Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Article.

Yeni BMW X7, son derece zorlu koşullar altında dayanıklılık testlerine tabi tutuluyor.

İlk lüks Spor Aktivite Aracı’nın prototipleri, kutup dairesinden çöl yollarına farklı zorluk derecelerinde gerçekleştirilen testlerle çok yönlülüğünü kanıtlıyor.

G07
·
X7
 

Press Contact.

Begüm Tenik
BMW Group

Tel: 0090 212 412 00 18

send an e-mail

İlk lüks Spor Aktivite Aracı’nın prototipleri kutup dairesinden çöl yollarına farklı zorluk derecelerinde gerçekleştirilen testlerle çok yönlülüğünü kanıtlıyor.

Spor Aktivite Aracı, lüks segmente doğru yol alıyor ve bu esnada gerçek bir dayanıklılık testi maratonuna tabi tutuluyor. Kapsamlı ve çok yönlü bir test programıyla yeni BMW X7’nin kamufle edilmiş prototipleri dünyanın farklı yerlerindeki zorlu zeminlerde test ediliyor. Kutup dairesinin yakınında, kar ve buz üzerinde gerçekleştirilen ilk kış testlerinin ardından çölde uzun mesafe dayanıklılık testleri ve Güney Afrika güneşi altında çakıl yol testleri gerçekleştirildi. Şehir içinde sıkışık trafikte gerçekleştirilen yoğun testler ise kıvrımlı kırsal yollarda ve otoyollarda dinamik yük testleri ile dönüşümlü olarak sürdürüldü. İlk lüks segment BMW X modeli, bu son derece zorlu koşulların yanı sıra farklı iklim ve yol yüzeyi şartlarında da sürüş dinamikleri açısından üstün karakterini kanıtladı.

Etkileyici görünümü, son derece geniş iç mekanı, sofistike motor ve süspansiyon teknolojisi ve özel donanımıyla BMW X7, Münih merkezli premium markanın alışılmış stiliyle lüks sürüş keyfine getirdiği en son yorum. Üstün arazi performansının yanında Spor Aktivite Aracı’na özgü yol sürüş dinamikleri artık yeni bir araç segmentine taşınıyor. En son ve en büyük BMW X modelinin 2018’in sonunda gerçekleşecek tanıtımı ile BMW, lüks sınıftaki mevcut ürün atağını hayranlık verici bir diğer araç konseptiyle sürdürüyor. Bu segmentteki varlığının güçlendirilmesi, BMW Group tarafından NUMBER ONE > NEXT stratejisi çerçevesinde tanımlanan eylem alanlarından birini oluşturuyor.

Yeni BMW X7’nin prototipleri BMW Spartanburg tesislerinde üretildi. ABD’nin Güney Carolina eyaletindeki BMW X modelleri yetkinlik merkezi de aynı zamanda seri üretim modellere ev sahipliği yapacak. Ön üretim araçlar, kamuflaj amaçlı giydirmeye rağmen BMW X7’nin iddialı boyutlarının yanı sıra sade ve uyumlu oranlarını da ortaya çıkarıyor.

Yeni BMW X7’de lüks, çeşitlilik ve sportif özellikler bir araya gelerek benzersiz bir kişilik meydana getiriyor. Mevcut testler, olumsuz hava koşulları altında ve çok çeşitli zeminlerde otomobilin sofistike iç tasarımının sunduğu sürüş keyfini etkileyici biçimde gösteriyor. İsveç Arjeplog’daki Kış Test Merkezi’nde, sıcak iklim testleri sırasında ve Spartanburg’daki günlük trafikte gerçekleştirilen testlerde yeni BMW X7 prototipleri modern lüks anlayışı ve çok yönlülüğüyle daha şimdiden herkesi ikna etmeyi başardı.

My.PressClub Oturum aç
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Otomatik Şanzımanlı BMW 316i Sedan Türkiye’de.
Sun May 16 19:53:00 CEST 2010
Sedan
Yeni BMW 5 Serisi Sedan'ın teknik verileri
Wed Dec 09 17:11:00 CET 2009
5 Serisi
BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
Mon Nov 16 10:45:00 CET 2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç