Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

Nové BMW M4 CS.

08.05.2024Press Kit

Top

Nové BMW M4 CS přebírá směs vlastností, které jsou typické pro vysokovýkonné vozy prémiového segmentu střední třídy, a dále zvyšuje jejich emocionální přitažlivost. Výkon motoru zvýšený na 405 kW/550 k, specifické naladění podvozku a snížená hmotnost přinášejí do BMW M4 Coupé více ostrosti, která doplňuje jeho čtveřici sedadel, každodenní praktičnost, pokrokovou výbavu a exkluzivní designové prvky.

G82
·
BMW M automobily
·
M4

Partnerství BMW Group Česká republika a PGA National Czech Republic OAKS Prague pokračuje i pro letošní rok.

07.05.2024Tisková zpráva

BMW Group Česká republika pokračuje v partnerství s golfovým hřištěm PGA National Czech Republic OAKS Prague, které již počtvrté získalo ocenění nejlepší golfové hřiště od prestižní World Golf Awards, a je jediné s licencí PGA u nás.

Prodej a marketing
·
Product placement
·
Společnost
·
Kulturní události

Exkluzivní sportovnost při každé příležitosti: díly BMW M Performance Parts pro nové BMW řady 5 Touring a nové BMW i5 Touring.

07.05.2024Tisková zpráva

+++ Přímo pro tyto modely navržené produkty zvýrazňující jejich dynamický charakter +++ Optimální vyvážení mezi estetikou a funkčností +++ Produkty budou k dispozici ihned při zahájení prodeje nové generace +++

G61
·
Touring
·
Řada 5
·
BMW M Performance Parts

Zahájení výstavby montážní linky vysokonapěťových baterií v továrně BMW Group v San Luis Potosí.

03.05.2024Tisková zpráva

Top

+++ Místní výroba vysokonapěťových baterií v Mexiku pro automobily Neue Klasse +++ Nedeljković: Osvědčený princip: místní pro místní +++ BMW Group po celém světě buduje pět montážních závodů na vysokonapěťové baterie šesté generace

high-voltage battery assembly
·
Technologie
·
Společnost
·
Továrny a objekty
·
Výrobní závody
·
Výroba a recyklace
·
Společnost
·
Electrification
·
Mexico

Nové MINI Aceman.

24.04.2024Tisková zpráva

Top

MINI slaví premiéru prvního crossoveru v segmentu prémiových malých vozů. Nové MINI Aceman kombinuje kompaktní vnější rozměry s co největším vnitřním prostorem pro cestující a čistě elektrickým pohonem.

MINI Aceman
 

Přesné, jisté, všestranné: nové BMW X3 prochází dynamickými jízdními testy.

18.04.2024Tisková zpráva

+++ Nová generace celosvětově úspěšného Sports Activity Vehicle dokončuje finální ladění podvozku a asistenčních systémů +++ Rozsáhlý testovací program v testovacím centru BMW Group ve francouzském Miramas +++ Vývojové práce se zaměřují na příčnou dynamiku, naladění řízení a komfort při cestách na dlouhé vzdálenosti +++ Komplexní zážitek z jízdy zásluhou pro BMW typického pečlivého celkového sladění +++

X3
·
BMW Driving Experience
 

„FUTURE OF JOY“ by BMW Design – poznejte Neue Klasse všemi smysly.

16.04.2024Tisková zpráva

Top

+++ BMW Group Design představuje na Týdnu designu v Miláně komplexní vizi budoucnosti +++ Pohled na kreativní vývojový proces BMW Vision Neue Klasse a BMW Vision Neue Klasse X +++

Designworks
·
Design, koncepty a studie
·
BMW Group Design
·
Společnost
·
BMW Design
·
Společnost
·
Korporátní média
 

BMW Group a Rimac Technology se dohodly na dlouhodobém partnerství.

09.04.2024Tisková zpráva

+++ Přední prémiový výrobce a mladá technologicky zaměřená společnost se dohodly na dlouhodobé strategické spolupráci v oblasti technologie čistě elektrického pohonu +++ Jejich společným cílem je vytvořit inovativní řešení pro vysokonapěťové baterie v budoucích generacích vozidel +++

Rimac Technology
·
Technologie
·
Výroba a recyklace
·
Electrification
 

Nové MINI Cooper S ve výbavě Classic: sportovní vlastnosti a nadčasový design.

03.04.2024Tisková zpráva

Nové MINI Cooper S se čtyřválcovým zážehovým motorem kombinuje puristický design s pocitem jízdy jako v motokáře. Výbava Classic podtrhuje charakter agilního 3dveřového MINI mimořádně silně. Čisté plochy karoserie a kompaktní proporce zdůrazňují moderní design karoserie. Interiér se vyznačuje mimořádně kvalitně provedenými detaily.

MINI
·
MINI
·
MINI 3 door
 

Nová kolekce MINI Lifestyle 2024.

01.04.2024Tisková zpráva

Design nových lifestylových produktů vychází z detailů nového MINI Cooper. Nabídka sahá od módy přes zavazadla až po příslušenství.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit