Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Montblanc x BMW luggage set.

Na výnimočné cesty: exkluzívna súprava batožiny, ktorá dokonalými tvarmi spája prácu a voľný čas.

Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(10x, ~106,82 MB)

Mníchov. BMW pokračuje v spolupráci s ikonickou značkou Montblanc a výsledkom je 5-dielna súprava batožiny, ktorá vynikajúco vyhovuje rozmerom batožinového priestoru nového BMW radu 8 Coupé. Značka Montblanc vytvorila svoju vlastnú víziu batožiny, ktorá spĺňa moderné nároky ľudí s vycibreným vkusom a životným štýlom. Inšpiráciu pritom čerpala z rôznorodého kalifornského prostredia a zámerom bolo vytvoriť takú súpravu batožiny, ktorá by presne vyplnila batožinový priestor nového modelu BMW radu 8 Coupé.

Na mieru vytvorená súprava batožiny Montblanc x BMW Luggage Set sa vyrába ručne vo Florencii, pričom sa používa perforovaná čierna alebo červená koža s čiernymi doplnkami. Exkluzívna súprava je limitovaná na 15 kusov a obsahuje obal na gitaru, vak pre surferov, lodný vak, obal na obleky a aktovku — päť rôznych modelov navrhnutých tak, aby sa spolu dokonale zmestili do batožinového priestoru nového BMW radu 8 Coupé. Vďaka vyberaným materiálom a prvotriednemu spracovaniu vytvára súprava batožiny Montblanc x BMW Luggage Set dokonalý doplnok luxusného modelu značky BMW a podčiarkuje jeho dominantné postavenie.

Profesionálny obal na gitaru dostal výrazný a charakteristický prvok — odnímateľný popruh na rameno. Obal sa vďaka nemu môže nosiť na ramene alebo na chrbte, čím získava moderný nádych. Obal na gitaru má neoprénovú vnútornú výstelku, ktorý poskytuje hodnotnému obsahu spoľahlivú ochranu. Súčasťou sú aj dve praktické vrecká na prednej časti využiteľné na noty a na príslušenstvo ku gitare.

Valcový vak pre surferov dostal sebaistý športový vzhľad s veľkým hlavným oddelením a so samostatným oddelením na príslušenstvo. Praktické popruhy znamenajú, že vak sa dá nosiť aj pohodlne na chrbte.

Naozajstná klasika: lodný vak ikonického športového valcového tvaru ponúka v hlavnom oddelení mnoho priestoru na vaše najlepšie módne kúsky. Lodný vak má aj dve samostatné oddelenia na topánky a na ďalšie príslušenstvo.

Obal na obleky špičkovej kvality s dvojitým skladaním spoľahlivo ochráni obleky a košele pred pokrčením a zašpinením. Premyslený systém odkladacích priestorov umožňuje samostatné uskladnenie odevov, manžetových gombíkov a ďalšieho príslušenstva.

Odolná kožená aktovka s rúčkou predstavuje vynikajúce možnosti uloženia potrebných dokumentov. Nachádzajú sa v ňom hlavné oddelenie s pružným pásom, tri oddelenia so zipsom a dve väčšie oddelenia na príslušenstvo.

Súprava batožiny Montblanc x BMW Luggage Set je momentálne dostupný v priestoroch mníchovského BMW Welt.

Maloobchodná cena odporúčaná výrobcom je 14 990 eur.

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než 2,49 mil. predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2017 činil zisk pred zdanením 10,655 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,7 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2017 zamestnával po celom svete 129 932 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému decembru 2018 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL ACCOUNTS PRESS CONFERENCE

Munich, 18 March 2020. 
Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference 2020.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť