Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Tip k blížiacemu sa MDD: ikonický BMW Baby Racer v novom, športovom dizajne. FREUDE (“radosť”) od začiatku a navždy

+++ BMW Baby Racer: štvrtá generácia tohto ikonického dizajnu prináša FREUDE našim najmladším zákazníkom +++ Tichý a odolný spoločník vďaka šepotu koliesok “whisper wheels“ z recyklovaného materiálu+++ Komplexná ponuka náhradných dielov +++ Dostupné v troch rôznych farebných prevedeniach a vyrobené v Bavorsku

Produkty Lifestyle
·
Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50

send an e-mail

Mníchov. Ikonický BMW Baby Racer je obľúbeným prvkom kolekcie BMW Lifestyle už viac ako 30 rokov. Teraz sa vo svojej štvrtej generácii predstavuje v novom dizajne s výrazným charakterom, aby odovzdal FREUDE (radosť) tým najmladším fanúšikom značky. Nové BMW Baby Racer, založené na dizajne súčasných modelov BMW, je oveľa viac než len miniatúrna verzia a vie ako zaujať svojimi vlastnosťami a proporciami.

 

Nový dizajn s novými funkciami

Nová športová verzia BMW Baby Racer ponúka aj našim najmenším nadšencom maximálny komfort vďaka novému pohodlnému mäkkému sedadlu v kontrastných farbách, ergonomickému trojramennému volantu a tichým kolieskam (pneumatikám) vyrobenými z recyklovaných materiálov. Klaksón integrovaný do prepracovaného kokpitu zaisťuje bezpečnosť a voľnú cestu pre deti vo veku od jedného do troch rokov, či už doma alebo vonku. Predná časť je vybavená klasickou maskou chladiča BMW v najnovšom dizajne značky, ktorý plne kopíruje štýl plnohodnotných modelov BMW radu 4, BMW iX a BMW M3/M4. A každý, kto prejde okolo nového BMW Baby Racer, uvidí jeho športové zadné svetlá.

 

BMW Baby Racer je k dispozícii v čiernej, modrej a bielej farbe a v kontrastných farbách sedadla  pre výrazný a dynamický vzhľad a FREUDE na štyroch kolesách. Aby radosť z jazdy u mladých fanúšikov mohla naozaj trvať čo najdlhšie, všetky náhradné diely pre BMW Baby Racer vyrábané v Bavorsku, sú dostupné u vybraných predajcov BMW – to je niečo, čo má toto šikovné autíčko a jeho veľké vzory spoločné. Nič nebude stáť v ceste dlhému priateľstvu so značkou BMW a prežívaniu radosti z jazdy už od útleho veku.


BMW Baby Racer je k dispozícii u vybraných predajcov BMW a online na adrese https://lifestyle.bmw.com.

 

 

 

Kontakt pre médiá:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

 

 

BMW Group

Spoločnosť BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách. Spoločnosť BMW Group zaznamenala v roku 2022 celosvetový predaj viac než 2,4 mil. osobných automobilov a viac než 202 000 motocyklov.

V hospodárskom roku 2022 činil zisk pred zdanením 23,5 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 142,6 miliardy eur. Spoločnosť BMW Group zamestnávala k 31. decembru 2022 po celom svete 149 475 spolupracovníkov. Úspech spoločnosti BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a na zodpovednom konaní.

Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca a to od výroby až po záver fázy životnosti všetkých produktov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

 

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach a samostatné servisné prevádzky v Bratislave, Žiline, Nitre a Banskej Bystrici.

 

Štyria autorizovaní predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

 

BMW Financial Services Slovakia, s.r.o., je priamy zástupca celosvetovej divízie BMW Financial Services poskytujúcej finančné a poistné produkty v rámci skupiny BMW Group.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť