Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

SPOLOČNOSŤ ROLLS-ROYCE MOTOR CARS PRAGUE ZÍSKALA TITUL „SVETOVÝ PREDAJCA ROKA“

Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars Prague sa stala držiteľom ocenenia „Svetový predajca roka“. Celosvetová sieť partnerských predajných miest je mimoriadne dôležitá pre napĺňanie cieľov stratégie značky „Inspiring Greatness“. Odovzdávanie cien sa konalo v Singapure, ktorý patrí ku globálnym centrám luxusu.

 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50

send an e-mail

29. februára 2024, Goodwood, Západný Sussex, Spojené kráľovstvo

  • Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars Prague sa stala držiteľom ocenenia „Svetový predajca roka“
  • Celosvetová sieť partnerských predajných miest je mimoriadne dôležitá pre napĺňanie cieľov stratégie značky „Inspiring Greatness“
  • Odovzdávanie cien sa konalo v Singapure, ktorý patrí ku globálnym centrám luxusu.

 

Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars Prague získala prestížne celosvetové ocenenie automobilky Rolls-Royce Motor Cars „Dealer of the Year“ (Predajca roka). Na prvom mieste v hodnotení sa umiestnila spolu so spoločnosťou AGMC, predajcom značky v Dubaji.

Najvyššie ocenenie odovzdával Chris Brownridge, generálny riaditeľ spoločnosti Rolls‑Royce Motor Cars, v prítomnosti zástupcov 132 predajných miest značky Rolls-Royce na celom svete. Tento titul je vyjadrením uznania vynikajúcich obchodných výsledkov predajcu Rolls-Royce Motor Cars Prague, najmä s prihliadnutím na strednodobé faktory, ktoré prispeli k úspešnému roku 2023.


Karel Kadlec, majiteľ Rolls-Royce Motor Cars Prague, povedal: „Značka Rolls-Royce zhmotňuje luxus a reprezentuje ‚to skutočne najlepšie’ viac než ktorákoľvek iná. Stať sa lídrom v takej prestížnej predajnej sieti je naozaj výnimočným ocenením pre náš kolektív. Rád by som sa poďakoval všetkým kolegom, ktorých vysoké nasadenie a túžba po dokonalosti zásadne prispeli k zisku tohto prestížneho titulu.“

 

Pavel Kalouš, riaditeľ Rolls-Royce Motor Cars Prague, vyjadril svoje poďakovanie klientom z Českej republiky aj Slovenska a zdôraznil: „Hlboko oceňujeme dôveru, ktorú do nás vložili naši zákazníci, pretože tá je základom dosahovania takýchto prestížnych úspechov.“

 

Boris Weletzky, regionálny riaditeľ Rolls-Royce Motor Cars, počas slávnostného odovzdávania cien v Singapure uviedol: „Naše predajné miesta sú kľúčovým prvkom na to, aby sme mohli uspokojiť a prekonať očakávania tých najnáročnejších osôb na svete, našich zákazníkov. Chcem sa poďakovať Karlovi, Pavlovi a celému tímu zamestnancov za ich nasadenie a vášeň pri reprezentácii automobilky Rolls-Royce Motor Cars. Srdečne im blahoželám k dosiahnutiu ďalších úspechov.“

 

Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars Prague len nedávno oznámila, že rok 2023 bol pre ňu veľmi úspešný s historicky najlepšími predajnými výsledkami a rekordnou mierou úprav z programu Bespoke. Jediný predajca s pôsobnosťou pre Slovensko so sídlom v Českej republike plánuje v priebehu druhého štvrťroka 2024 otvoriť nový showroom, ktorý ponúkne úplne novú úroveň zážitku pre zákazníkov.

 

- KONIEC -

 

POZNÁMKA PRE MÉDIÁ

Od otvorenia v roku 2016 získala spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars Prague deväť prestížnych ocenení pre globálneho a európskeho predajcu roka. Pred dvoma rokmi dostala aj ocenenie pre najlepšieho európskeho predajcu v rámci programu Bespoke a za úroveň popredajných služieb.

Rolls-Royce Motor Cars Prague môžete kontaktovať prostredníctvom:

www.rolls-roycemotorcars-prague.cz

https://www.rollsroyceprague.cz/cs/

Instagram: @rollsroyceprague

 

DODATOČNÉ INFORMÁCIE

Všetky tlačové správy a tlačové mapy ako aj fotografie a videomateriály vo vysokom rozlíšení sú k dispozícii na našej stránke pre médiá PressClub. Značku môžete tiež sledovať na sociálnych sieťach: LinkedIn; YouTube; Twitter; Instagram; a Facebook.

 

POZNÁMKA PRE EDITOROV

Spoločnosť v sídle značky Rolls-Royce v britskom Goodwoode (Západný Sussex) zamestnáva viac ako 2 500 pracovníkov. Súčasťou tohto komplexu je celosvetové hlavné sídlo ako aj špičkový výrobný závod luxusných automobilov – jediné miesto na svete, kde sa navrhujú, konštruujú a precíznou a dôslednou ručnou prácou vyrábajú vozidlá značky Rolls-Royce. Neustále investície do rozvoja priestorov a ich zariadenia, jednotlivých produktov a pracovníkov priniesli sériu rekordných celoročný predajných výsledkov s vrcholom v roku 2023, kedy automobilka predala viac ako 6 000 vozidiel po celom svete.

Rolls-Royce Motor Cars je stopercentnou dcérskou spoločnosťou BMW Group a nie je nijako spojená so spoločnosťou Rolls-Royce plc, výrobcom leteckých motorov a pohonných systémov.

 

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

AUTO CHINA 2024.

Beijing. 24./25. April 2024.

Here you can see the Webcasts of the BMW Group Night and Press Conference at the Auto China 2024.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť