Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Article.

BMW’ye Alman dergileri “auto, motor und sport” ve “CHIP”ten bağlantı ve tasarım alanında altı ödül birden.

BMW, dört Otomobil Bağlantı Ödülü kategorisinde birinci sırada yer alırken, 2017 Autonis oylamasında ise iki tasarım ödülüne layık görüldü.

Teknoloji
·
BMW ConnectedDrive
·
5 Serisi
·
2. Serisi
·
4 Serisi
 

Press Contact.

Begüm Tenik
BMW Group

Tel: 0090 212 412 00 18

send an e-mail

BMW, dört Otomobil Bağlantı Ödülü kategorisinde birinci sırada yer alırken, 2017 Autonis oylamasında ise iki tasarım ödülüne layık görüldü.

BMW, Alman dergileri “CHIP” ve “auto, motor und sport” tarafından yapılan okur oylamasında elde ettiği birinciliklerle bir kez daha son derece başarılı bir performansa imza attı. Mevcut BMW modellerinde bulunmakta olan haber/eğlence ve bağlantı teknolojisi, iki dergi tarafından ortak olarak düzenlenen 2017 Otomobil Bağlantı Ödülü'nde on bir kategoriden dördünde BMW’ye ödül kazandırdı. Yeni BMW 5 Serisi'nin Yılın Bağlantılı Otomobili seçilmesi de bu başarılar arasında yer alıyor. Kesintisiz bağlantının yanı sıra tasarım da yeni modellerin popülaritesine katkıda bulunan önemli faktörlerden bir diğeri oldu. "auto, motor und sport” dergisi tarafından gerçekleştirilen 2017 Autonis tasarım yarışmasında BMW 2 Serisi Coupe ve BMW 4 Serisi Coupe/BMW 4 Serisi Gran Coupe'nin birinci olması, markanın en yeni modellerini karakterize eden sportif şıklığın kullanıcılar tarafından da beğenildiğini kanıtlar nitelikte.

Dijital dünya ile bağlantıda: Otomobil Bağlantı Ödülü'nde dört birincilik.

2017 Otomobil Bağlantı Ödülü'nde, Bağlantılı Otomobil kategorisinde oyların %35,4'ünü toplayan yeni BMW 5 Serisi birinci oldu. BMW Connected ve BMW ConnectedDrive servislerinin kapsamlı hizmet portföyüne yeni özellikler eklenmesi ile Sedan otomobillerde bağlantı konusunda yeni standartları belirledi. Akıllı park yeri arama hizmeti, Şehir İçi Park Bilgisi, Uzaktan 3D Görünüm ve otomobilden otomobile aktif trafik uyarısı gibi yeniliklerin hepsi yeni 5 Serisi'nde tanıtılmıştı.

BMW'nin haber/eğlence ve bağlantı teknolojileri, dördüncüsü yapılan Otomobil Bağlantı Ödülü'ne eklenmiş üç kategoride daha birincilik kazanmayı başardı. BMW Professional Navigation Sistemi, “CHIP” ve “auto, motor und sport” dergisi okurları tarafından (oyların %40,9'unu alarak) en beğenilen navigasyon sistemi seçildi. Bu sistem, doğru ve hızlı harita görüntülemesi, sezgisel kullanım ve güvenilir rota yönlendirmesi ile birlikte etkileyici bir hava yaratıyor. Professional Navigation Sisteminin son nesli daha hızlı başlatma, çok daha hızlı rota hesaplaması ve şehir içinde çok daha gerçekçi 3D grafikler sunar. Navigasyon sistemi aynı zamanda uyarlanabilir özelliktedir, yani sürücü önerilen bir güzergahtan sapmaya devam ederse, sistem yeni güzergahı söz konusu hedef için varsayılan seçim olarak önermeye başlar. Professional Navigation Sistemi ile birlikte sunulan seçenekler listesinde on mobil cihaza kadar yüksek hızlı internet bağlantısı sunan WiFi etkin noktası da yer alır. Bu opsiyonel özellik, oyların %28’ini alarak Eğlence/Multimedya kategorisinde birinci oldu. Son olarak, Kontrol Konseptleri/Ekranları kategorisinde de  BMW’nin sistemi birinci olmayı başardı. iDrive’ın son derece sezgisel, kullanışlı ve güvenli işlevselliğini daha da geliştiren dokunmatik ekran özellikli Kontrol Ekranı, okuyucuların %23,7'sinden tam not almayı başardı.

2017 Autonis okuyucu oylamasında sportif şıklık için çifte ödül.

BMW, ayrıca en çekici otomobil tasarımının seçildiği okur oylamasında iki kategoride birincilik kazandı. “auto, motor und sport” dergisi, 17. kez düzenlediği bu otomobil güzellik yarışmasında bu kez okurlarından on bir otomobil sınıfındaki 88 model arasından Autonis birincilerini seçmelerini istedi. Kompakt sınıfında BMW 2 Serisi Coupe, en yüksek oyu almayı başardı. 02'ye kadar uzanan çok sayıda sportif ve kompakt BMW modellerinden en sonuncusu olan iki kapılı model, etkileyici cazibesinden hiçbir şey kaybetmedi. Orta ölçekli otomobiller sınıfında en çekici tasarım kategorisinde Autonis ödülünü BMW 4 Serisi Coupe ve BMW 4 Serisi Gran Coupe paylaştı. İki model de kendilerine özgü konseptlere sahip olsalarda, BMW’ye her zamanki dinamik ve bireysel karizmasını veren sportif ve şık tasarım dilini aralarında paylaşıyorlar. Autonis oylamasından kazanılan birinciliklere iki önemli birincilik daha eklendi. BMW 2 Serisi Coupe ve BMW 4 Serisi Coupe pazara sunulduktan kısa bir süre sonra uzman jüriler tarafından göz alıcı ürün tasarımları sebebiyle iF Tasarım Ödülü ve Red Dot Tasarım Ödülü'ne layık görüldüler. Her iki model de çok kısa bir zamanda halkın beğenisini kazanarak 2014'te yapılan Autonis oylamasında çeşitli kategorilerde birincilikler elde etmişlerdi. En son model güncellemelerinin ardından, “auto, motor und sport” dergisi okur oylamasında bir kez daha elde ettikleri başarıyla tasarımlarının üstün cazibesini etkileyici bir şekilde göstermiş oldular.

 

Sorularınız için iletişim;

Borusan Otomotiv Kurumsal İletişim

Firuzköy Bulvarı No:21 34320 Avcılar / Istanbul / Türkiye

kurumsal.iletişim@borusanotomotiv.com

My.PressClub Oturum aç
 

BMW Group Streaming

LAS VEGAS CES 2022.

Here you can see our webcast with the press conference and the innovation highlights.

Open Streaming Page

Latest Facts & Figures.

BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
16.11.2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç