Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Articles · Šport.

Tlačová správa
 
Press Kit
 
Prejav
 
Fact & Figures
 
+ Filter

Nová ikona pre súkromných pretekárov od BMW M: BMW M4 GT3 príde na trať v roku 2022.

09.12.2019Press Kit

Ponuka vozidiel pre súkromných pretekárov z programu BMW M Motorsport dostane nový špičkový model. Od sezóny 2022 môžu súkromníci a súkromné tímy z celého sveta bojovať o víťazstvá a tituly v modeli GT3 založenom na ďalšej generácii vozidla BMW M4. Vozidlo BMW M4 bude novým špičkovým modelom v ponuke pre súkromných pretekárov.

Automotive
·
BMW Motorsport
·
Customer Racing

Sprievodca pre médiá BMW M Motorsport, šampionát DTM, sezóna 2019.

03.05.2019Press Kit

Sezóna 2019 šampionátu DTM oslavuje narodeniny a príchod novej éry tímu BMW Motorsport. Tešíme sa na súboje s novým dvojlitrovým turbo motorom pripraveným k 50. narodeninám turbomotorov BMW v motoršporte. Sprievodca pre médiá vám predstaví nový model BMW M4 DTM, naše tímy, jazdcov ako aj nové farby, ktoré naši prémioví partneri priniesli na automobily.

DTM
·
Šport
·
Automotive
·
BMW Motorsport
 
Fuel consumption in the legal EU test cycle: 0.0 l/100 km; combined power consumption: 13.6/13.1 kWh/100 km; combined CO2 emissions: 0 g/km
 
Media Set  

Udržateľnosť od začiatku do konca: Ambasádor BMW Outdoor Stefan Glowacz ukončil svoju najnovšiu expedíciu v BMW i3.

23.10.2018Press Kit

Archív

Radosť z jazdy po cestách poháňaná elektrinou, plavba po Atlantiku, lyžovačka na grónskych ľadovcoch – extrémneho lezca napokon doviedla záverečná etapa zatiaľ najdlhšieho dobrodružstva, na aké sa podujal, až do centra BMW Welt v Mníchove.

I01
·
BMW i Automobiles
·
BMW i3
·
Šport
·
More Sports

Kipchoge zabehol na 45. ročníku BMW Maratónu v Berlíne svetový rekord.

17.09.2018Press Kit

Archív

Rekordný čas, ktorý ukazovali hodiny sprievodného vozidla BMW i3s na 45. ročníku BMW Maratónu v Berlíne, bol: 2:01:39 hodiny. Olympijský víťaz Eliud Kipchoge z Kene dosiahol svetový rekord, o ktorý sa usiloval už dávno. 33-ročný maratónec výrazne prekonal doterajšie maximum svojho krajana Dennisa Kimetta, ktorý pred štyrmi rokmi, takisto v Berlíne, zabehol čas 2:02:57 hodín.

I01
·
I01s
·
BMW i3
·
BMW i Automobiles
·
BMW i3s
·
Spoločnosť
·
Firemné podujatia
·
Šport
·
More Sports
·
BMW Running
 
fuel consumption in the legal EU test cycle: 0.0 l/100 km; combined power consumption: 13.6/13.1 kWh/100 km; combined CO2 emissions: 0 g/km
 
Media Set  

Outdoor ambasádor značky BMW Stefan Glowacz vyrazil na expedíciu „Coast to Coast“ vo vozidle BMW i3.

26.07.2018Tlačová správa

Archív

Udržateľná mobilita na cestách, v Atlantiku aj na ľadových pláňach Grónska – extrémny lezec odišiel z BMW Welt v Mníchove na svoju najnovšiu výpravu.

I01
·
BMW i3
·
BMW i Automobiles
·
Šport
·
More Sports
·
BMW Outdoor

Rozhovor s dizajnérom BMW Motorsport Michaelom Scullym o novom BMW M8 GTE: „Je to najživelnejší, najodvážnejší pretekársky automobil, aký sme kedy zostrojili.“

04.04.2018Tlačová správa

Archív

Keď sa minulý rok objavilo BMW M8 GTE, obdivovali ho pre inovatívny dizajn, ktorý staval na dedičstve pretekárskych aj cestných automobilov BMW, pričom však jasne hlásal modernosť. Michael Scully, hlavný dizajnér BMW Motorsport a muž, ktorý stojí za estetikou najnovšieho modelu pretekajúceho v Le Mans, v rozhovore vysvetľuje, ako vznikol dizajn BMW M8 GTE.

Šport
·
Automotive
·
BMW Motorsport
·
Motorsport Cars

Srdce modelu BMW M8 GTE: historicky najúčinnejší pretekársky motor BMW Motorsport.

17.02.2018Press Kit

Archív

Každý úspešný pretekársky automobil potrebuje výkonný a spoľahlivý motor schopný dosahovať maximálne rýchlosti. V prípade nového BMW M8 GTE – ktoré sa predstaví na majstrovstvách sveta vytrvalostných súťaží FIA (WEC) a šampionáte IMSA WeatherTech SportsCar Championship (IWSC) v roku 2018 – je to nový motor BMW P63/1. Príbeh tejto výnimočnej pohonnej jednotky sa začal písať vo februári 2016.

Automotive
·
BMW Motorsport
·
IMSA Series
·
Motorsport Cars
·
Šport
 

Veľký maratón živej maľby kávou inšpirovaný históriou BMW bol úspešný.

28.12.2017Press Kit

Archív

Rumunský umelec Adrian Mitu pred rokom vytvoril podujatie „Blue Coffee”, 30-dňový maratón živej maľby, ktorý priblížil históriu BMW Motorsport. Použil pri tom špeciálnu techniku, ktorá kombinuje vodové farby a kávu. Výsledkom bolo 101 výnimočných umeleckých diel. Rok po tomto projekte sa Adrian Mitu pripravuje na druhé podujatie živej maľby. Tento raz bude venované legendárnemu Jochenovi Neerpaschovi.

Spoločnosť
·
Kultúra
·
Automotive
·
BMW Motorsport
 
combined consumption: 10.5 l/100 km; combined CO2 emissions: 241 g/km;
 
Media Set  

Inovatívne technológie v službách bezpečnosti na vrcholných motocyklových pretekoch: nové BMW M5 MotoGP Safety Car.

31.10.2017Press Kit

Top
Archív

Novátorské vysokovýkonné automobily sa starajú o bezpečnosť na vrcholných motocyklových pretekoch: spoločnosť BMW M GmbH zostáva verná svojim zásadám počas celej takmer 20-ročnej spolupráce s organizátorom pretekov MotoGP, spoločnosťou Dorna Sports, a naďalej vystupuje ako oficiálny automobil pretekov MotoGP. To obzvlášť platí pre nový model BMW M5 MotoGP Safety Car, ktorý sa predstavuje v úlohe ďalšieho hviezdneho bezpečnostného vozidla Safety Car.

F90
·
BMW M Automobiles
·
M5
·
Official Car of MotoGP
·
Šport
·
Motocyklové športy
·
Motorrad Motorsport

Ready to race: Novo vyvinutý model BMW M4 GT4 sa po prvý raz dostáva k pretekárskym tímom.

27.10.2017Press Kit

Top
Archív

Prvé pretekárske automobily novo vyvinutého modelu M4 GT4 sa dostali k pretekárskym tímom. Európske dodávky boli súčasťou exkluzívneho podujatia, ktoré sa konalo v mníchovskom BMW Welt. Najnovší prírastok do palety BMW Motorsport sa tak k zákazníkom dostáva skôr, ako bolo plánované a už je pripravený vyraziť na trať.

BMW M Automobiles
·
M4
·
BMW Motorsport
·
Customer Racing

Športový štýl vtedy a dnes: Nové kolekcie BMW Motorsport a BMW Motorsport Heritage.

23.06.2017Tlačová správa

Archív

Pri príležitosti začiatku motoristickej sezóny značka BMW Lifestyle predstavuje najnovšiu edíciu obľúbenej kolekcie BMW Motorsport a rozširuje svoje portfólio o nový rad produktov: kolekciu BMW Motorsport Heritage.

Automotive
·
BMW Motorsport
·
Dedičstvo
·
BMW Heritage
·
Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

GENEVA MOTOR SHOW

Geneva, 03.March - 08:15 CET.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Geneva International Motor Show.

Open Streaming Page

PressClub Information.

E-MAIL NOTIFICATION.

edit news settings

Please login and update your e-mail newsletter set up and the fields of interest. You can receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily collection.

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Related Videos.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť