Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Motorrad predstavuje BMW Motorrad MetaRide

Nový model BMW CE 02 možno zažiť v digitálnom svete značky.

CE 02
·
Školenie jazdcov, cestovanie, udalosť
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50

send an e-mail

Author.

Milan Stupka
BMW Group

Mníchov. Nový model BMW CE 02 predstavuje nový spôsob vstupu do sveta BMW Motorrad, pretože je elektrický, oslovuje najmä mladých ľudí a nie je ani e-motocyklom, ani e-skútrom – je to eParkourer. V súlade s týmto novým, perspektívnym typom mobility pre mestské prostredie teraz BMW Motorrad ponúka možnosť zažiť nový model CE 02 zblízka v priestore BMW Motorrad MetaRide.

 

BMW Motorrad MetaRide predstavuje digitálny svet značky vo virtuálnej realite, v ktorom môžu fanúšikovia motocyklov jazdiť a zažiť model CE 02 vo forme avatara rovnako ako vo fyzickej realite. Slúži tiež ako platforma, kde sa fanúšikovia môžu stretnúť so značkou BMW Motorrad. Prostredie zobrazené v BMW Motorrad MetaRide bude vyzerať podobne ako v reálnom svete. Virtuálny svet BMW Motorrad ponúka mnoho zážitkov. Okrem virtuálnych testovacích jázd s modelom BMW CE 02 si môžete zahrať aj basketbal, zbierať žetóny, alebo získať štýlovú bundu pre svojho vlastného avatara. Virtuálny digitálny priestor značky v budúcnosti postupne rozšíria aj ďalšie produkty.

 

Nedávna svetová premiéra modelu BMW CE 02 sa už čiastočne konala v BMW Motorrad MetaRide a zároveň aj v skutočnom Berlíne počas festivalu Pure&Crafted, pričom virtuálny a skutočný svet sa navzájom dopĺňali. Premiéru modelu BMW CE 02 si môžete opätovne pozrieť tu: https://www.youtube.com/live/lCA1GpPK0xs?feature=share

 

Do virtuálneho sveta BMW Motorrad MetaRide sa dostanete cez webovú stránku BMW Motorrad, alebo cez známe kanály sociálnych médií BMW Motorrad, ako aj priamo cez platformu Spatial Metaverse. Môžete použiť aj jeden z nasledovných odkazov:

 

https://www.spatial.io/s/BMW-Motorrad-MetaRide-64a28a483ec3242e497a7100

 

https://www.bmw-motorrad.com/en/experience/stories/urban-mobility/metaride-ce02.html

 

Mimochodom, virtuálne produkty BMW Motorrad zobrazené v MetaRide sú, rovnako ako ich fyzické originály, chránené proti napodobňovaniu. Spoločnosť BMW AG už pred časom rozšírila ochranu svojich kľúčových značiek, ako je napríklad logo BMW, s ohľadom na budúce aktivity spoločnosti v metaverse. Ochranná známka sa tak teraz vzťahuje nielen na vozidlá v tradičnom slova zmysle, ale aj výslovne na virtuálne produkty, ako sú virtuálne vozidlá a virtuálne oblečenie.

 

Kontakt pre médiá:

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

BMW Group

 

Spoločnosť BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách. Spoločnosť BMW Group zaznamenala v roku 2022 celosvetový predaj viac než 2,4 mil. osobných automobilov a viac než 202 000 motocyklov.

V hospodárskom roku 2022 činil zisk pred zdanením 23,5 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 142,6 miliardy eur. Spoločnosť BMW Group zamestnávala k 31. decembru 2022 po celom svete 149 475 spolupracovníkov. Úspech spoločnosti BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a na zodpovednom konaní.

Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca a to od výroby až po záver fázy životnosti všetkých produktov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

 

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach a samostatné servisné prevádzky v Bratislave, Žiline, Nitre a Banskej Bystrici.

 

Štyria autorizovaní predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

 

BMW Financial Services Slovakia, s.r.o., je priamy zástupca celosvetovej divízie BMW Financial Services poskytujúcej finančné a poistné produkty v rámci skupiny BMW Group.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť