Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Article.

MINI’YE AUTONIS’TEN TASARIM ÖDÜLÜ.

Yeni MINI Hatch, Almanya'nın ünlü otomobil dergisi "auto, motor und sport" okuyucularının oylarıyla, kendi sınıfında Autonis Design Ödülü'nün sahibi olmaya hak kazandı.

Ürün Ödülleri
 

Press Contact.

Begüm Tenik
BMW Group

Tel: 0090 212 412 00 18

send an e-mail

Yenilenen özellikleri, etkileyici görünümü ve çok sayıda özelleştirme seçeneği, MINI 3 kapı, MINI 5 kapı ve MINI Cabrio modellerini çok daha dikkat çekici hale getiriyor. Yeni MINI Hatch, etkileyici görünümüyle bir kez daha "auto, motor und sport" dergisi okuyucularının oylarıyla kendi sınıfında "autonis" ödülünü aldı. Yılın başında kapsamlı şekilde revize edilen MINI'nin güncel modeli, premium küçük otomobil segmentinde orijinal İngiliz modelinin 2014'te elde ettiği başarıyı bir kez daha tekrarlıyor. O yıl MINI en son nesil değişikliğinin ardından "autonis" ödülünü kazanmıştı.


Yeni MINI'ye heyecan verici çekiciliğini kazandıran ve oy verenler tarafından en beğenilen otomobil olmasını sağlayan unsur şık ve sade tasarımı oldu. Yeni tasarlanan LED ön farlar ve karakteristik İngiliz bayrağı tasarımına sahip arka LED farları otomobile benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Metalik Gri/Emerald, Metalik Blue/Starlight ve Metalik Turuncu/Solaris gövde renkleri de artık renk yelpazesine dahil ediliyor. Hafif alaşım jantlar, siyah çerçeveli farlar, radyatör ızgarası ve stop lambalarıyla birlikte ilk kez sunulan Piano Black dış tasarım ve yeni deri donanım, iç yüzeyler ve renk temaları sayesinde MINI her yerde heyecanla karşılanan benzersiz bir otomobile dönüşüyor.

Yeni dış ve iç tasarım vurguları, markaya özgü görsel cazibeye katkıda bulunurken güncel MINI neslini bir kez daha premium küçük otomobil segmentinde benzersiz bir karakter haline getiriyor. "autonis" ödülünü kazanmasıyla otomobilin çekiciliği bir kez daha kanıtlanıyor.

Stuttgart'da yayıncı Motorpresse tarafından hazırlanan otomobil dergisi, okurlarına 2018'in en güzel otomobillerini sordu. Bu yıl 18. kez düzenlenen ankette okuyuculara on kategoriden 95 modeli seçme olanağı sunuldu. Son on iki ayda Almanya pazarında görülen yeni modeller ve revize edilen markalar aday gösterildi. "Küçük otomobil" sınıfında MINI, oyların yüzde 30,3'ü ile beş rakibini büyük farkla geride bırakarak zafere ulaştı. 

My.PressClub Oturum aç
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Otomatik Şanzımanlı BMW 316i Sedan Türkiye’de.
Sun May 16 19:53:00 CEST 2010
Sedan
Yeni BMW 5 Serisi Sedan'ın teknik verileri
Wed Dec 09 17:11:00 CET 2009
5 Serisi
BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
Mon Nov 16 10:45:00 CET 2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç