Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Articles · Oto-Şovlar.

Basın Bildirisi
 
Basın Kiti
 
Konuşma
 
Fact & Figures
 
+ Filter

BMW Concept X2

06.10.2016Basın Kiti

Archiv

BMW Group, BMW Concept X2'yi sunmak için 2016 Paris Motor Show'unu seçti. C segmentine yapılan bu yeni eklenti diğer X modellerinden ayrılan özgün bir tasarıma sahip ve ayrıca BMW Group'un coupe araç üretim tarihinde de yerini alıyor. Ortaya çıkan sonuç ise sportif cazibeyi ortaya çıkaran kompakt bir konsept.

BMW
·
Özel Donanımlı Araçlar
·
Lifestyle
·
Lifestyle Ürünleri
·
Paris

BMW Group, 2016 PARİS OTOMOBİL FUARI'NDA

29.09.2016Basın Kiti

Archiv
Update

1-16 Ekim 2016 arasında yapılacak olan Mondial de l’Automobile Paris 2016 (Paris Motor Show) BMW Concept X2'nin dünya prömiyerine olduğu kadar daha güçlü bir akü ve artırılmış bir tahrik oranına sahip yeni BMW 3 Serisi Gran Turismo ve BMW i3'ün fuar prömiyerlerine de ev sahipliği yapacak

F34
·
I01
·
I12
·
Coupé
·
BMW
·
Brands
·
3. Serisi
·
Gran Turismo
·
BMW i
·
BMW i Automobiles
·
BMW i3
·
i8 Coupé
·
Paris

BMW Detroit’te gerçekleştirilen 2016 Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda (NAIAS):

08.01.2016Basın Kiti

Archiv

BMW, 2016'daki yıl dönümüne güçlü bir açılışla girmeye hazırlanıyor. BMW; 11 - 24 Ocak tarihleri arasında Detroit'te Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı'nda (NAIAS) yeni BMW M2 ve BMW X4 M40i performans modellerinin dünya prömiyerini gerçekleştirecek.

F26
·
BMW
·
Brands
·
BMW M
·
M Serisi
·
BMW M Performance Automobiles
·
M2
·
X4
·
Kurumsal
·
Oto-Şovlar

BMW, Paris Otomobil Fuarı 2014

30.09.2014Basın Kiti

Archiv

- BMW 2 Serisi Cabrio dünya prömiyeri. - Yeni BMW X6 dünya prömiyeri. - BMW 2 Serisi Active Tourer Fransa prömiyeri. - BMW 5 Serisi için geliştirilen yeni nesil motorlar - BMW Concept X5 eDrive; yenilikçi hibrid teknolojisi ve akıllı dört çeker - BMW 7 Serisi Individual Final Edition. - BMW i8 Fransa prömiyeri. - BMW ConnectedDrive yenilikleri

Coupé
·
Oto-Şovlar
·
Kurumsal
·
BMW
·
X6
·
2. Serisi
·
Cabrio
·
7 Serisi
·
BMW i
·
i8 Coupé

BMW, 2014 84. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda.

28.02.2014Basın Bildirisi

Archiv

BMW üç dünya, üç Avrupa prömiyeri ve geleceği bugünden sunan modelleriyle 84. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda yerini alıyor. Her geçen gün daha da genişleyen model ailesiyle BMW, meraklılarının her ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yeni modeller sunmaya devam ediyor.

F45
·
F22
·
F36
·
F25
·
F80
·
F82
·
I01
·
Oto-Şovlar
·
BMW
·
2. Serisi
·
Active Tourer
·
Coupé
·
4 Serisi
·
Gran Coupé
·
X3
·
BMW M
·
M Serisi

MINI NAIAS Detroit 2014’te.

10.01.2014Basın Bildirisi

Archiv

2014 Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı'nda (NAIAS) MINI sunumunun odak noktası, orijinal bir modelin yeni jenerasyonu olacak. Premium İngiliz markası, farklı ve dikkatle sadeleştirilmiş tasarımı, daha da artırılmış sürüş heyecanı ve küçük otomobil segmentinde benzeri olmayan yenilikçi özellikleriyle yeni MINI'yi tanıtacak. Dikkatler Detroit'te sadece bu yeni üye üzerinde değil aynı zamanda MINI ailesinin diğer altı üyesinin de üzerinde olacak.

F56
·
MINI
·
John Cooper Works
·
Tasarım yayınları, Konseptler, Çalışmalar
·
Oto-Şovlar

BMW NAIAS Detroit 2014’te.

10.01.2014Basın Bildirisi

Archiv

18 - 26 Ocak tarihleri arasında 26. NAIAS’ta BMW de BMW M GmbH'nin yeni modelleri ile BMW i3 ve BMW i8 plug-in hibrid spor otomobilleri, BMW X1 ve Pure Fusion Tasarımına sahip BMW Z4 Roadster için en son model geliştirmelerini sergileyecek. Çığır açan yeniliklerin diğer örnekleri arasında en son BMW ConnectedDrive özellikleri ve BMW'nin EfficientDynamics teknolojisindeki gelişmeler yer alıyor.

E89
·
E84
·
Oto-Şovlar
·
Sürdürülebilirlik
·
BMW Group Design
·
BMW
·
BMW M
·
BMW i
·
Z4
·
X1

Hem Lüks Hem Elektrikli BMW i3’ten Fuar Şovu! Elektrikli BMW i3, Fuar Standında 9 Bin Km’yi Aşkın Yol Katedecek!

13.09.2013Basın Bildirisi

Archiv

Gelecek artık başladı ve i3 yalnızca bir başlangıç! BMW i markası altında seri üretim olarak yollara çıkacak ilk model olan BMW i3, 12 gün sürecek Frankfurt Otomobil Fuarı’nda BMW Group’un sıra dışı stand tasarımı sayesinde 9 bin km’yi aşkın yol katedecek.

BMW i3
·
Oto-Şovlar
·
Frankfurt

Elektrikli Spor Otomobil Efsanesi BMW i8, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Tanıtıldı! BMW i8, Frankfurt’ta Voltajı Yükseltti!

11.09.2013Basın Bildirisi

Archiv

Elektrikli otomobil kavramında kendinden emin ve cesur adımlarla ilerleyen BMW Group, geçtiğimiz günlerde resmen tanıttığı BMW i3 modelinin ardından, elektrikli spor otomobili BMW i8’i de Frankfurt’ta resmen tanıttı!

Coupé
·
i8 Coupé
·
Oto-Şovlar
·
Frankfurt
 

BMW i8’in Örtüsü İlk Kez Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Kalkacak!

06.09.2013Basın Bildirisi

Archiv

Elektrikli Spor Otomobil BMW i8, Frankfurt’ta Voltajı Yükseltecek! Elektrikli otomobil kavramında kendinden emin ve cesur adımlarla ilerleyen BMW Group, geçtiğimiz günlerde resmen tanıttığı BMW i3 modelinin ardından elektrikli spor otomobili BMW i8’in de üstündeki örtüyü kaldırmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl İstanbul Auto Show Fuarı’nda da konsept versiyonu sergilenen BMW i8’in seri üretim versiyonunun tanıtılmasıyla BMW i markası gerçek anlamda ...

Oto-Şovlar
·
BMW
·
Frankfurt
 

MINI, 2013 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda (IAA).

06.09.2013Basın Bildirisi

Archiv

MINI, yedi modeli ve sekiz motor seçeneği ile meraklılarını bekliyor. Çeşitli dış renk ve iç tasarım seçenekleri ile ürün yelpazesini geliştiren MINI, sürekli büyüyen aksesuar programı sayesinde kişiselleştirilimiş sürüş keyfini daha önce hiç olmadığı kadar artırıyor.

MINI
·
Oto-Şovlar
·
Frankfurt
 

BMW i3 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Sergilenecek! Dünyanın İlk Lüks Elektrikli Otomobili BMW i3, Frankfurt’ta Arenaya Çıkıyor!

23.08.2013Basın Bildirisi

Archiv

Elektrikli otomobil kavramında kendinden emin ve cesur adımlarla ilerleyen BMW Group, 2013 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda BMW i markasıyla boy gösterecek! Geçtiğimiz günlerde Londra, New York ve Pekin’de düzenlenen eş zamanlı etkinlikler ile ön tanıtımı yapılan BMW i3, Frankfurt Fuarı kapsamında dünyanın dört bir yanından gelecek olan otomobil severlerin karşısına çıkacak. i projesi kapsamında 2007’den bu yana yürütülen araştırma ve geliştirme çalışmalarının ...

BMW
·
Oto-Şovlar
·
BMW i
·
Frankfurt

BMW i3 Concept Coupé: Avrupa prömiyeri ve akıllı menzil arttırıcı çözümler.

18.03.2013Basın Bildirisi

Archiv

BMW i3 Concept Coupe’nin, Avrupa prömiyeri Cenevre'de gerçekleştirilirken, fuarda aynı zamanda BMW i8 Concept Spyder da ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Bu iki konsept model, uzun süredir devam eden geliştirme çalışmalarının hangi noktada olduğunu yansıtıyor ve kapsamı genişletilen BMW i model seçeneklerinin potansiyelini gösteriyor

BMW i
·
Oto-Şovlar
My.PressClub Oturum aç

BMW Group Streaming

LIVE STREAMING.

Open Streaming Page

Here you can see the on-demand streams of the latest BMW Group press events. 

PressClub Information

Önemli güncelleme.

Daha fazlasını öğren

BMW AG, web sitesinin yasal uyarıları ve veri gizliliği kurallarını güncelledi. Böylece PressClub içinde kaydettiğiniz veriler, bunların nasıl kullanıldığı ve kişisel verileriniz üzerindeki kontrol olanaklarınız hakkında daha fazla şeffaflık sağladık. Güncelleme 25. Mayıs 2018 tarihinden sonra geçerli olacak.

Latest Facts & Figures.

BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
16.11.2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Related Videos.

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç