Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Debut nového loga John Cooper Works

Nové logo John Cooper Works bolo predstavené vo finále sezóny Rundstrecken-Challenge Nürburgring 2023. Nové logo John Cooper Works predstavuje vášeň a športový charakter značky. Nahradí predchádzajúce logo JCW na všetkých vozidlách novej rodiny MINI.

John Cooper Works
·
John Cooper Works
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50

send an e-mail

Nürburg. Finále sezóny Rundstrecken-Challenge Nürburgring 2023, jedného z najvzrušujúcejších motoristických podujatí v Nemecku, poskytlo tímu Bulldog Racing dokonalú príležitosť predstaviť nové logo John Cooper Works v akcii. Dynamický dizajn loga odráža výkon John Cooper Works a bol pôsobivo zobrazený uprostred vzrušujúcej, no daždivej pretekárskej akcie.

 

Nové logo John Cooper Works predstavuje vášeň a športový charakter značky. Nahradí predchádzajúce logo JCW na všetkých vozidlách novej rodiny MINI predstavených v septembri.

 

"Nové logo John Cooper Works je vyjadrením bezhraničného nadšenia a hrdosti, ktorú cítime voči John Cooper Works. John Cooper Works a motoristický šport hrajú ústrednú úlohu v DNA značky MINI. Budú aj naďalej poháňať nášho inovatívneho ducha a kreativitu do budúcnosti,“ hovorí Stefanie Wurst, riaditeľka značky MINI.

 

Na MINI John Cooper Works Edition pretekali Sebastian Sauerbrei (GER) a Friedhelm Thelen (GER). Sebastian Sauerbrei dosiahol za volantom MINI JCW svoje tohtoročné osobné najlepšie umiestnenie v 24-hodinových pretekoch. Friedhelm Thelen je expert na Nürburgring a šéf tímu Bulldog Racing.

 

Viac o Bulldog Racing na linkoch:

https://www.press.bmwgroup.com/slovak/article/detail/T0429638SK/preteky-s%C3%BA-tu:-bulldog-racing-edition-%E2%80%93-%C5%A1peci%C3%A1lny-model-ktor%C3%BD-pripom%C3%ADna-%C3%BAspe%C5%A1n%C3%A9-24-hodinov%C3%A9-preteky-na-nuerburgringu

 

https://www.press.bmwgroup.com/slovak/article/detail/T0419078SK/24-hodinov%C3%A9-preteky-na-nuerburgringu:-mini-john-cooper-works-1to6-edition-t%C3%ADmu-bulldog-racing-team-so-6-stup%C5%88ovou-manu%C3%A1lnou-prevodovkou-dosiahlo-na-p%C3%B3dium

 

https://www.press.bmwgroup.com/slovak/article/detail/T0417999SK/r%C3%BDdza-esencia-motor%C5%A1portu:-mini-john-cooper-works-v-limitovanej-ed%C3%ADcii-1to6-edition

 

 

Kontakt pre médiá:

 

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

www.press.bmwgroup.com/slovak

 

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com/slovak

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

BMW Group

 

Spoločnosť BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 15 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách. Spoločnosť BMW Group zaznamenala v roku 2022 celosvetový predaj viac než 2,4 mil. osobných automobilov a viac než 202 000 motocyklov.

V hospodárskom roku 2022 činil zisk pred zdanením 23,5 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 142,6 miliardy eur. Spoločnosť BMW Group zamestnávala k 31. decembru 2022 po celom svete 149 475 spolupracovníkov. Úspech spoločnosti BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a na zodpovednom konaní.

Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca a to od výroby až po záver fázy životnosti všetkých produktov.

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. Sieť partnerov tvorí:

Desať autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, Bavaria TT v Trnave, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

 

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, v Bratislave.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky v Bratislave a v Košiciach a samostatné servisné prevádzky v Bratislave, Žiline, Nitre a Banskej Bystrici.

 

Štyria autorizovaní predajcovia motocyklov BMW so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.

 

BMW Financial Services Slovakia, s.r.o., je priamy zástupca celosvetovej divízie BMW Financial Services poskytujúcej finančné a poistné produkty v rámci skupiny BMW Group.

 

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

JAPAN MOBILITY SHOW.

Tokyo. Follow the webcast of the BMW Group press conference at the Japan Mobility Show 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť