Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Photo.

BMW M2 Coupe Competition with BMW M Performance Parts, Motorsport decal, 19'' forged wheel Y-spoke style 763 M Jet Black matt, M Sport brake system ...
F87
·
BMW M Performance Parts
·
M2
·
BMW M automobily
 
Downloads.
Wed May 09 09:15:34 CEST 2018 | ID: P90302934
BMW M2 Coupe Competition with BMW M Performance Parts, Motorsport decal, 19'' forged wheel Y-spoke style 763 M Jet Black matt, M Sport brake system Red, front side panel carbon fibre, side skirt extension carbon fibre, side skirt lettering, tailgate carbon fibre, rear spoiler carbon fibre with aerodynamic cut-out, rear diffuser carbon fibre, tailpipe trim carbon fibre, exhaust system titanium (05/2018).
combined fuel consumption: 10,0–9,9 l/100 km; combined CO2 emissions: 228–225 g/km
Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Photo
Compilation
Portrait
Landscape
Stand Still View
Exterior
Interior
Engines
Drawings
Technology
Production
On Location
Driving View
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit