Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

LOVE IS NOT ENOUGH, WE NEED BIG LOVE!

Stovky tabúľ a transparentov chváliacich „veľkú lásku“ vtrhli do ulíc a na symbolické body hlavných talianskych miest pri príležitosti Valentína. Je to MINI BIG LOVE, ktorá oslavuje krásu rozmanitosti.

Lifestylové udalosti
·
Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(43x, ~361,13 MB)
  More below article text

Miláno. V týchto dňoch a pred Valentínom, sviatkom milencov par excellence, vtrhla do hlavných ulíc a ikonických miest Talianska správa o hľadaní lásky, ale odlišnej od tej obyčajnej: LOVE IS NOT ENOUGH, WE NEED BIG LOVE! (LÁSKA NESTAČÍ, POTREBUJEME VEĽKU LÁSKU!).
 
Historické centrá Ríma, Milána, Turína, Florencie, Neapolu, Bologne a Benátok zachytili ľudí s transparentmi v rukách a tiež nápisy visiace na balkónoch mnohých budov. Ich odkazom bola potreba väčšej lásky. Ľudia všetkých vekových skupín sa zjednotili v tom, že potrebujú náklonnosť, a to hlavne v časoch, keď spoločenský odstup túto potrebu ešte viac sťažil. Mnohí okoloidúci a vodiči v automobiloch na semaforoch boli zvedaví a analyzovali zdanlivo jednoduchú vetu preniknutú silným univerzálnym významom.
 
MINI BIG LOVE, mantra plná optimizmu, je „zarámovaná“ na symbolických pozíciách miest, ako je napríklad Ponte Vecchio vo Florencii, Piazza del Plebiscito v Neapole či Piazza di Spagna v Ríme. Z poézie a literatúry sa už od školy dozvedáme, akú zásadnú úlohu hrala láska v dejinách ľudstva. V tejto chvíli je ešte dôležitejšie nielen potvrdiť toto ponaučenie, ale usilovať sa o jeho implementáciu v najčistejšej a najautentickejšej podobe. A MINI chce s BIG LOVE naznačiť smerovanie k jedinému cieľu menom: „veľká láska“, ktorá vie odložiť akékoľvek rozdiely, aby sa všetci napriek nerovnostiam a odlišnostiam čo najviac priblížili k sebe.


BIG LOVE je spôsob, akým MINI vidí svet. Spôsob života, ktorý nachádza bohatstvo v rozmanitosti a oslavou tejto krásy: aj keď sme každý iný, je to vynikajúce a spolu sme jednotní! Pre MINI je BIG LOVE jednotná a bezpodmienečná láska. Toto je posolstvo, ktoré je potrebné šíriť a zdieľať ďalej.
 
„Každý projekt, ktorý teraz realizujeme, od automobilov až po každodennú prácu na našich pracoviskách, či v home office, sa realizuje vďaka BIG LOVE. Naším cieľom je, aby sa každý mohol čo najlepšie vyjadriť. Vo svete MINI sa BIG LOVE od dnešného dňa stáva oporou všetkého: bude preto východiskovým bodom každej budúcej iniciatívy a my sa budeme stále viac usilovať o to, aby sme zabezpečili svet, v ktorom každý môže slobodne vyjadrovať svoje vášne na 100%“, uvádza Stefano Ronzoni, riaditeľ MINI v Taliansku.
 
Komunikačná kampaň MINI BIG LOVE sa oficiálne začala!
Ale to je len začiatok: FALL IN LOVE, BIG LOVE.

 

 

 

Kontakt:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2020 celosvetový predaj viac než 2,3 mil. osobných automobilov a viac než 169 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2019 činil zisk pred zdanením 7,118 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 104,210 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2019 zamestnával po celom svete 133 778 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

IAA MOBILITY 2021.

Here you can see our on demand webcasts from the IAA Mobility 2021, with the BMW Group Keynote, the Analyst and Investor Evening Event and the discussion forum "The car as the engine of the circular economy?".

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť