Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Articles.

Tisková zpráva
 
Press Kit
 
Řeč
 
Fact & Figures
 
+ Filter

BMW X6 M jako umělecké vyobrazení pocty 50. výročí založení divize BMW M vzniklo v rámci Street Art Festivalu 2022 v Olomouci.

30.09.2022Press Kit

Od 10. do 20. září 2022 patřily ulice Olomouce a jejího okolí graffiti a dalšímu ročníku #SAFE2022, streetartového festivalu, který má tradici již od roku 2007. Hrdým partnerem akce byl i letos BMW Autorizovaný dealer CarTec Olomouc, opět se jednalo o spolupráci plnou kreativity a boření konvencí.

F96
·
BMW M automobily
·
X6 M
·
Společnost
·
Kulturní události

První BMW XM.

28.09.2022Tisková zpráva

Top

BMW M GmbH představuje svůj vůbec první vysokovýkonný model s elektrifikovaným pohonem a zrychluje tak svou transformaci směrem k lokálně bezemisní mobilitě. BMW XM spojuje špičkovou techniku pohonu s působivým celkovým pojetím. Tento vysokovýkonný vůz s karoserií Sports Activity Vehicle (SAV) je vybaven nově vyvinutým plug-in hybridním systémem s maximálním výkonem 480 kW/653 k.

G09
·
BMW M automobily
·
XM

Aktualizace čisté radosti z jízdy: BMW Z4 modelového roku 2023.

28.09.2022Press Kit

Čistokrevný roadster, sportovnější a vizuálně přitažlivější než kdy jindy – to je BMW Z4 modelového roku 2023. Nejnovější verze dvoumístného vozu s plátěnou stahovací střechou přináší řadu detailních vylepšení, svěží designové prvky exteriéru a rozšířenou standardní výbavu a přidává nové položky na seznam volitelné výbavy. Novinky více než kdy jindy podtrhují sportovní charakter BMW Z4.

G29
·
Z4

Pokrok s větší efektivitou a rozmanitostí: další varianty pohonných systémů a inovace pro nové BMW řady 7.

28.09.2022Tisková zpráva

Úspěšné uvedení čistě elektrického BMW i7 na trh budou následovat dvě plug-in hybridní verze, jeden M model BMW a varianta se 48V mild-hybridním vznětovým motorem. Závazek k elektrifikaci pokračuje nejnovější technologií BMW eDrive. Výroba se rozběhne v listopadu 2022.

G70
·
BMW M automobily
·
M760e
·
Řada 7
·
750e
·
740d

BMW aktualizace výrobního programu na podzim 2022.

28.09.2022Tisková zpráva

Zahájení prodeje čistě elektrického BMW iX1 +++ Dva plug-in hybridní modely a další dvě varianty pohonu kompaktního Sports Activity Vehicle nově v nabídce +++ Nová základní verze pro BMW i4 a nový motor BMW řady 2 Active Tourer +++ Paket Innovation pro BMW řady 2 Gran Coupé a BMW řady 1 +++ BMW M Laptimer nyní jako aplikace pro vozidlo +++ Další funkce aplikace My BMW +++ Vylepšení systému kontroly tlaku v pneumatikách +++ Premiéra Digital Art Mode.

i20
·
U06
·
G26
·
F44
·
U11
·
F48
·
G08
·
Řada 1
·
BMW i
·
Active Tourer
·
Gran Coupé
·
BMW iX3
·
X1 xDrive25e
·
X1
·
Řada 2
·
BMW iX1
·
BMW i4

Je čas potěšit sedmý smysl: BMW představuje tištěný časopis FREUDE.FOREVER, který nově definuje zvídavost a udržitelnost.

22.09.2022Tisková zpráva

Top

BMW oslovuje segment pokrokových zákazníků kvalitním redakčním obsahem. Tematické články zdůrazňují aspekty moderního, udržitelného luxusu a technologického pokroku. Sběratelský magazín o 140 stranách, jehož každé číslo je věnováno jednomu tématu, bude k dostání u prodejců tisku a na vybraných místech od 21. září

Prodej a marketing
·
Společnost

BMW Golf Cup: české národní finále zná své vítěze. Pojedou v březnu na světové finále na Mauricius.

19.09.2022Press Kit

BMW Golf Cup je největším golfovým turnajem pro amatérské hráče na světě. Do světového finále, které se bude konat v březnu 2023 na Mauriciu, postupují vítězové národních kol. České finále se hrálo v pátek 16. září v golfovém resortu Albatross ve Vysokém Újezdu, kde se rozhodlo o trojici českých reprezentantů. BMW Czech Republic uspořádala BMW Golf Cup v České republice po sedmileté odmlce.

BMW Golf Cup
·
Golf

ALL INCLUSIVE pro Vaši motorku: Kompletní servisní balíček BMW Motorrad s ochranou proti inflaci.

14.09.2022Press Kit

Prodloužená záruka a kvalitní servis bez kompromisů. Nyní s ochranou proti inflaci. Značka BMW Motorrad modernizuje servisní balíček Service Inclusive za atraktivní ceny pro motocykly do stáří deseti let. BMW Motorrad tak nabízí svým zákazníkům stále atraktivnější služby včetně prodloužené záruky a kvalitního servisu.

Doplňky na přání, příslušenství

Revoluce v automobilovém průmyslu: Díly vyrobené z recyklovaných rybářských sítí.

13.09.2022Tisková zpráva

+++ Unikátní recyklační proces vytváří recyklovaný plastový materiál z odpadu plovoucího v oceánech. +++ O 25 % nižší emise CO2 ve srovnání s konvenčně vyráběnými díly. +++ Plasty plovoucí v oceánech se používají k výrobě podlahových koberců v modelech BMW iX a BMW X1. +++ Cílem BMW Group je do roku 2030 ve svých nových vozech používat termoplasty vyrobené ze 40 % z recyklovaného materiálu.

Technologie
·
Společnost
·
Životní prostředí
·
Výroba a recyklace

BMW a MINI jsou letos opět oficiálními vozy Mezinárodního hudebního festivalu Dvořákova Praha.

09.09.2022Press Kit

Od 8. do 25. září se koná významný svátek klasické hudby Dvořákova Praha, jehož hosty a partnery bude prostřednictvím BMW Autorizovaného Dealera, společnosti Renocar, vozit 12 automobilů značek BMW a MINI. Před budovou Rudolfina, které je tradičně centrem festivalu, jsou vystavena BMW i7 a MINI Cooper SE. Tyto čistě elektrické vozy se řadí mezi nejnovější modely v rámci pokračující elektrické ofenzivy BMW Group.

Prodej a marketing
·
Product placement
·
Společnost
·
Kulturní události
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE.

27 JULY 2022. Here you can see the world premiere of the MINI Concept ACEMAN.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Related Videos.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit