Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Articles · İnsanlar.

Basın Bildirisi

Basın Kiti

Konuşma

Fact & Figures

+ Filter

Johanna Quandt Vefat Etti

02.09.2015Basın Kiti

Archiv

Quandt ailesinin büyüğü Johanna Quandt, 3 Ağustos günü, 89 yaşında hayata veda etti. Johanna Quandt, 1997 yılına kadar BMW AG Denetim Kurulu üyesiydi.

Kurumsal
·
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
·
İnsanlar

BMW AG 85. Olağan Genel Kurulu

12.05.2005Basın Bildirisi

Archiv

Dr. Helmut Panke, BMW AG Yönetim Kurulu Başkanı'nın BMW AG 85. Olağan Genel Kurulunda yaptığı konuşma Münih, 12 Mayıs 2005

BMW Group Yönetim Kurulu Üyeleri

Prof. Dr. Dr. E.h. Göschel'in CV'si.

11.01.2005Basın Bildirisi

Archiv

Ekli dökümanda BMW AG Yönetim Kurulu Üyesi Geliştirme ve Satınalmadan sorumlu, Prof. Dr.-Dr. E. Göschel'e ait CV'yi bulacaksınız.

ayımladığı tv metraj

08.07.2004Basın Kiti

Archiv

BMW Group PressClub web sitesi tamamıyla yenilendi. Artık çok daha anlaşılır, özellikle başlık ağacı, basın bültenleri ve broşürleri için filtreleme seçenekleri gibi gelişmiş arama fonksiyonları ile kullanımı son derece kolay. Yeni özelliklere aynı zamanda standart bilgiler içeren veriler ve rakamlar arşivi (örn. fiyat listeleri, teknik özellikler ve yönetim raporları) ve BMW Group ile ilgili ilginç etkinlikleri gösteren bir takvim de dahildir.

İkinci bir seçim için navigasyonu kullanınız

08.07.2004Basın Bildirisi

Archiv

BMW Group, ürünleri ile ilgilenmenizden ve web sitesini ziyaret etmenizden ötürü büyük mutluluk duymaktadır. Siteyi ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizi vermeniz istenebilir. İstenen bilgileri vermek sizin elinizdedir. Sitelerimiz çeşitli ülkelerde kullanılmakta ve dünyanın birçok ülkesinde o ülkeden ziyaretçiye ulaşmayı hedeflemektedir. Kişisel bilgleriniz verdiğiniz taktirde, bu biler, web sitenin yürütüldüğü ülkenin yasaları uyarınca korunacaktır.

Toplum
·
İnsanlar
·
Spor
·
Kültürel Yayınlar
·
Lifestyle Ürünleri
·
Lifestyle
My.PressClub Oturum aç

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

PressClub Information.

Önemli güncelleme.

Daha fazlasını öğren

BMW AG, web sitesinin yasal uyarıları ve veri gizliliği kurallarını güncelledi. Böylece PressClub içinde kaydettiğiniz veriler, bunların nasıl kullanıldığı ve kişisel verileriniz üzerindeki kontrol olanaklarınız hakkında daha fazla şeffaflık sağladık. Güncelleme 25. Mayıs 2018 tarihinden sonra geçerli olacak.

Latest Facts & Figures.

Yeni BMW 5 Serisi Sedan'ın teknik verileri
09.12.2009
Teknik Veriler, Özellikler
BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
16.11.2009
Satış ve Pazarlama
Show all

Related Videos.

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti