Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

YouTube udelil spoločnosti BMW Group ocenenie Golden Button Award.

O obsah prémiového výrobcu automobilov má záujem už viac ako milión odberateľov — Popularitu zvýšilo aj pútavé online pokrytie podujatia #NEXTGen 2020.

Ocenenia spoločnosti
·
Spoločnosť
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(2x, 3,33 MB)

Mníchov. Na cestách je značka BMW stelesnením radosti z jazdy, no mníchovský prémiový výrobca automobilov sa presadzuje aj pri zbieraní označení páči sa mi. Sociálne siete BMW priťahujú čoraz viac sledovateľov a aktivity značky na YouTube taktiež zaznamenávajú výrazný nárast miery popularity. Videá uverejnené značkou BMW pravidelne sleduje viac ako milión odberateľov. Práve preto teraz YouTube udelil tímu automobilky BMW ocenenie Golden Button Award (Cena zlatého tlačidla), čím vyzdvihol oslovovanie publika, ktoré sa zaujíma o automobilový aj online svet.

YouTube predstavuje dôležitú platformu na komunikáciu so zákazníkmi a priaznivcami značky — ako to potvrdili najnovšie údaje tejto platformy na výmenu videí. Počet odberateľov YouTube kanála BMW sa podľa najnovších výsledkov rozšíril na 1,14 milióna osôb. Filmy, ktoré pridala značka BMW, doteraz celosvetovo zaregistrovali približne 333 miliónov pozretí, to znamená, že ich sledovaniu ľudia venovali približne 6,5 milióna hodín. A publikum na tento obsah nadšene reaguje: videá BMW dosahujú každých 57 sekúnd interakciu v podobe komentáru, označenia páči sa mi či zdieľania.

Značka BMW opäť získala ocenenie ako najpríťažlivejšia automobilka na YouTube. Toto uznanie udelili domáci špecialisti video platformy, ktorú prevádzkuje vyhľadávač Google. Vyzdvihli najmä filmy uverejnené ako súčasť prezentačného podujatia #NEXTGen 2020, ktoré vytvorili zaujímavé spojenie diskusných panelov, dokumentárnych dokrútok a predstavenia nových vozidiel. Automobilka tak jednoznačne ukázala svojho inovatívneho ducha a jasné zameranie na budúcnosť.

YouTube kanál BMW využil lákavý program podujatia #NEXTGen 2020 na rozšírenie svojej fanúšikovskej komunity a na prekročenie miliónovej hranice. Mnoho dôvodov na pravidelné kliknutie a užívanie si obsahu predstavujú horúce novinky, fascinujúce príbehy zo zákulisia či veľkorysé špeciálne vytvorené filmy. Prezentácie nových modelov sa striedajú s profilovými predstaveniami a pohľadmi na technológie budúcnosti. Séria inštruktážnych videí How To odhaľuje nové a menej známe funkcie aktuálnych modelov BMW. Dopĺňajú ich zábavné zábery zo sveta radosti z jazdy. Najpopulárnejším videom je jednoznačne vysokorozpočtový krátky film The Small Escape, ktorý sa predstavil minulý rok. Odohráva sa v šesťdesiatych rokoch v Berlíne a rozpráva príbeh o úteku cez hranice medzi Východom a Západnom v drobnom modeli BMW Isetta. Film si pripísal viac ako 23 miliónov videní. Link na video: https://www.press.bmwgroup.com/slovak/article/detail/T0301381SK/smerom-k-slobode-v-bmw-isetta

 

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

 

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2019 celosvetový predaj viac než 2,5 mil. osobných automobilov a viac než 175 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2019 činil zisk pred zdanením 7,118 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 104,210 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2019 zamestnával po celom svete 133 778 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

MINI CONCEPT ACEMAN.

Here you can see the world premiere of the MINI Concept Aceman.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť