Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Holandský kráľovský pár kráľ Willem-Alexander a kráľovná Máxima navštívili BMW Welt.

Mníchov. Kráľovská návšteva v roku stého výročia: holandský kráľovský pár kráľ Willem-Alexander a kráľovná Máxima navštívili BMW Welt.

Spoločnosť
·
Brands
·
Ľudia
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~80,36 KB)
  
Photos(31x, ~362,11 MB)

Hodinová návšteva sa zamerala na vzťahy medzi BMW Group a holandskou ekonomikou. V sále Double Cone a počas predstavenia štúdie BMW VISION NEXT 100 Vision Vehicle, priblížila spoločnosť BMW Group svoj pohľad na mobilitu v horizonte 30 rokov a ešte ďalej – na novú dobu mobility definovanú udržateľnosťou, konektivitou a autonómnou jazdou.

 

BMW Group úspešne spolupracuje so zmluvným montážny závodom VDL Nedcar. MINI používa tento holandský podnik od leta 2014. Z jeho liniek schádzajú 3-dverové modely MINI a nové MINI Cabrio. Holandsko je aj priekopníkom na poli elektromobility.

 

V BMW Welt sa predstavili aj oranžové MINI Cabrio a znovuzrodené Mini: historický model Austin Seven s výrobným číslom 983 vznikol v Holandsku v roku 1959. V roku 2012 ho našli na farme v meste Groningen a 5-členný tím z VDL Nedcar ho v roku 2013 kompletne zrenovoval. V rokoch 1959 až 1966 vzniklo v Holandsku viac ako 4 000 klasických modelov značky MINI, pričom súčiastky pochádzali z Veľkej Británie.

 

Excelentnú spoluprácu medzi BMW Group a inovatívnymi partnermi z Holandska dokazujú aj expozície spoločností Allego a ParkNow. Holandský operátor nabíjacích staníc Allego spolupracuje so značkou BMW i na službe e-mobility s názvom ChargeNow, ktorá klientom sprístupňuje celosvetovú sieť nabíjačiek. ParkNow je aplikácia a webová služba ohľadom parkovania

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

AUTO SHANGHAI 2023.

17./18. April 2023. Webcast of the Pre-Night Event and the BMW Group Press Conference at the Auto Shanghai 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť