Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Article.

Köklerine dönen BMW Group Classic'in yeni mekanı, son hızla hayata geçiyor.

Arşiv, atölye, müşteri merkezi ve klasik otomobillere yönelik yedek parça hizmetleri, tarihi bir geçmişe sahip mekanda bir araya geldi.

Miras
·
Kurumsal Miras
·
BMW Marka Mirası
·
MINI Marka Mirası
 

Press Contact.

Levent Akgüllü
BMW Group

Tel: 0090 212 412 01 44

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(5x, ~12,44 MB)

BMW Group Classic, tarihi bir alanda yer alan yeni şirket merkezine taşınma işlemini tamamladı. Şirketin arşivi ve otomobil koleksiyonu, atölye ve müşteri hizmetleri merkezi ile klasik otomobil ve motosikletlere yönelik yedek parça hizmetleri artık Milbertshofen, Münih'teki bir yerleşkeye taşındı. Bu taşınma BMW Group'un tarihine, şirketin yüzüncü yılında yeni bir yuva kazandırırken, aynı zamanda köklerini de tarihi bir konuma bağlıyor. Moosacher Straße 66 adresinde yer alan yaklaşık 13.000 metrekare boyutundaki bu alan, henüz daha yeni bir şirketken kullanılan ilk üretim binalarını da içeriyor. Üretim binası, bugün kayıt altına alınmış bir bina olan eski giriş kapısı gibi restorasyon çalışması sırasında korundu ve şimdi BMW Group'un geçmişine açılan kapı niteliği taşıyor.

 

BMW Group Classic Müdürü Ulrich Knieps şu yorumda bulunuyor: "Artık her şeyi bir çatı altında topladık ve bu durum bize tarihi mirasımızı korumak için ideal koşulları sunuyor. Yeni yerimizden Concorso d’Eleganza Villa d’Este, Mille Miglia ve Festival of Speed gibi ilk büyük etkinlikleri yönetmeyi başardık. Etkinlik alanı ise şirketin 100. yılını kutlamak üzere gerçekleştirilen basın toplantısı gibi etkinliklerle kendini kanıtladı."

 

BMW Group Classic'in yeni yeri, aynı zamanda otomobil ve motosikletlerinin korunması ve bakımına ilişkin bilgi ve hizmetlerle BMW, MINI ve Rolls-Royce markalarının klasik modellerinin sahipleri ve hayranları için de bir temas noktası oluşturuyor. Otomobiller ve BMW Group Classic'in geniş koleksiyonuna ait sergilenen diğer öğeler tarihi üretim salonunda yer alıyor. Tesisler ve burada yaratılan etkinlik alanları farklı toplantılar için de rezerve edilebiliyor. Katılımcılara yeni mekan hakkında genel bilgiler aktarmak ve şirketin tarihi hakkında bilgi vermek amacıyla rehberli turlar da sunuluyor. Tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olan Café “Mo 66”, doğrudan BMW Group Classic Merkezi'nin otomobil atölyesinin camlarına bakıyor.

 

BMW Group Classic, yeni yerinde, şirketin geçmişine ve sahip olduğu BMW, MINI ve Rolls-Royce markalarına yönelik faaliyetler oluşturma fırsatını da artırıyor. Şirketin, markaların ve ürünlerin geçmişine yönelik sorular BMW Group Arşivlerinde yanıtlanıyor. Medya iletişimi ve pazarlamadan sorumlu ekipler de çalışmalarını etkinlik ve sergi organizasyonu uzmanlarıyla birlikte bu yeni merkezde sürdürüyor. BMW Group Classic Merkezi personeli, deneyim, uzmanlık ve tutku barındıran uzun bir geçmişe sahip. Söz konusu personel, tarihi otomobil ve motosikletlerin korunması ve restorasyon işlerini gerçekleştirirken, klasik otomobil satın alma ve satma konusunda da destek sağlıyor. BMW Group Classic tarafından sunulan teklifler arasında klasik otomobil kiralama ve yedek parça mağazası da yer alıyor. 55.000 adedin üzerindeki yedek parça ürün yelpazesi sürekli olarak artış kaydediyor. Dört veya iki tekerlekli klasik araç sahipleri, orijinal yedek parçalardan faydalanabiliyor.

 

Sorularınız için iletişim;

Borusan Otomotiv Kurumsal İletişim

Firuzköy Bulvarı No:21 34320 Avcılar / Istanbul / Türkiye

kurumsal.iletişim@borusanotomotiv.com

Article Media Material.

My.PressClub Oturum aç
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Otomatik Şanzımanlı BMW 316i Sedan Türkiye’de.
Sun May 16 19:53:00 CEST 2010
Sedan
Yeni BMW 5 Serisi Sedan'ın teknik verileri
Wed Dec 09 17:11:00 CET 2009
5 Serisi
BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
Mon Nov 16 10:45:00 CET 2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç