Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

BMW Golf Cup: české národní finále zná své vítěze. Pojedou v březnu na světové finále na Mauricius.

19.09.2022Press Kit

BMW Golf Cup je největším golfovým turnajem pro amatérské hráče na světě. Do světového finále, které se bude konat v březnu 2023 na Mauriciu, postupují vítězové národních kol. České finále se hrálo v pátek 16. září v golfovém resortu Albatross ve Vysokém Újezdu, kde se rozhodlo o trojici českých reprezentantů. BMW Czech Republic uspořádala BMW Golf Cup v České republice po sedmileté odmlce.

BMW Golf Cup
·
Golf

ALL INCLUSIVE pro Vaši motorku: Kompletní servisní balíček BMW Motorrad s ochranou proti inflaci.

14.09.2022Press Kit

Prodloužená záruka a kvalitní servis bez kompromisů. Nyní s ochranou proti inflaci. Značka BMW Motorrad modernizuje servisní balíček Service Inclusive za atraktivní ceny pro motocykly do stáří deseti let. BMW Motorrad tak nabízí svým zákazníkům stále atraktivnější služby včetně prodloužené záruky a kvalitního servisu.

Doplňky na přání, příslušenství

Revoluce v automobilovém průmyslu: Díly vyrobené z recyklovaných rybářských sítí.

13.09.2022Tisková zpráva

+++ Unikátní recyklační proces vytváří recyklovaný plastový materiál z odpadu plovoucího v oceánech. +++ O 25 % nižší emise CO2 ve srovnání s konvenčně vyráběnými díly. +++ Plasty plovoucí v oceánech se používají k výrobě podlahových koberců v modelech BMW iX a BMW X1. +++ Cílem BMW Group je do roku 2030 ve svých nových vozech používat termoplasty vyrobené ze 40 % z recyklovaného materiálu.

Technologie
·
Společnost
·
Životní prostředí
·
Výroba a recyklace

BMW a MINI jsou letos opět oficiálními vozy Mezinárodního hudebního festivalu Dvořákova Praha.

09.09.2022Press Kit

Od 8. do 25. září se koná významný svátek klasické hudby Dvořákova Praha, jehož hosty a partnery bude prostřednictvím BMW Autorizovaného Dealera, společnosti Renocar, vozit 12 automobilů značek BMW a MINI. Před budovou Rudolfina, které je tradičně centrem festivalu, jsou vystavena BMW i7 a MINI Cooper SE. Tyto čistě elektrické vozy se řadí mezi nejnovější modely v rámci pokračující elektrické ofenzivy BMW Group.

Prodej a marketing
·
Product placement
·
Společnost
·
Kulturní události

Vyšší výkon, nižší emise CO2, výrazně nižší náklady: BMW Group bude od roku 2025 pro NEUE KLASSE používat inovativní cylindrické bateriové články.

09.09.2022Tisková zpráva

Top

+++ Nově vyvinuté cylindrické BMW bateriové články navržené pro architekturu NEUE KLASSE +++ Až o 50 % nižší náklady na kompletní vysokonapěťovou baterii než u současné generace +++ Výroba se sníženým podílem CO2 – díky ekologické energii a druhotnému využití materiálu +++ Vedoucí vývoje Weber: „Obrovský technologický skok v hustotě energie, rychlosti nabíjení a dojezdu“ +++

CO2 emissions
·
battery cell
·
High-voltage battery
·
Neue Klasse
·
Gigafactory
·
Battery cell factory
·
secondary material
·
green power
·
Lithium
·
cobalt

BMW Group v Mnichově zahajuje vlastní výrobu BMW iX5 Hydrogen poháněného vodíkovými palivovými články.

31.08.2022Tisková zpráva

Top

+++ Vodík je další variantou systémů elektrického pohonu +++ Palivové články se vyrábějí ve vlastním vodíkovém kompetenčním centru +++ BMW Group je vedoucí společností v oblasti technologie vodíkového pohonu v segmentu prémiových vozů +++

Technologie
·
BMW i
·
Společnost
·
Životní prostředí
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
·
Electrification

Život je plný barev: Nové edice MINI Multitone oslavují rozmanitost komunity MINI.

31.08.2022Tisková zpráva

Zatímco dříve byla celosvětově unikátní technologie Multitone používaná výhradně na střechu, v případě nové edice Multitone připravené pro MINI 3- a 5dveřové a MINI Clubman se tento speciální design objevuje prostřednictvím několika detailů také na karoserii a v interiéru.

MINI Clubman
·
MINI
·
MINI 3 door
·
MINI 5 door

Příběh Elvisova BMW 507.

26.08.2022Press Kit

V srpnu si připomínáme 45. výročí úmrtí amerického zpěváka a krále rock’n’rollu. Elvis Presley vlastnil v letech 1958–1960, během své vojenské služby v Německu, vůz BMW 507 s výrobním číslem 70079. Po ukončení jeho služby se automobil na téměř 50 let ztratil a všichni si mysleli, že zmizel nadobro a do záře reflektorů se už nevrátí. Naštěstí měl dramatický příběh jiné rozuzlení.

Historie

Ultimativní jízdní vlastnosti: BMW M GmbH zahajuje testování čistě elektrických vysokovýkonných modelů.

17.08.2022Tisková zpráva

Začínají první testovací jízdy prototypů s inovativními řídicími systémy pohonu a podvozku. Čtyři elektromotory a integrovaný systém regulace jízdní dynamiky umožní extrémně emotivní zážitky z jízdy v budoucích vysokovýkonných sportovních modelech.

BMW M automobily

Expandující výroba komponentů elektrických pohonů v Lipsku: spuštění druhé výrobní linky na baterie.

01.08.2022Tisková zpráva

+++ Rozšíření výroby komponentů elektrického pohonu +++ Výroba bateriových modulů pro BMW i4 +++ Investice 70 milionů eur +++ Vznik 250 nových pracovních míst +++ Ředitelka továrny Petra Peterhänsel: „Továrna v Lipsku zůstává elektrifikovaná“ +++

High-voltage battery
·
Leipzig
·
Production network
·
Production Start
·
Technologie
·
Společnost
·
Továrny a objekty
·
Životní prostředí
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
·
Výroba a recyklace
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE.

27 JULY 2022. Here you can see the world premiere of the MINI Concept ACEMAN.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit