Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

Futbalový team AC Miláno a BMW

30.09.2022Press Kit

Flotila BMW sa pripojila k tímu AC Miláno pri príležitosti odovzdania vozidiel pre sezónu 2022/23. Kráľom sa stalo nové BMW XM, ktoré má za sebou prvý oficiálny výjazd.

F96
·
G06
·
G05
·
i20
·
G09
·
BMW M Automobiles
·
BMW iX
·
X6 M
·
BMW i
·
Spoločnosť
·
X6
·
XM
·
X5

Vyhlásenie ceny Mladý inovatívny podnikateľ 2022 a Ceny BMW Slovenská republika za Inovácie a digitalizáciu

28.09.2022Press Kit

Za účasti zástupcov podnikateľskej sféry vyhlásili v utorok 27. septembra víťazov ceny Mladý inovatívny podnikateľ 2022. Partnerom podujatia a ocenenia v kategórii Inovácie a digitalizácia je spoločnosť BMW Slovenská republika.

Predaj a marketing
·
Technológia
·
Spoločnosť
·
Spoločenské a sociálne záväzky
·
Udržateľnosť

Úplne prvý model BMW XM

28.09.2022Tlačová správa

Top

Keďže oslavy 50. výročia pokračujú, BMW M GmbH nám prináša svoj úplne prvý vysokovýkonný automobil s elektrifikovaným pohonom. Plug-in hybridný systém pozostávajúci z benzínového motora V8 a výnimočne silného elektromotora zaručuje, že model BMW XM sa vyznačuje podmanivou dynamikou.

G09
·
BMW M Automobiles
·
XM

Čistá radosť z jazdy, nová aktualizácia: BMW Z4 pre modelový rok 2023

28.09.2022Press Kit

Čistokrvný roadster, športovejší a vizuálne príťažlivejší ako kedykoľvek predtým: to je BMW Z4 pre modelový rok 2023. Najnovšia verzia otvoreného dvojmiestneho vozidla obsahuje množstvo detailných aktualizácií, na exteriér prináša svieže dizajnové akcenty, rozširuje ponuku štandardnej výbavy a do zoznamu možností dodávaných na želanie pridáva nové položky. Športový charakter modelu BMW Z4 podčiarkujú nové prvky.

G29
·
Z4

BMW ALPINA XB7 2023: Sila emócií

22.09.2022Press Kit

Pôsobivá dynamika jazdy, výbušný výkon, luxusný komfort. Model BMW ALPINA XB7 bude ťažiť z množstva inovácií, vrátane motora novej generácie, ešte ostrejšieho a progresívnejšieho dizajnu a vylepšenia asistenčných systémov a konektivity. Nový 4,4-litrový motor V8 ALPINA s mild-hybridnou technológiou BMW teraz produkuje výkon 630 k a dosahuje krútiaci moment 800 Nm, čím sa model XB7 pevne radí medzi najvýkonnejšie vozidlá z kategórie SAV na svete.

G07
·
Špeciálne vozidlá
·
X7

Je čas potešiť siedmy zmysel: BMW predstavuje tlačený časopis FREUDE.FOREVER, ktorý novo definuje zvedavosť a udržateľnosť

21.09.2022Tlačová správa

Top

BMW oslovuje segment pokrokových zákazníkov kvalitným redakčným obsahom. Tematické články zdôrazňujú aspekty moderného, udržateľného luxusu a technologického pokroku. Zberateľský magazín so 140 stranami, ktorého každé číslo je venované jednej téme.

Predaj a marketing
·
Spoločnosť

Revolúcia v automobilovom priemysle: súčiastky vyrobené z recyklovaných rybárskych sietí

13.09.2022Tlačová správa

+++ Jedinečný proces recyklácie vytvára z odpadu z oceánov recyklovaný plastový materiál +++ Emisie CO2 v porovnaní s konvenčne vyrábanými komponentmi poklesnú o 25 percent +++ Plasty z oceánu používané na výrobu podlahových rohoží v modeloch BMW iX a BMW X1 +++ Cieľom BMW Group je do roku 2030 používať vo svojich nových vozidlách termoplasty vyrobené zo 40 percent recyklovaného materiálu +++

Technológia
·
Spoločnosť
·
Udržateľnosť
·
Výroba a recyklácia

Vyšší výkon, znížená produkcia CO2, výrazne nižšie náklady: BMW Group bude od roku 2025 používať v NEUE KLASSE inovatívne okrúhle články batérií BMW

09.09.2022Tlačová správa

Top

+++ Novo vyvinuté okrúhle články BMW optimalizované pre potreby NEUE KLASSE +++ Náklady na vysokonapäťovú batériu až o 50 % nižšie ako pri súčasnej generácii +++ Výroba so znížením CO2 – vďaka zelenej energii a sekundárnemu materiálu +++ Vedúci vývoja Weber: „Obrovský skok v technológii z hľadiska hustoty energie, rýchlosti nabíjania a dojazdu“ +++ Vedúci nákupu Post: „S partnermi budeme stavať továrne na batérie, každú s ročnou kapacitou až 20 GWh” +++

CO2 emissions
·
battery cell
·
High-voltage battery
·
Neue Klasse
·
Gigafactory
·
Battery cell factory
·
secondary material
·
green power
·
Lithium
·
cobalt
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE.

27 JULY 2022. Here you can see the world premiere of the MINI Concept ACEMAN.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť