Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Articles · Teknoloji.

Basın Bildirisi
 
Basın Kiti
 
Konuşma
 
Fact & Figures
 
+ Filter
 

BMW Group Münih’te Yeni Sürüş Simülasyon Merkezi kuruyor.

04.09.2018Basın Bildirisi

Top
Archiv

Kendi sınıfında dünyanın en gelişmiş tesisi, otonom sürüş sistemlerinin geliştirilmesine yönelik benzersiz olanaklar sunuyor. İnşaat “FIZ Future” imar planının bir parçası olarak başlıyor ve yaklaşık 100 milyon Euro değerindeki yatırımın 2020’de tamamlanması planlanıyor.

Teknoloji
 

BMW Concept iX3

25.04.2018Basın Bildirisi

Top
Archiv

Elektrikli mobilite BMW’nin ana modellerinde sunulmaya başlanıyor.

Teknoloji

BMW tarafından sunulan kişiselleştirilmiş dijital mobilite yardımcısı BMW Connected prömiyerini kutluyor

02.08.2016Basın Kiti

Archiv

BMW, ConnectedDrive ile uzun yıllardır sürücü ve otomobil arasında bağlantı sağladı. Avrupa’nın bazı pazarlarında Ağustos ayında piyasaya sunulacak BMW Connected ile BMW, kişisel mobilitenin tüm yönlerini kapsayan kesintisiz bir hizmet deneyimi sunan bütünsel bir dijital kavramı öne çıkarıyor.

Teknoloji
·
BMW ConnectedDrive

BMW i8' geçtiğimiz yılki "Engine of the Year" Ödüllerinde genel klasmanda ve iki kategoride elde ettiği başarının ardından, bu yıl bir kez daha kendi sınıfında 1.4 litre - 1.8 litre arasındaki hacimli motorlar kategorisinde zafer kazandı.

14.06.2016Basın Kiti

Archiv

BMW Group'un 2016 "Engine of the Year" Ödüllerindeki başarısı, 2007'den bu yana sürüş keyfini sürekli olarak artırırken aynı zamanda yakıt tüketimini ve emisyonu da azaltan EfficientDynamics teknoloji paketinin performans potansiyelini kanıtlar niteliktedir.

I12
·
Coupé
·
Teknoloji
·
Motorlar, Aktarma Organları
·
BMW i
·
Brands
·
i8 Coupé
·
BMW
·
Kurumsal
·
Kurumsal Ödüller

BMW 86. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı 2016’da.

08.03.2016Basın Kiti

Archiv

• Dünya prömiyeri: Yeni BMW M760Li xDrive başarılı bir şekilde piyasaya sunulan BMW 7 Serisi model yelpazesinin amiral gemisi modeli olarak, spor lüks sedan segmentinde çıtayı yükseltiyor. İlk M Performance TwinPower Turbo 12 silindirli benzinli motor 610bg/448kW* motor gücüne sahip ve 0'dan 100km/sa hıza 3,7 saniyede* ulaşır (ortalama yakıt tüketimi: 12,6l/100km [22,4 mpg imp]; ortalama CO2 emisyonu: 294gr/km)**.

G12
·
F87
·
I12
·
Coupé
·
BMW M
·
7 Serisi
·
M Serisi
·
Long Wheelbase
·
M2
·
Brands
·
BMW i
·
i8 Coupé
·
Teknoloji

30 yıllık BMW Dört Çeker Sistemi

01.02.2016Basın Kiti

Archiv

Dünyanın en başarılı premium otomobil üreticilerinden BMW, aynı zamanda ilk kez 30 yıl önce dahil olduğu dört çeker pazarında mükemmel bir konuma sahiptir. Tüm dünyada satılan her üç BMW'den biri şu anda akıllı BMW xDrive dört çeker sistemiyle donatılıyor. BMW'nin bu segmentteki başarısına, her zaman popüler olan BMW X modellerinin yanı sıra BMW 1 Serisi’nden BMW 7 Serisi'ne kadar diğer model serilerini temel alan dört çeker modelleri de katkıda bulundu.

F48
·
F25 LCI
·
F26
·
F15
·
F16
·
Teknoloji
·
Technology, Research & Development
·
1 Serisi
·
3. Serisi
·
2. Serisi
·
4 Serisi
·
5 Serisi
·
6 Serisi
·
7 Serisi
·
X1

BMW Labs: ConnectedDrive hizmetleri için çevrimiçi bir laboratuvar. BMW Group IFTTT ile bağlantısı olan dünyanın ilk otomobil üreticisi oldu.

27.01.2016Basın Kiti

Archiv

BMW Group yenilikçi BMW ConnectedDrive hizmetlerine ek olarak, otomobil bağlantısını genişletecek öncü dijital hizmetleri geliştirmek amacıyla hiç durmadan çalışıyor. 19 Ocak 2016 tarihinde yayına girmiş olan BMW Labs portalı, müşterilere henüz geliştirilmekte olan yeni hizmetleri önceden test etme şansı veriyor ve böylece BMW ConnectedDrive hizmetlerinin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olmak üzere aktif bir rol oynamalarını sağlıyor.

Teknoloji
·
Technology, Research & Development
·
BMW ConnectedDrive

Kopenhag'da bağlantılı mobiliteye yönelik 400 adet BMW i3 kullanıma giriyor. BMW i3, şehirlerde yaşam kalitesinin iyileştirilmesini destekliyor. Temel noktası elektrikli otomobil paylaşımı olan DriveNow, BMW i3 ile kısa süre sonra Kopenhag'da, toplu taşıma ile doğrudan bağlantı sunacak.

30.09.2015Basın Kiti

Archiv

BMW i3'ün Almanya, İngiltere ve Amerika'daki DriveNow filolarına başarılı bir şekilde katılmasından sonra, 3 Eylül 2015 tarihinde Kopenhag için 400 adet BMW i3 siparişi verilmesiyle bir büyük adım daha atılmış oldu. Bu sistemin yeniliği, aynı zamanda toplu taşıma ile de bağlantılı olan tamamen elektrikli otomobillerden oluşan bir filo.

Teknoloji
·
BMW i
·
Technology, Research & Development

BMW eDrive teknolojisi, verimlilik açısından yeni standartları belirliyor.

28.09.2015Basın Kiti

Archiv

BMW 225xe ve yeni BMW 330e modellerinde yer alan yenilikçi BMW eDrive teknolojisi, premium segmentte elektrikli güç aktarımı alanında BMW’nin lider konumunu bir kez daha pekiştiriyor. Pek çok teknoloji harikası plug-in hibrit bileşenleri içeren BMW eDrive teknolojisi, yakıt tüketimi ve emisyonun azaltılmasına önemli bir katkıda bulunuyor. BMW eDrive, çığır açan BMW EfficientDynamics teknolojilerinin en önemli unsurları arasında yer alıyor.

F45
·
Teknoloji
·
3. Serisi
·
Hybrid-7
·
2. Serisi
·
Active Tourer
·
Technology, Research & Development
·
EfficientDynamics
·
Electrification
·
330e
My.PressClub Oturum aç

BMW Group Streaming

LIVE STREAMING.

Open Streaming Page

Here you can see the on-demand streams of the latest BMW Group press events. 

PressClub Information

Önemli güncelleme.

Daha fazlasını öğren

BMW AG, web sitesinin yasal uyarıları ve veri gizliliği kurallarını güncelledi. Böylece PressClub içinde kaydettiğiniz veriler, bunların nasıl kullanıldığı ve kişisel verileriniz üzerindeki kontrol olanaklarınız hakkında daha fazla şeffaflık sağladık. Güncelleme 25. Mayıs 2018 tarihinden sonra geçerli olacak.

Latest Facts & Figures.

BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
16.11.2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Related Videos.

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç