M Koleksiyonu

BMW M Koleksiyonu'nun yeni sürümü, ünlü BMW M otomobillerinin kendine özgü dinamizmini ve gücünü açık bir biçimde yansıtıyor. Bu koleksiyonun tanımlayıcı rengi siyahtır. İlhamını BMW M4 hava emme ızgaralarının deseninden alan kapitone astar gibi yaratıcı tasarım özellikleri ve kırmızı vurgular ile bir araya getirilen en üst düzey standartlar, tipik BMW M felsefesini; yani Dünyanın en güçlü harfini yansıtır.

 

BMW i Koleksiyonu

2016 BMW i Koleksiyonu kapsamlı şekilde güncellendi. Şık Kadın Tulumu veya yumuşak, esnek malzemeden üretilen Kadın Üst Giyim ürünleri gibi lüks moda ürünleriyle BMW, sürdürülebilirlik ve premium kalitenin zahmetsiz şekilde bir araya getirilmesinin yalnızca otomobil dünyasına özgü olmadığını kanıtlıyor. Öncü malzeme kombinasyonu ve geleceğe dönük tasarım dili BMW i aksesuarları ve deri ürünlerinde ön plana çıkarak şirketin zamanın ötesinde olma iddiasını vurguluyor.

 

BMW Iconic Koleksiyonu

BMW Iconic Koleksiyonu, olağanüstü malzemeleri ve hassas işçiliği modası geçmeyen şık aksesuarlara dönüştürür. Cazip bir stile sahip kol saatleri, yüksek kalitede ekose yün ürünler ve ince deriden eşyalarla her bir öğe olağanüstü bir yaşam tarzının ifadesidir.

 

Yeni BMW Çocuk Koleksiyonunda diğer cazip ürünleri de bulabilirsiniz. Ölçeği küçültülmüş kullanılabilir BMW modelleri ve çeşitli oyunlar, ailenin en küçük üyelerinin heyecan dolu zamanlar geçirmesini sağlıyor.

 

BMW Minyatür Koleksiyonunda da 2016 yılı içinde yeni modellerin piyasaya sunulması planlanıyor. BMW 328 gibi klasik otomobillerden yeni BMW 7 Serisi gibi günümüzün ikonik modellerine veya BMW i8 gibi geleceğin klasiklerine kadar BMW Minyatürleri, her detayıyla büyüleyicidir.

 

Nisan 2016 itibariyle BMW Lifestyle Koleksiyonu shop.bmw.com adresinde ve seçkin BMW Yetkili Satıcılarında bulunabilir.

 

Detaylı bilgi ve irtibat için:

Borusan Otomotiv Kurumsal İletişim

kurumsal.iletisim@borusanotomotiv.com

Article Media Material.

My.PressClub Oturum aç
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Otomatik Şanzımanlı BMW 316i Sedan Türkiye’de.
Sun May 16 19:53:00 CEST 2010
Sedan
Yeni BMW 5 Serisi Sedan'ın teknik verileri
Wed Dec 09 17:11:00 CET 2009
5 Serisi
BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
Mon Nov 16 10:45:00 CET 2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç