Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Digitálny kľúč BMW Digital Key teraz dostupný aj pre mobilné telefóny s operačným systémom Android.

Jednoduchý a bezpečný bezkľúčový prístup so zariadeniami Samsung Galaxy S21 a Google Pixel 6. Platné pre prvé vybrané trhy sveta.

Technológia
·
BMW ConnectedDrive
·
Infozábava a koncepty riadenia
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50

send an e-mail

Author.

Milan Stupka
BMW Group

Mníchov. Automobilka BMW spolu so svojimi partnermi v rámci konzorcia pre automobilovú konektivitu Car Connectivity Consortium pokračuje v napredovaní vo vývoji a sprístupňovaní digitálneho kľúča BMW Digital Key. Teraz bude digitálny kľúč BMW Digital Key dostupný už aj pre mobilné telefóny s operačným systémom Android. Touto aktualizáciou sa zvyšuje počet kompatibilných modelov mobilných telefónov a tým aj počet vodičov automobilov značky BMW, ktorí v budúcnosti môžu používať digitálny kľúč k svojmu vozidlu značky BMW. Digitálny kľúč BMW Digital Key je teraz k dispozícii pre mobilné telefóny s operačným systémom Android, počnúc modelmi Samsung Galaxy S21 a Google Pixel 6 a 6 Pro.

 

Pomocou digitálneho kľúča BMW Digital Key môžu zákazníci jednoducho odomknúť a zamknúť svoje vozidlo značky BMW podržaním mobilného telefónu vedľa kľučky dverí vodiča. Motor možno naštartovať aj po vložení mobilného telefónu do priestoru na bezdrôtové nabíjanie. Na zabezpečenie maximálnej jednoduchosti používania a bezpečnosti je digitálny kľúč BMW Digital Key uložený v zabezpečenej časti mobilného telefónu. Dá sa jednoducho nakonfigurovať cez aplikáciu My BMW, a potom je k dispozícii ako voliteľná výbava pre takmer všetky modely automobilov značky BMW. V ďalšom vydaní pribudne možnosť sprístupniť kľúč až piatim potenciálnym užívateľom. Funkcie digitálneho kľúča BMW Digital Key Plus založeného na ultra širokom pásme budú v budúcom vydaní predstavené aj pre mobilné telefóny so systémom Android.

 

Automobilka BMW sa od roku 2018 zaviazala vytvárať globálne štandardy v oblasti systémov bezkľúčového vstupu a je považovaná za jedného z priekopníkov v používaní mobilného telefónu ako digitálneho kľúča od vozidla. Najnovšia fáza vývoja je výsledkom úzkej spolupráce medzi spoločnosťami BMW, Google a Samsung s cieľom ešte viac zlepšiť jednoduchosť používania a dostupnosť digitálneho kľúča. BMW je tiež prvým výrobcom, ktorý ponúka systém podľa globálneho štandardu CCC (Car Connectivity Consortium), ktorý je dostupný pre mobilné zariadenia s operačnými systémami iOS aj Android.

 

 

Dostupnosť digitálneho kľúča BMW pre mobilné telefóny so systémom Android:

Google Pixel 6/Pixel 6 Pro: USA, Kanada, Spojené kráľovstvo, Írsko, Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Španielsko, Japonsko, Austrália, Taiwan a Singapur

Samsung Galaxy S21/S21+/S21 Ultra: Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Kórejská republika, Španielsko, Spojené kráľovstvo, Spojené štáty americké.

 

 

 

 

 

Kontakt pre médiá:

 

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2020 celosvetový predaj viac než 2,3 mil. osobných automobilov a viac než 169 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2020 činil zisk pred zdanením 5,222 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,990 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2020 zamestnával po celom svete 120 726 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

 

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach a dve samostatné servisné prevádzky v Bratislave a Banskej Bystrici.

 

Štyria autorizovaní predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

 

BMW Financial Services Slovakia, s.r.o., je priamy zástupca celosvetovej divízie BMW Financial Services poskytujúcej finančné a poistné produkty v rámci skupiny BMW Group.

 

Pridanou hodnotou priameho zastúpenia spoločnosti BMW Group, ktorá 1. júla 2021 oslavuje 15 rokov svojho pôsobenia na slovenskom trhu prostredníctvom spoločnosti BMW Slovenská republika, je vyššia kvalita poskytovaných služieb. Zákazníci tak majú lepší prístup k objednávaniu a ku konfigurácii vozidiel, k lepšej podpore ako aj k ponukám, ktoré pružnejšie, precíznejšie a lepšie dokážu reagovať na špecifické potreby slovenských zákazníkov. Výhodou je aj priama komunikácia medzi slovenským zastúpením a centrálou v Mníchove, čo vedie k lepšiemu, transparentnejšiemu a vhodnejšiemu procesu rozhodovania bez ďalšieho medzistupňa.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť