Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Kolekcia BMW Motorrad Heritage Collection 2020.

BMW Motorrad rozširuje svoje aktivity v segmente Heritage. Po prvýkrát uvádza na trh vlastnú kolekciu Ride & Style. BMW Motorrad Heritage Collection 2020 obsahuje celú radu nových položiek.

Voliteľné doplnky, príslušenstvo
·
Oblečenie pre jazdcov
·
Jazda BMW Motorrad
·
Štýl BMW Motorrad
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(108x, 549,09 MB)

BMW Motorrad rozširuje svoje aktivity v segmente Heritage a po prvýkrát uvádza na trh vlastnú kolekciu Ride & Style. BMW Motorrad Heritage Collection 2020 obsahuje celú radu nových položiek - od kožených búnd cez džínsové oblečenie až po motocyklové rukavice a unikátnu obuv.

 

Nová kolekcia Heritage, inšpirovaná nadčasovo klasickými a ikonickými detailmi  BMW Motorrad, kombinuje tradičné štýly s tým najlepším, čo ponúka moderné a autentické lifestylové oblečenie pre motocyklistov. Všetky použité materiály a textilné výrobky sú robustné a odolné a splňujú vysoké štandardy v oblasti bezpečnosti a funkčnosti.

 

Celá zbierka sa nesie v duchu slávnych a ojedinelých farebných kombinácií  klasických motocyklov - s výraznými čierno kovovými komponentmi zdobenými bielo-jemnými dvojitými linkami, tzv. TwinStripes. Súčasťou dizajnu je aj originálne označenie a kovový znak BMW. Detaily vo farbe medi a vizuálne akcenty týchto odevov sa vracajú k materiálom používaným na klasických motocykloch BMW. Nová kolekcia oslavuje históriu spoločnosti BMW Motorrad a jej dlhodobú vášeň pre jazdu na motocykli.

 

História BMW Motorrad siaha do roku 1923. Prvý sériovo vyrábaný motocykel BMW bol model R32 poháňaný atmosférickým a vzduchom chladeným dvojvalcom s protibežnými piestami. V roku 1978 sa BMW Motorrad stal priekopníkom v novej oblasti, keď ako jeden z prvých výrobcov sériových motocyklov na svete predstavil vlastný sortiment vybavenia pre motocyklistov.

 

Segment historických motocyklov Heritage bol založený v roku 2014 uvedením modelu BMW R NineT.  Od tej doby sa stal jedným z najdôležitejších segmentov produkcie BMW Motorrad. V budúcom roku bude tento segment expandovať do ďalších nových dimenzií. BMW Motorrad pre druhú polovicu roku 2020 oznámilo spustenie výroby sériového motocyklu, ktorým vstúpi do kategórie Cruiser.

 

Kolekcia BMW Motorrad Heritage bude k dispozícii od januára 2020. Okrem tejto kolekcie sa tradične na motosalóne EICMA 2019 v Miláne predstavia všetky ďalšie nové produkty Príslušenstva BMW Motorrad Rider Equipment.

 

 

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika, Milan Stupka, Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97, E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka: www.press.bmwgroup.com/slovak/

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2018 celosvetový predaj viac než 2,49 mil. predaných automobilov a viac než 165 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2018 činil zisk pred zdanením 9,815 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 97,480 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2018 zamestnával po celom svete 134 682 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K termínu 1. septembra 2019  bolo k dispozícií v Slovenskej republike:

  • Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.
  • Jeden autorizovaný Servis-only  zástupca BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.
  • Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.
  • Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline. 

 

 

Web: www.bmwgroup.com

www.bmw.sk

 

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

https://www.facebook.com/BMW.Slovensko/

https://www.facebook.com/MINI.slovensko/

https://www.facebook.com/bmwmotorradslovensko/

 

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

https://www.instagram.com/bmwslovensko/

https://www.instagram.com/minislovensko

https://www.instagram.com/bmwmotorradslovensko/?hl=sk

 

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

https://www.youtube.com/user/BMWSlovensko

https://www.youtube.com/user/MINISlovensko

https://www.youtube.com/channel/UCpXsvqPAuTm0SL2Y5BbJoUw

 

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

https://twitter.com/bmwslovensko

 

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmwgroup/

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť