Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Articles · Spor.

Basın Bildirisi
 
Basın Kiti
 
Konuşma
 
Fact & Figures
 
+ Filter

BMW BOSPHORUS SAILING FEST 2015

19.06.2015Basın Kiti

Archiv

Türkiye Yelken Federasyonu tarafından, Borusan Otomotiv ana sponsorluğunda, 14 Haziran Pazar günü İstanbul Boğazı’nda düzenlenen BMW Bosphorus Sailing Fest yelken yarışlarına katılım bu yıl da rekor seviyeye ulaştı. Her tip yelkenli teknenin katılımına açık olan yarışta toplam 130 yelkenli kıyasıya mücadele etti.

BMW
·
Brands
·
Kurumsal
·
Sport

2015 DAKAR RALLİSİ’NDE GERİ SAYIM BAŞLADI!

17.12.2014Basın Kiti

Archiv

Dünyaca ünlü Dakar Rallisi’nin 37. buluşması Arjantin, Şili ve Bolivya'da gerçekleşecek ve 4-17 Ocak 2015 tarihleri tozun, kum tepelerinin ve çöllerin zamanı olacak. 2012'den 2014'e kadar dünyanın en tehlikeli uzun mesafeli rallisinin galipleri MINI ve MINI ALL4 Racing, rekabete son şampiyonlar olarak girecekler.

Kurumsal
·
Sport
·
MINI
·
Brands

TÜRKİYE ŞAMPİYONU’NUN ADI; BORUSAN OTOMOTİV MOTORSPOR

24.11.2014Basın Kiti

Archiv

Borusan Otomotiv Motorsport, Türkiye Pist Şampiyonası 2014 sezonunda geleneğini yine bozmadı. Sezonu, “2014 Takımlar Şampiyonu” ve “Süper Grup Şampiyonu” olarak iki büyük zaferle kapattı.

Sport
·
National Motorsports
·
Kurumsal

BOM'DAN LEVEN KOCABIYIK İLE ERKEN ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI

03.11.2014Basın Kiti

Archiv

Türkiye Pist Şampiyonası 2014 sezonu 5’inci ayak mücadelesi 1-2 Kasım tarihlerinde Formula Alfa ve Legends Car yarışları ile birlikte Intercity İstanbul Park Pisti’nde gerçekleşti. Borusan Otomotiv Motorsport 3 araçla katıldığı yarışta 5 kupayla Takımlar Şampiyonası’ndaki avantajını korurken Levent Kocabıyık ile şampiyonanın tamamlanmasına bir ayak kala Süper Grup’ta şampiyonluğunu ilan etti.

Kurumsal
·
Sport
·
National Motorsports

BOM TÜRKİYE PİST ŞAMPİYONASI’NDA 3 OTOMOBİL İLE YARIŞACAK

31.10.2014Basın Kiti

Archiv

Türkiye Pist Şampiyonası 2014 sezonu 5’inci ayak yarışları 1-2 Kasım tarihleri arasında Intercity İstanbul Park Pist’inde gerçekleşecek. Süper Grup’ta ve Takımlar Şampiyonluğu’nda liderliğini sürdüren Borusan Otomotiv Motorsport, bu sezon ilk kez BMW 320 TC ve 2 BMW 320 si olmak üzere toplam 3 otomobili ile TPŞ’de mücadele edecek.

Kurumsal
·
Sport
·
National Motorsports

BORUSAN OTOMOTİV MOTORSPORT AVRUPA’DAN 4’ÜNCÜ KUPASIYLA DÖNDÜ.

29.09.2014Basın Bildirisi

Archiv

Borusan Otomotiv Motorsport, ETCC’den (Avrupa Binek Otomobiller Kupası) Türkiye’ye kupayla döndü. Şampiyonanın en genç pilotu 17 yaşındaki Kaan Önder, Avrupa Kupası’ndaki ilk sezonunda podyumda Türk Bayrağı’nı dalgalandırarak hem ülkesi hem de takımı için gurur kaynağı oldu. Takım, bu sezon Avrupa Kupası’nda 5 yarışta 4 kupa kazanarak tarihi bir zafere de imza atmış oldu.

BMW
·
Sport

BORUSAN OTOMOTİV MOTORSPORT ETCC 5’İNCİ AYAK İÇİN PERGUSA’DA

25.09.2014Basın Bildirisi

Archiv

Borusan Otomotiv Motorsport, bu sezon 3 kupa kazandığı ETCC’nin (Avrupa Binek Otomobiller Kupası) son ayağı için 27-28 Eylül tarihlerinde Sicilya’nın Pergusa Pisti’nde start alacak. 28 Eylül Pazar günü Eurosport International ekranlarından canlı yayınlanacak yarışta Aytaç Biter ve Kaan Önder direksiyon başında olacak.

Sport
·
BMW

BMW Golf Cup International 2014 Türkiye Elemeleri’ne, Sydney New South Wales Golf Club’da yarışabilmek için rekor katılım. Junior Cup’ta 7-12 yaş aralığındaki 34 genç golfçü arasında tatlı rekabet.

15.09.2014Basın Kiti

Archiv

Borusan Otomotiv’in ev sahipliğinde, 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında Silivri Klassis Golf & Country Club’da İstanbul Golf Kulübü tarafından düzenlenen BMW Golf Cup International Türkiye Elemeleri’ne ve Junior Cup’a katılım bu yıl rekor seviyeye ulaştı.

Golf
·
Sport
·
BMW
·
Lifestyle
·
Lifestyle Etkinlikleri

BMW Golf Cup 2014’te oyuncular hem Sydney’deki final için hem de BMW X4 için yarışacaklar.

08.09.2014Basın Bildirisi

Archiv

Borusan Otomotiv’in ev sahipliğini yaptığı BMW Golf Cup International Türkiye elemeleri İstanbul Golf Kulübü organizatörlüğünde 11-14 Eylül tarihleri arasında 200’ün üzerinde oyuncunun katılımı ile Silivri Klassis Golf & Country Club’da gerçekleşecek. 3 gün ön eleme ve 1 gün final turu olmak üzere 4 gün sürecek turnuvada yarışmacılar hem Sydney’de gerçekleşecek dünya finali için hem de BMW X4 “ Hole in one” ödülü için yarışacaklar.

Golf
·
BMW
·
Lifestyle
·
Lifestyle Etkinlikleri
·
Sport

BORUSAN OTOMOTİV MOTORSPORT ETCC 4’ÜNCÜ AYAK YARIŞLARINDA BU KEZ 3 ARAÇLA START ALIYOR.

20.06.2014Basın Kiti

Archiv

Borusan Otomotiv Motorsport, 2014 ETCC (Avrupa Binek Otomobiller Kupası) 4’üncü ayak yarışları için Belçika Spa Francorchamps Pisti’nde start alıyor. Sezon başından itibaren Aytaç Biter ve Kaan Önder ile start alan takıma bu yarışta Selçuk Salargil de katılıyor. İlk kez 3 otomobille ETCC’de start alacak Borusan Otomotiv Motorsport’un Belçika’daki hedefi Türk Bayrağı’nı 3’üncü kez podyumda dalgalandırmak olacak.

Kurumsal
·
Sport
·
BMW

BORUSAN OTOMOTİV MOTORSPORT PİLOTU KAAN ÖNDER’DEN SÜRPRİZ HABER

29.05.2014Basın Kiti

Archiv

Borusan Otomotiv Motorsport pilotu olarak 2010 yılından bu yana yarışan ve bu sezon ETCC’nin en genç pilotu olarak boy gösteren Kaan Önder (17), kariyerindeki en üst noktaya göz dikti. Önder bundan böyle 3 kez Dünya Şampiyonu olan BMW Motorsport pilotu Andy Priaulx rehberliğinde çalışarak onun bilgi ve deneyimlerinden yararlanacak.

Kurumsal
·
Sport
·
Others

BORUSAN OTOMOTİV MOTORSPORTETCC 3.AYAK İÇİN SALZBURG’TA¶

23.05.2014Basın Kiti

Archiv

Borusan Otomotiv Motorsport, 2014 ETCC (Avrupa Binek Otomobiller Kupası) 3’üncü ayak yarışları için Salzburgring’te start alıyor. Geçtiğimiz sezon aynı pistte 3’üncü olan Aytaç Biter bu kez üst basamakları zorlayacak. Kaan Önder ise her geçen gün artan performansını gösterecek.

BMW
·
Sport
 

İSTANBUL 4. YELKEN FESTİVALİ’NE HAZIRLANIYOR. BMW BOSPHORUS SAILING FEST 2014, 4 MAYIS’DA GERÇEKLEŞİYOR

30.04.2014Basın Kiti

Archiv

Türkiye Yelken Federasyonu tarafından, Türkiye’de denizcilik ve yelken kültürünün yaygınlaşmasına ve deniz turizminin gelişimine katkısı olması amacıyla dördüncü kez gerçekleşecek “Bosphorus Sailing Fest” 2014 yılında Borusan Otomotiv ana sponsorluğunda düzenleniyor

Sport
·
Yachtsports
·
BMW
·
Lifestyle
·
Lifestyle Etkinlikleri

BORUSAN OTOMOTİV MOTORSPORT 6 SEZONDUR AVRUPA PİSTLERİNDE

11.04.2014Basın Bildirisi

Archiv

Borusan Otomotiv Motorsport 2014 sezonuna yeni aracı ve yeni yarış programıyla iddialı başlıyor. Ulusal ve uluslararası arenada yarışan ve sayısız başarılara imza atan takım bu yıl araç parkına kattığı BMW 320TC ile ETCC ( Avrupa Binek Otomobiller Kupası ) Türkiye Şampiyonası ve Endurans serilerinde podyum hedefliyor.

Sport
·
National Motorsports
My.PressClub Oturum aç

BMW Group Streaming

LIVE STREAMING.

Open Streaming Page

Here you can see the on-demand streams of the latest BMW Group press events. 

PressClub Information

Önemli güncelleme.

Daha fazlasını öğren

BMW AG, web sitesinin yasal uyarıları ve veri gizliliği kurallarını güncelledi. Böylece PressClub içinde kaydettiğiniz veriler, bunların nasıl kullanıldığı ve kişisel verileriniz üzerindeki kontrol olanaklarınız hakkında daha fazla şeffaflık sağladık. Güncelleme 25. Mayıs 2018 tarihinden sonra geçerli olacak.

Latest Facts & Figures.

BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
16.11.2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Related Videos.

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç