Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Article.

“Shades of Winter: Between” – BMW, Sandra Lahnsteiner’ın olağanüstü freeride film projesini destekliyor.

Julia Mancuso, Janina Kuzma ve diğer pek çok sporcu 7 Ekim'de BMW Welt'de yapılacak dünya prömiyerine katılacak.

BMW
·
Brands
·
Yıldönümü
·
Kurumsal
 

Press Contact.

Begüm Tenik
BMW Group

Tel: 0090 212 412 00 18

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~3,99 MB)

 “Shades of Winter: Between” Avusturyalı film yapımcısı ve BMW'nin sponsor olduğu atlet Sandra Lahnsteiner'ın üçüncü film projesi. Uzun metrajlı film Julia Mancuso, Evelina Nilsson ve Janina Kuzma gibi en iyi kadın sporcuların yeni BMW X1 ile birlikte dünyanın ünlü yerlerine freeride yolculuklarını konu alıyor. BMW, bu eşsiz projenin özel otomotiv sponsoru. “Shades of Winter: Between”in dünya prömiyeri 7 Ekim 2016'da Münih'te BMW Welt'de gerçekleştirilecek.

“Shades of Winter: Between” profesyonel kayakçı ve film yapımcısı Sandra Lahnsteiner'ın son filmi. 2010 yılındaki ilk film gösteriminden bu yana Avusturyalı sporcu kendini kadın aksiyon sporlarının önünü açmaya adadı. 2013 ve 2014 yıllarında çıkan filmlerin ardından “Shades of Winter” serisinde yer alan üçüncü film olan “Between” ekstrem kış sporları yapan kadın atletleri konu alıyor.

“Between” filminde Olimpiyat Atleti Janina Kuzma (Yeni Zelanda); altın madalyalı Julia Mancuso (ABD); üç kez Dünya Sörf Şampiyonu olan Carissa Moore (ABD); Andorra'da yapılan Dünya Freeride Turu'nda üçüncü olan Evelina Nilsson (İsveç); 2013 yılında Verbier Extreme'de birinci olan Matilda Rapaport* (İsveç) ve Dünya Freeride Turu'nu iki kez kazanan Nadine Wallner (Avusturya) rol aldı. Aksiyon belgeselinde ekstrem spor atletlerinin İsveç, Avusturya, Kanada, Yeni Zelanda, Alaska, İsviçre ve Hawaii gibi dünyanın çeşitli yerlerine yolculukları anlatılıyor.

Sporculara bu yolculuklarında BMW'nin sağladığı yeni BMW X1 eşlik etti. Olağanüstü işlevselliği, sportif tasarımı ve akıllı BMW xDrive dört çeker sistemi ile Spor Aktivite Otomobili en iyi freeride alanlarına ulaşmak için idealdir. Otomobil, her türlü yüzeyde mükemmel yol tutuşu ve hassas çekiş ile yolda ve arazide etkileyici bir performans sunar.

Ünlü kayak merkezleri ve spor ve doğa sporları sektörlerinden ortaklar ile uzun vadeli işbirliklerine imza atmasının yanında kış sporları arenasında çok sayıda projeye de destek sağlayan BMW markası, Avrupa genelinde kış sporları aktivitelerini ve bu aktivitelere katkılarını BMW Mountains adı altında birleştiriyor. Marka, uzun yıllar boyunca BMW Mountains aracılığıyla freeride kayak sporu etkinliklerinde yer aldı.

Uluslararası Marka Deneyimi Başkanı Jörg Reimann şu açıklamalarda bulundu: "Freeriding, en üst düzeyde performans ve atletizm gerektiren bir spor. Bu da dinamik BMW markası için bu sporu ideal hale getiriyor. “BMW ve “Shades of Winter” kış ve dağcılık için ortak bir tutku paylaşıyor, bu nedenle bu projeyi desteklemekten memnuniyet duyuyoruz.”

“Shades of Winter: Between”in dünya prömiyeri 7 Ekim 2016'da Münih'te BMW Welt'de gerçekleştirilecek.

 

Sorularınız için iletişim;

Borusan Otomotiv Kurumsal İletişim

Firuzköy Bulvarı No:21 34320 Avcılar / Istanbul / Türkiye

kurumsal.iletişim@borusanotomotiv.com

Article Media Material.

My.PressClub Oturum aç
 

BMW Group Streaming

LAS VEGAS CES 2022.

Here you can see our webcast with the press conference and the innovation highlights.

Open Streaming Page

Latest Facts & Figures.

BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
16.11.2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç