Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Holandský kráľovský pár kráľ Willem-Alexander a kráľovná Máxima navštívili BMW Welt.

Mníchov. Kráľovská návšteva v roku stého výročia: holandský kráľovský pár kráľ Willem-Alexander a kráľovná Máxima navštívili BMW Welt.

Spoločnosť
·
Brands
·
Ľudia
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~80,36 KB)
  
Photos(31x, ~362,11 MB)

Hodinová návšteva sa zamerala na vzťahy medzi BMW Group a holandskou ekonomikou. V sále Double Cone a počas predstavenia štúdie BMW VISION NEXT 100 Vision Vehicle, priblížila spoločnosť BMW Group svoj pohľad na mobilitu v horizonte 30 rokov a ešte ďalej – na novú dobu mobility definovanú udržateľnosťou, konektivitou a autonómnou jazdou.

 

BMW Group úspešne spolupracuje so zmluvným montážny závodom VDL Nedcar. MINI používa tento holandský podnik od leta 2014. Z jeho liniek schádzajú 3-dverové modely MINI a nové MINI Cabrio. Holandsko je aj priekopníkom na poli elektromobility.

 

V BMW Welt sa predstavili aj oranžové MINI Cabrio a znovuzrodené Mini: historický model Austin Seven s výrobným číslom 983 vznikol v Holandsku v roku 1959. V roku 2012 ho našli na farme v meste Groningen a 5-členný tím z VDL Nedcar ho v roku 2013 kompletne zrenovoval. V rokoch 1959 až 1966 vzniklo v Holandsku viac ako 4 000 klasických modelov značky MINI, pričom súčiastky pochádzali z Veľkej Británie.

 

Excelentnú spoluprácu medzi BMW Group a inovatívnymi partnermi z Holandska dokazujú aj expozície spoločností Allego a ParkNow. Holandský operátor nabíjacích staníc Allego spolupracuje so značkou BMW i na službe e-mobility s názvom ChargeNow, ktorá klientom sprístupňuje celosvetovú sieť nabíjačiek. ParkNow je aplikácia a webová služba ohľadom parkovania

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

THE NEW BMW i5.

Munich. Here you can see the webcast of the Digital World Premiere of the new BMW i5.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť