Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Article.

İF Tasarım Ödülleri 2017'de BMW Group, on ödüle layık görüldü. BMW 5 Serisi Sedan, en büyük tasarım ödülü olan “İF 2017 Altın Ödülü” kazandı.

Toplam beş BMW Group markalı model, uluslararası üne sahip “iF Tasarım Ödülleri 2017”de ödüle layık görüldü.

Kurumsal
·
Kurumsal Ödüller
 

Press Contact.

Begüm Tenik
BMW Group

Tel: 0090 212 412 00 18

send an e-mail

Önemli isimlerden oluşan jüri, MINI VISION NEXT 100, ROLLS-ROYCE VISION NEXT 100, BMW Motorrad VISION NEXT 100 ve BMW Concept X2 modellerini, "Mobilite / Profesyonel Konsept" kategorisinde yenilikçi tasarımları ve geleceğe dönük teknolojileri için ödüllendirdi.

 

BMW 5 Serisi Sedan ise "Otomobiller / Ürün" kategorisinde saygın “iF 2017 Altın Ödül”ün sahibi oldu. Bu ödülle jüri, BMW tasarım ekibinin ortaya koyduğu olağanüstü çalışmayı bir kez daha onayladı.

 

Mobilite, yaşam tarzı, kullanıcı etkileşimi ve spor alanlarındaki ürünlere yönelik bir BMW Group Şirketi olan Designworks beş adet “2017 iF Ödülü”ne layık görüldü. Jüri, lifestyle ayakkabısı Puma X-CAT, ergonomik makyaj fırçası serisi Revlon Pro Fırçaları ve John Deere ile iş birliği içinde tasarlanan paletli ekskavatör 1050K Crawler'ı seçti. Ayrıca, Paralimpik Olimpiyatları için tekerlekli yarış sandalyesi olarak tasarlanan BMW Racing Wheelchair ve Head-Up Display özellikli motosiklet kaskı konsepti olan BMW Vision Ride Helmet konsepti de iF Ödülüne layık görüldü.

 

Münih'teki BMW Welt'te altıncısı düzenlenen 2017 iF Tasarım Ödülleri Gecesi çerçevesinde ödüller sahiplerini buldu. Onlarca yıldır sunulan “iF Tasarım Ödülleri” dünyanın en önemli tasarım ödüllerinden biri olarak görülüyor ve tasarım alanında kalitede kusursuzluk standardı olarak kabul ediliyor. 1953 yılından beri her yıl verilen bu saygın ödüllerin kriterleri arasında ürünün dış görünümü ve şekline ek olarak, yenilikçilik düzeyi, ergonomi, işlevsellik ve çevre açısından özellikleri de yer alıyor.

 

Sorularınız için iletişim;

Borusan Otomotiv Kurumsal İletişim

Firuzköy Bulvarı No:21 34320 Avcılar / Istanbul / Türkiye

kurumsal.iletişim@borusanotomotiv.com

My.PressClub Oturum aç
 

BMW Group Streaming

LAS VEGAS CES 2022.

Here you can see our webcast with the press conference and the innovation highlights.

Open Streaming Page

Latest Facts & Figures.

BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
16.11.2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç