Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

Tip na vodíkový víkend: Art Basel v Bazileji 2024. Londýnska umelkyňa Es Devlin a BMW predstavujú sériu mobilných zvukových inštalácií v rámci pilotnej flotily vozidiel BMW iX5 Hydrogen, ktoré pokrývajú Devlinine kolážované maľby

13.06.2024Tlačová správa

Vodík ako udržateľný zdroj energie a pohybu tvorí ústrednú tému programu automobilky BMW na tohtoročnom podujatí Art Basel v Bazileji. BMW, ktoré je partnerom Art Basel už 20 rokov, a umelkyňa Es Devlin vytvorili sériu multimediálnych diel.

Technológia
·
Spoločnosť
·
Kultúra
·
Udržateľnosť
·
Alternatívne pohonné systémy, mobilita budúcnosti
·
Electrification

Nový model BMW M2

13.06.2024Press Kit

Top

Nový model BMW M2 sa predstavuje ako učebnicový zdroj radosti z jazdy pre puristov a zároveň zvyšuje latku kompaktných vysokovýkonných športových vozidiel v prémiovom segmente. Najpodstatnejšiu časť inovácií predstavuje nárast výkonu o 20k. Vysokootáčkový šesťvalcový benzínový motor s technológiou M TwinPower Turbo teraz dosahuje maximálny výkon 480 k. Dopĺňajú ho dizajnové prvky exteriéru, vynovený interiér a zapracovanie operačného systému BMW 8.5.

G87
·
BMW M Automobiles
·
M2

Nový model BMW radu 2 Coupé

13.06.2024Press Kit

BMW radu 2 Coupé predstavuje jedinečný koncept vozidla v segmente kompaktných vozidiel, ktorý kombinuje extrovertný športový charakter, dokonale ovládateľnú dynamiku a progresívne prémiové prvky. Príťažlivosť dvojdverového modelu teraz zvyšujú detailne upravený dizajn, rozšírená štandardná výbava a dôsledná digitalizácia.

G42
·
Coupé
·
Radu 2

Nové modely BMW M3 Sedan a BMW M3 Touring

10.06.2024Press Kit

Top

Oba modely hrdo nesú legendárny znak a predstavujú ukážkový príklad vzrušujúceho výkonu a neobmedzenej každodennej použiteľnosti. Nárast výkonu modelov s pohonom všetkých kolies o 20 k, nový dizajn a prvky výbavy, pokrok v oblasti digitalizácie znamená pokračovanie úspešného príbehu. Novo navrhnuté svetlomety a volanty prinášajú sviežosť do exteriéru a interiéru. Kované disky kolies z ľahkých zliatin, prvky obloženia interiéru a operačný systém BMW 8.5

G80
·
G81
·
BMW M Automobiles
·
Touring
·
M3
·
Sedan

Nový model BMW radu 1

05.06.2024Press Kit

Priekopník radosti z jazdy v segmente prémiových kompaktných vozidiel vstupuje do svojej štvrtej modelovej generácie. Vďaka dynamickému dizajnu, kompletne prepracovanej ponuke pohonov a značne vylepšenej technológii podvozku sa nový model BMW radu 1 definuje ako najšportovejšie vozidlo v konkurenčnom prostredí.

Radu 1

V Danubiane na The Private Collection by BMW s kultovým BMW 507 či premiérou prvého elektrického BMW i5 Touring

04.06.2024Tlačová správa

Update

Doplnená fotogaléria +++Návštevníkom sa v galérii predstavuje nové BMW radu 5 Touring, prvý krát aj v elektrickej verzii, spolu s plne elektrickým MINI Countryman SE +++Automobilové štúdie a ich vízie z minulosti do reality +++ BMW radu 7 vo farbách BMW Individual, ktorý ponúka na výber 150 farieb +++ Nové plug-in hybridné motorizácie v BMW XM 50e a BMW X5 50e, ako aj vynovený milovník leta, BMW M4 Cabrio.

BMW i
·
Dedičstvo
·
BMW Heritage
·
Dedičstvo MINI

Nové modely BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring

29.05.2024Press Kit

Top

Už takmer 50 rokov predstavuje BMW radu 3 jadro značky BMW. Stelesňuje radosť zo športovej jazdy v prémiovej strednej triede a významne prispel k dizajnu, jazdnej dynamike a technologickým inováciám v tomto segmente, a to v rámci súčasných siedmich generácií modelov. Charakter aktuálnej generácie BMW radu 3 tiež poskytol ukážkový progres.

G20
·
G21
·
Radu 3
·
Touring
·
Sedan

Spoločnosť BMW Group rozširuje používanie robotických ramien vytvorených na mieru 3D tlačou

23.05.2024Tlačová správa

+++ Rýchla, ekonomická, všestranná a udržateľná aditívna výroba +++ Nové bionické ramená šetria hmotnosť +++ Inovatívne bionické rameno pre celé podlahové zostavy +++

Landshut
·
Regensburg
·
Technológia
·
Výrobné závody, zariadenia
·
Výrobné závody
·
Ústredie, stredisko výskumu a inovácie/FIZ
·
Výroba a recyklácia
·
Munich
 

BMW Art Car od Julie Mehretu oslavuje svoju svetovú premiéru v parížskej galérii Centre Pompidou

21.05.2024Tlačová správa

Top

+++ Projekt medzinárodne uznávanej umelkyne premieňa pretekárske vozidlo BMW M Hybrid V8 na performatívne umelecké dielo +++ Mehretuovej BMW Art Car bude budúci mesiac štartovať na vytrvalostných pretekoch 24 hodín Le Mans +++ BMW M1 Art Car od Andyho Warhola malo ako vôbec prvé vystavené BMW Art Car na Slovensku svoju premiéru v roku 2022 v galérii Danubiana +++

Spoločnosť
·
Kultúra
·
Art Car
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť