Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Films uviedlo 23. októbra 2016 premiéru filmu „The Escape” v hlavnej úlohe s Clivom Owenom.

Film „The Escape” mal exkluzívnu premiéru 23. októbra 2016 na BMWFilms.com. V tomto filme, na cenu Akadémie nominovaného režiséra Neilla Blomkampa, hral v hlavnej úlohe vodiča na Oscara nominovaný Clive Owen. V snímke sa objavili aj Dakota Fanning, Jon Bernthal a ďalšia hviezda nominovaná na Oscara, Vera Farmiga. Nemenej dôležitú úlohu malo vo filme nové BMW radu 5, ktoré si Clive Owen opäť zvolil ako služobné vozidlo.

G30
·
Brands
·
BMW
·
Radu 5
·
Sedan
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50

send an e-mail

Film „The Escape” mal exkluzívnu premiéru 23. októbra 2016 na BMWFilms.com. V tomto filme, na cenu Akadémie nominovaného režiséra Neilla Blomkampa, hral v hlavnej úlohe vodiča na Oscara nominovaný Clive Owen. V snímke sa objavili aj Dakota Fanning, Jon Bernthal a ďalšia hviezda nominovaná na Oscara, Vera Farmiga. Nemenej dôležitú úlohu malo vo filme nové BMW radu 5, ktoré si Clive Owen opäť zvolil ako služobné vozidlo.

 

www.BMWFilms.com

 

Film „The Escape” je poctou k 15. výročiu pôvodnej filmovej série „The Hire”, ktorú BMW Films produkovalo v dvoch etapách v rokoch 2001 a 2002. Na každom z týchto krátkych filmov spolupracovali veľké mená Hollywoodu. Clive Owen sa v jednotlivých misiách objavoval ako vodič rôznych vozidiel BMW.

 

Film „The Escape” od BMW Films si možno pozrieť na BMWFilms.com. Tu sa nachádzajú aj detailné informácie o jednotlivých aktéroch a tvorcoch, rovnako ako o zákulisí natáčania. Pripravené sú tiež originálne filmové plagáty.

 

 

„The Hire” - pôvodná séria krátkych filmov BMW s ôsmimi unikátnymi epizódami.

 

Prvá sezóna „The Hire”, predstavená na BMWFilms.com, odštartovala 26. apríla 2001 filmom Johna Frankenheimera „Ambush”, po ktorom nasledoval film „Chosen” od Anga Lee, ktorý získal Oscara za filmy „Skrotená hora” a „Pí a jeho život”. Tretí film série „The Follow” režíroval Wong Kar-wai a zahrali si v ňom Forest Whitaker, Adriana Lima a Mickey Rourke. Prvú sériu doplnil film Guya Richieho „Star” s popovou ikonou Madonnou. Posledným filmom danej sezóny bol „Powder Keg”, v ktorom hral Stellan Skarsgård a natočil ho niekoľkonásobný držiteľ Oscara Alejandro G. Iñárritu. Prvú sezónu, ktorú produkoval David Fincher („The Social Network”, „Muži, ktorí nenávidia ženy”), videlo za prvé štyri mesiace viac ako 11 miliónov divákov.

 

Druhú sezónu série „The Hire” produkovali Tony a Ridley Scottovci a mala premiéru v októbri 2002 s filmom „Beat the Devil” Tonyho Scotta, v ktorom sa objavila soulová legenda James Brown a Gary Oldman ako diabol. V „Hostage” Johna Woo si zahral Maury Chaykin. Joe Carnahan nakrútil „The Ticker” s Donom Cheadlom, čo bol posledný diel série.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

JAPAN MOBILITY SHOW.

Tokyo. Follow the webcast of the BMW Group press conference at the Japan Mobility Show 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť