Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Article.

BMW bir kez daha European Outdoor Film Tour 2016'da

Doğa sporlarının etkileyici dünyasından ilham verici ve orijinal yedi belgesel ile BMW Welt'de dünya prömiyeri yapıldı.

Kurumsal
·
BMW Group Design
·
Kültürel Yayınlar
 

Press Contact.

Begüm Tenik
BMW Group

Tel: 0090 212 412 00 18

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(8x, ~68,38 MB)

120 dakikada Myanmar'dan İsviçre Alplerini geçerek Kanada'nın en kuzey ucuna uzanan bir yolculuğu içeren bu yılın European Outdoor Film Tour (E.O.F.T.) etkinliği BMW Welt'de gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan yaklaşık 600 misafir doğa sporları dünyasının sunduğu çok çeşitli bir yolculuğun keyfini çıkardı. Mevcut program kapsamında Ekim 2016 ve Şubat 2017 arasında 15 Avrupa Ülkesini gezecek turne ile yalnızca E.O.F.T. etkinliğinde, büyük ekranda bu formatta izlenebilecek toplam 7 etkileyici belgesel film gösterilecek. BMW bir kez daha projenin mobilite ortağı oldu. Dağ bisikletçisi Harald Philipp, dağcı David Lama, tırmanma sporcuları Ben Ditto, Nicolas Favresse, Sean Villanueva ve Bob Shepton; kayakçı Jeremie Heitz, Alp gazetecisi Mark Jenkins, dublör ve atlayış pilotu Matt Blank gibi belgeselde anlatılan hikayenin kahramanı olan çok sayıda sporcu ve film yapımcısı prömiyere katıldı.

Gerçek maceralar, gerçek sinema sanatı

BMW Welt Auditorium'da doğa sporcuları ve sporlarını konu alan yedi filmin ekiplerinin anlattığı duygusal ve orijinal hikayeler izleyicileri etkilemeyi başardı. En fazla 30 dakikalık filmler herhangi bir senaryo, aktörler ve özel efektler olmadan “This is Real!” (Bu Gerçek bir Hikaye!) sloganı ile çekildi. Bunun sonucunda turne boyunca doğa sporları meraklılarını kesinlikle büyüleyecek gerçek maceralar ve gerçek tutkunun etkileyici bir birleşimi ortaya çıktı.

BMW Group'un spora katkısı

BMW, European Outdoor Film Tour'un 2013 yılından bu yana resmi otomotiv ortağı. Turnenin önemli duraklarından biri olan BMW Welt bu yılın dünya prömiyerine ev sahipliği yapmak üzere seçildi. BMW, bu işbirliğini aktif ve sportif hedef kitlesine ürünlerini ve teknolojilerini sunmak için bir fırsat olarak değerlendiriyor. Bu yılın odağı yolda ve arazide, her türlü yüzeyde olağanüstü yol tutuşu ve hassas çekişi garanti eden ve BMW xDrive'ı doğa sporları için ideal hale getiren akıllı dört çeker sistem BMW xDrive.

En prestijli açık hava filmleri etkinliklerinden biri olan European Outdoor Film Tour ideal bir fırsat sunuyor. Yalnızca geçtiğimiz yıl gösterimlere 200.000'den fazla kişi katıldı.

BMW Marka Stratejisi Başkanı Bernd Korber konuyla ilgili olarak şu yorumlarda bulundu: "European Outdoor Film Tour ve BMW gerçekten uyumlu ve güçlü bir ortaklık kurdu. Doğa sporları tıpkı BMW gibi tutku, maksimum performans ve hareket halinde olmanın eşsiz keyfini sunar. E.O.F.T'yi desteklemekten memnuniyet duyuyoruz."

BMW, ünlü kayak merkezleri ve spor ve doğa sporları sektörlerinden ortaklar ile uzun vadeli işbirliklerine ve 2013 yılında başlatılan European Outdoor Film Tour ile işbirliği gibi bu alanda çok sayıda projeye imza atarak son yıllarda Avrupa'da doğa ve dağ sporlarına olan katkısını giderek artırdı.

 

Sorularınız için iletişim;

Borusan Otomotiv Kurumsal İletişim

Firuzköy Bulvarı No:21 34320 Avcılar / Istanbul / Türkiye

kurumsal.iletişim@borusanotomotiv.com

 

Article Media Material.

My.PressClub Oturum aç
 

BMW Group Streaming

LAS VEGAS CES 2022.

Here you can see our webcast with the press conference and the innovation highlights.

Open Streaming Page

Latest Facts & Figures.

BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
16.11.2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç