Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Article.

BMW Group, Detroit'te gerçekleştirilen NAIAS 2017’de.

BMW, yeni BMW 5 Serisi Sedan’ın dünya prömiyerini ve BMW Concept X2’nin ABD prömiyerini gerçekleştirmek üzere, 8 – 22 Ocak 2017 tarihleri arasında Detroit’te gerçekleşen Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nı (NAIAS) seçti.

BMW
·
Brands
·
Kurumsal
·
Oto-Şovlar
 

Press Contact.

Begüm Tenik
BMW Group

Tel: 0090 212 412 00 18

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(2x, ~12,7 MB)
BMW, yeni BMW 5 Serisi Sedan’ın dünya prömiyerini ve BMW Concept X2’nin ABD prömiyerini gerçekleştirmek üzere, 8 – 22 Ocak 2017 tarihleri arasında Detroit’te gerçekleşen Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nı (NAIAS) seçti. BMW standındaki modellerin bir parçası olarak, yeni BMW 530e iPerformance plug-in hybrid, sportif BMW M550i xDrive ve lüks BMW 6 Serisi model yelpazesi de ziyaretçilere tanıtılıyor. Ayrıca BMW ConnectedDrive'ın da yeni hizmetleri sergileniyor. 
  • Dünya prömiyeri: Yeni BMW 5 Serisi model yelpazesi, dünyanın en başarılı yönetici sınıfı sedan otomobilinin yedinci nesline ulaşıyor. Gelişmiş dinamikler, olağanüstü asistan sistemleri, etkileyici düzeyde bağlantı özellikleri ve yeni bir işletim sistemi modellerin en önemli yeni özellikleri arasında yer alıyor.

 

  • BMW 530e iPerformance, Mart 2017’den itibaren BMW 5 Serisi model yelpazesinin en son nesline bir plug-in hybrid modeli de ekleyecek. Sportif BMW 530e iPerformance Sedan, markanın herkesçe bilinen dinamik becerisini, yalnızca elektrik enerjisiyle çalışma yeteneğiyle bir araya getirerek emisyonsuz sürüş sağlıyor.

 

  • Yeni BMW 5 Serisi’nin prömiyerinde, yeni BMW M550i xDrive da sunuluyor. Güçlü M Performance TwinPower Turbo motoru, arkadan itişe ağırlık veren BMW xDrive akıllı dört çeker sistemi ve M Performance’a özgü süspansiyon ayarıyla yeni BMW M550i xDrive, aynı anda hem dört kapılı bir spor otomobil, hem de etkileyici dinamik beceriye sahip yönetici tipi bir sedan otomobildir.

 

  • 2017 ilkbaharında satışa sunulacak olan BMW 6 Serisi model yelpazesi ise opsiyonel donanım listesine son derece cazip yeni özellikler ekliyor. Yalnızca BMW 6 Serisi Coupé, BMW 6 Serisi Cabrio ve BMW 6 Serisi Gran Coupé için sunulan opsiyonel özellikler, bu üç lüks modelin sportif karakterini açıkça o
    taya çıkaran, göz alıcı iç tasarım ve dış tasarım özellikleri ekliyor.

 

  • ABD prömiyeri: Sportif, şehirli konseptini öne çıkaran, kompakt segmentin yeni üyesi BMW Concept X2, olağanüstü dinamizm ve sağlamlığı, diğer X modellerinden son derece farklı olan bir tasarımda bir araya getiriyor.

 

  • Ayrıca, yeni BMW 5 Serisi Sedan otomobili satın alan müşterilerine, ek dijital hizmetlerle tamamlanan BMW Connected'ın bir sonraki geliştirme aşamasını da sunuyor. Söz konusu ek dijital hizmetler arasında, otomobil ekranında kişiselleştirilmiş bir başlangıç ekranı olan BMW Connected Onboard ve kullanıcıların akıllı telefonları aracılığıyla otomobillerinin çevresini izleyebilmesini ağlayan Remote 3D View özelliği bulunuyor. Ayrıca, BMW ConnectedDrive, artık Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi (RTTI) hizmetinin bir parçası olarak tehlike ön izleme özelliğini de içeriyor.

Article Media Material.

My.PressClub Oturum aç
 

BMW Group Streaming

LAS VEGAS CES 2022.

Here you can see our webcast with the press conference and the innovation highlights.

Open Streaming Page

Latest Facts & Figures.

BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
16.11.2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç