Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

BMW i3s a MINI Cooper S E Countryman ALL4 vyhrála ve svých kategoriích ve zlínském kole Green Rally, konané jako součást Barum Czech Rally Zlín 2019.

20.08.2019Press Kit

BMW i3s bylo nejlepším čistě elektrickým vozem, plug-in hybridní MINI Cooper S E Countryman ALL4 s „tovární“ posádkou bylo nejlepší v kategorii hybridy a dosáhlo celkově nejlepšího výsledku z obou kategorií.

Společnost
·
Product placement
·
Životní prostředí
 
BMW 330e Sedan: Fuel consumption combined: 1.9 – 1.6 l/100 km; CO2 emissions combined: 43 – 37 g/km BMW 330e Touring: Fuel consumption combined: 2.3 - 1.8 l/100 km; CO2 emissions combined: 52 - 42 g/km BMW 225xe: Fuel consumption combined: 1.9 - 1.7 l/100 km; CO2 emissions combined: 42 - 38 g/km
  
Media Set  

Sportovnější a hospodárnější než dřív díky nejnovější technologii BMW eDrive. BMW 330e Sedan slaví uvedení na trh.

14.08.2019Tisková zpráva

Plug-in hybridní varianta doplňuje nabídku pohonů nové generace sportovního sedanu – o 50 % delší dojezd na elektřinu než u předchůdce, nově s maximálním dojezdem 66 kilometrů – o více než 15 % nižší emise CO2 – lepší akcelerace: se standardní funkcí XtraBoost dosahuje výkon 215 kW/292 k.

G20
·
BMW iPerformance Automobiles
·
330e
 
BMW 530e Sedan fuel consumption combined: 1.8 – 1.6 l/100 km; combined power consumption: 14.5 – 13.6 kWh/100 km; combined CO2 emissions: 41 – 36 g/km
 
Media Set  

Pestřejší nabídka, delší dojezd na elektřinu, méně emisí CO2: BMW 530e Sedan s nejnovější technologií bateriových článků a volitelně také s inteligentním pohonem všech kol.

02.08.2019Tisková zpráva

Top

Vyspělý plug-in hybridní systém pro manažerský sedan – o více než 30 procent na 66 km* prodloužený elektrický dojezd, emise CO2 nižší o více než 20 procent – rozšíření nabídky elektrifikovaných modelů o nové BMW 530e xDrive Sedan.

G30
·
BMW iPerformance Automobiles
·
530e

MINI rozzáří Colours of Ostrava.

19.07.2019Press Kit

Již 17. července v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě začne multikulturní festival Colours of Ostrava. Kromě toho, že zde vystoupí mnoho mezinárodně uznávaných interpretů, bude jednou z hvězd festivalu také britský výrobce prémiových vozů MINI. MINI jako jeden z hlavních partnerů se na tuto největší akci svého druhu náležitě připravilo, a tak bude mít i vlastní Drive Stage by MINI, kde bude možné slyšet specifické hudební žánry vymaňující se z konvence.

Společnost
·
Kulturní události
·
Product placement
·
Prodej a marketing

Oliver Zipse byl jmenován novým Předsedou představenstva BMW AG

18.07.2019Tisková zpráva

Top

Oliver Zipse se ujme nové role Předsedy představenstva BMW AG 16. srpna 2019. Dozorčí rada společnosti se na tom usnesla 18. července na své schůzi ve Spartanburgu v americké Jižní Karolíně. Zipse nahradí v této funkci Haralda Krügera, který počátkem července informoval dozorčí radu, že nebude usilovat o další zvolení do čela společnosti.

Společnost
·
Korporátní finance, fakta a čísla
·
Lidé
·
Členové představenstva BMW Group
 
Combined fuel consumption: 0.0 l/100 km; combined power consumption: 16.8 – 14.8 kWh/100 km; combined CO2 emissions: 0 g/km.
  
Media Set  

Nové MINI Cooper SE.

09.07.2019Tisková zpráva

Čistě elektrickou městskou mobilitu lze nyní zažít také v typickém stylu MINI, a to díky novému MINI Cooper SE (kombinovaná spotřeba paliva: 0,0 l/100 km; kombinovaná spotřeba elektrické energie: 15,0–13,2 kWh/100 km; kombinované emise CO2: 0 g/km*). Kombinuje trvale udržitelnou mobilitu s potěšením z jízdy, výrazným designem a prémiovou kvalitou, která je pro značku MINI typická.

MINI E

Jízdní kola BMW čtvrté generace. Nová řada jízdních kol BMW znovu přesvědčuje inovativními technologiemi a elegantním designem.

05.07.2019Tisková zpráva

Ať už touží po sportovním výkonu nebo elektrické mobilitě budoucnosti, zákazníci si užívají jedinečných zážitků, které jim BMW nabízí prostřednictvím pedálů nebo koňských sil už více než 70 let. Nová generace jízdních kol od BMW sdílí společný designový jazyk, ale specializuje se na různé oblasti využití.

Lifestyle
·
Lifestyle produkty

BMW Group byla generálním partnerem Sokolovského BMW Group 1/4 maratonu.

04.07.2019Press Kit

Šestý ročník Sokolovského BMW Group 1/4 maratonu pořádal Městský dům kultury Sokolov. Jeho generálním partnerem se pro rok 2019 stala společnost BMW Group. Dnes je závod součástí velkolepé předprázdninové události „Hurááá, prázdniny“, která se každoročně v Sokolově koná v závěru června. Běžecký závod je vyhledávanou sportovní událostí v regionu.

Společnost
·
Kulturní události
·
Globální položky
·
Product placement

Smlouva podepsána: BMW Group a Daimler AG zahájily dlouhodobou spolupráci na vývoji systémů pro automatizovanou jízdu.

04.07.2019Tisková zpráva

Hlavní cíl: vyvinout technologie pro asistenční systémy, vysoce automatizované řízení na dálnicích a automatizované parkování (vše až do úrovně SAE 4)
 +++ Uvedení na trh v sériových vozech v roce 2024 +++ Obě společnosti budou technologie implementovat ve svých sériových vozech nezávisle na sobě +++ Do spolupráce se zapojí více než 1200 vývojových specialistů v Unterschleissheimu a Sindelfingenu

Společnost
·
Korporátní finance, fakta a čísla
·
Technologie
·
Autonomous Driving
My.PressClub Přihlásit

PressClub Information.

E-MAIL NOTIFICATION.

edit news settings

Please login and update your e-mail newsletter set up and the fields of interest. You can receive PressClub e-mail notifications for new articles and video material immediately or as a daily news collection.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit