Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Article.

Yeni MINI Countryman ile Her Türlü Yol Koşulunda Daha Fazla Keyifli Hikaye!

Yeni Nesil MINI Countryman, artan boyutları ile MINI ailesinin en büyük SUV üyesi olarak premium kompakt segmentte yerini aldı. MINI Ailesinin en büyük ve en yeni 4-çeker SUV üyesi Yeni MINI Cooper Countryman ALL4, 25 Mart itibariyle tüm Borusan Otomotiv MINI Showroom’larında.

F60
·
MINI Countryman
 

Press Contact.

Begüm Tenik
BMW Group

Tel: 0090 212 412 00 18

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~2,27 MB)

Yeni Nesil MINI Countryman, artan boyutları ile MINI ailesinin en büyük SUV üyesi olarak premium kompakt segmentte yerini aldı.   MINI Ailesinin en büyük ve en yeni 4-çeker SUV üyesi Yeni MINI Cooper Countryman ALL4, 25 Mart itibariyle tüm Borusan Otomotiv MINI Showroom’larında. 

Daha güçlü ve daha verimli Yeni MINI Cooper Countryman ALL4, 1.5 lt  3 silindirli motoru ile 165.000 TL’den başlayan fiyatlarla 25 Mart itibari ile Borusan Otomotiv MINI Showroom’larında.

 

Yeni MINI Cooper Countryman ALL4, 136 bg’lik 1.5 litre üç silindirli yeni nesil benzinli motor, güçlü 8 ileri otomatik şanzıman ile hem şehir içi yolculuklarında hem de zorlu arazi koşullarında kusursuz bir 4-çeker performansı sergiliyor. Artan boyutlarına rağmen, 100 km’de ortalama 5,5 lt yakıt tüketimi ve 126 g/km CO2 emisyonu ile MINI Cooper Countryman ALL4 hem performans hem de tasarrufu aynı anda sunuyor.

 

Bir önceki gövdeye göre 20 cm daha uzun ve geniş arka diz mesafesine sahip Yeni MINI Countryman, katlanabilir arka koltuk ile birlikte ekstra bagaj hacmi sunuyor. Yüksek malzeme kalitesi, iç mekan aydınlatması ve yenilikçi entegre 6.5"ekran, gelişen bağlantı teknolojisinin de katkısıyla keyifli bir sürüşe imkan sağlıyor.

 

 

MINI Connected:  "Havalı yol arkadaşı".

 

Yeni MINI Countryman ile birlikte yeni MINI Connected nesli de görücüye çıkıyor. Akıllı telefon ile araç arasında kablosuz, otomatik bağlantı kurma  olanağına ek olarak, araç, sürücü ve ortam arasında ki akıllı bağlantıya da odaklanılmıştır. MINI Connected, artık araç dışında kişisel mobilite planlaması için de kullanılabilecek bir mobilite asistanına dönüşür. Yeni, esnek bir platform olan Open Mobility Cloud'un gelişi, MINI Connected'ın iPhone veya  Apple Watch gibi mobil cihazlar ile birlikte  MINI sürücüsünün dijital yaşamına rahatlıkla entegre olmasına imkan sağlıyor.

Article Media Material.

My.PressClub Oturum aç
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Otomatik Şanzımanlı BMW 316i Sedan Türkiye’de.
Sun May 16 19:53:00 CEST 2010
Sedan
Yeni BMW 5 Serisi Sedan'ın teknik verileri
Wed Dec 09 17:11:00 CET 2009
5 Serisi
BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
Mon Nov 16 10:45:00 CET 2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç