Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Türkiye · Articles · Miras.

Basın Bildirisi
 
Basın Kiti
 
Konuşma
 
Fact & Figures
 
+ Filter

Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2017: Otomobil yapımının başlangıcından geleceğin konseptlerine

30.11.2016Basın Kiti

Archiv

BMW Group Classic ve Grand Hotel Villa d’Este, 26 ile 28 Mayıs 2017 tarihleri arasında tarihi araçlar için dünyanın en özel ve geleneksel klasik güzellik yarışmasını sunacak Slogan şu olacak: “80 Günde Devrialem – Rekorlar Çağında Bir Yolculuk” Seçici Komite ilk beş sınıfı tanımladı.

Motorsport Events
·
BMW
·
Brands
·
Yıldönümü
·
Miras

BMW 2002 Hommage öncelikle BMW 2002 turbo modelinin olağanüstü mühendislik becerisini kutluyor ve bu becerileri günümüzün tasarım diliyle yeniden canlandırıyor.

20.06.2016Basın Kiti

Archiv

BMW Group, tarihindeki en önemli modellerden birini saygıyla anmak üzere bu yılki Concorso d’Eleganza Villa d’Este için çok özel bir otomobil yarattı. BMW 2002 Hommage öncelikle BMW 2002 turbo modelinin olağanüstü mühendislik becerisini kutluyor ve bu becerileri günümüzün tasarım diliyle yeniden canlandırıyor.

Miras
·
Heritage
·
Kurumsal
·
BMW Group Design
·
BMW Design
·
BMW
·
Brands

BMW Group'un efsanevi roadster modellerinden altısı Kuzey İtalya'daki tarihi otomobiller yarışmasının başlama çizgisinde yer alıyor.

06.06.2016Basın Kiti

Archiv

Mille Miglia otuz yıldır dünyanın en zorlu dayanıklılık yarışıdır. 1988'den bu yana, halen tarihi otomobiller için bir güvenilirlik ve devamlılık yarışı olarak gerçekleştiriliyor. Bu yarış, Kuzey İtalya'daki 1000 millik güzergah boyunca sıralanacak klasik otomobil meraklıları için gerçek bir ziyafet niteliğindedir.

Miras
·
BMW
·
Brands
·
Heritage
·
BMW Marka Mirası
·
Kurumsal Miras

Oxford MINI Fabrikası – Yüzyıllık otomobil üretimi

25.03.2013Basın Bildirisi

Archiv

Oxford MINI Fabrikası 100. üretim yılını kutluyor. 28 Mart 1913'te üretilen ilk otomobili bir Bullnose Morris Oxford bugünkü tesisten sadece birkaç kilometre uzakta üretildi. Günümüze kadarki toplam otomobil üretimi 11 milyon 655 bin adede ulaştı ve bu sayı artmaya devam ediyor. Oxford Fabrikası'nda şimdiye kadar 2 milyon 250 bini aşkın MINI'nin yanı sıra 602 bin 187 klasik Mini imal edildi. 1913 yılından beri aralıksız faaliyette olan Oxford Fabrikası ...

MINI
·
MINI Marka Mirası

BMW Group’ta elektrikli mobilitenin 40 yılı. BMW 1602’den BMW i3’e kadar geçen süreç.

03.01.2013Basın Bildirisi

Archiv

BMW i3’ün ilk üretim modeli 2013 yılı sonlarında Leipzig’de üretim hattından çıktığında, BMW’deki 40 yıllık gelişimin geçici doruk noktasını oluşturacak. Bu süreç, BMW’nin iki elektrikli test otomobilini içeren başlangıç serisiyle 1972 Münih Olimpiyat Oyunları’nda başladı. Dönüştürülmüş BMW 1602 modelleri düzenleyici kurul üyeleri için ulaşım aracı işlevini gördü ve ayrıca çeşitli uzun mesafe etkinlikleri için destek ve kamera otomobili olarak kullanıldı. ...

Miras
·
BMW i

BMW M5: Muhteşem dörtlü

19.01.2012Basın Bildirisi

Archiv
Update

Büyük başarıya ulaşan bir otomobil ailesinin son üyesi olan yeni BMW M5 başlangıç noktasındaki yerini aldı. Dört nesil BMW M5’in her biri pazara sunulduğu tarihlerde yüksek performanslı sportif sedan segmentinde lider konuma ulaşmıştı. Kuzu postuna bürünmüş kurt fikri BMW’nin uzun yıllardır sürdüğü bir gelenektir.

 
Media Set  
BMW Marka Mirası

“Sürdürülebilir Tasarım: Gerçek mi Hayal mi?”: BMW Group Tasarım Söyleşisi Villa d'Este 2010 Concorso d’Eleganza, Como Gölü.

27.04.2010Basın Bildirisi

Archiv

Münih/Como. “Sürdürülebilir Tasarım: Gerçek mi Hayal mi?” 25 Nisan Pazar günkü BMW Group Tasarım Söyleşisi Villa d’ Este 2010’un bu yılki konusu olacak. BMW Group tarafından 8. kez Concorso d’Eleganza kapsamında yapılacak olan ve birçok uluslarası basın mensubu ile ziyaretçinin davet edildiği bu geniş çaplı etkinlik Como Gölü’ndeki Villa d’Este’de gerçekleştirecek. Bu yılki Tasarım Söyleşisi’ne, gazeteci ve 3sat-TV sunucusu Gert Scobel ev sahipliği ...

 
Media Set  
Kültürel Yayınlar
·
Lifestyle
·
Kurumsal Miras

BMW'nin Doksan Yılı - Yeniliğin Sembolü.

23.07.2007Basın Bildirisi

Archiv

Yenilik düşüncesi, BMW'nin 90 yıllık tarihi boyunca gelişmeye devam etti. Ve mavi-beyazlı markanın gelişimi, şirket çalışanlarının yaratıcılığı, becerisi ve istikrarı ile desteklendi. Bu süreçte geliştirilen ürünler her zaman yeni ve başarısı kanıtlanmış teknolojileri harmanlayarak sofistike ve öncü olmayı başardı.

BMW Marka Mirası
My.PressClub Oturum aç

BMW Group Streaming

LIVE STREAMING.

Open Streaming Page

Here you can see the on-demand streams of the latest BMW Group press events. 

PressClub Information

Önemli güncelleme.

Daha fazlasını öğren

BMW AG, web sitesinin yasal uyarıları ve veri gizliliği kurallarını güncelledi. Böylece PressClub içinde kaydettiğiniz veriler, bunların nasıl kullanıldığı ve kişisel verileriniz üzerindeki kontrol olanaklarınız hakkında daha fazla şeffaflık sağladık. Güncelleme 25. Mayıs 2018 tarihinden sonra geçerli olacak.

Latest Facts & Figures.

BMW Group satışlarını Ekim'de yükseltti
16.11.2009
Kurumsal Finansman, Olgular, Rakamlar
Show all

Related Videos.

Add your filter tags.

Basın Bildirisi
Basın Kiti
Konuşma
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Oturum aç