Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Articles · Šport.

Tlačová správa
 
Press Kit
 
Prejav
 
Fact & Figures
 
+ Filter

Media Guide - Sprievodca pre médiá od BMW Motorsport, Sezóna 7, Majstrovstvá sveta ABB FIA Formula E.

24.02.2021Tlačová správa

Sprievodca pre médiá od BMW Motorsport poskytuje detailné informácie o technológii v pozadí pohonu BMW i a monopostu BMW iFE.21 ako aj zákulisné informácie o prenose technológií medzi automobilovým športom a sériovou výrobou, o tíme BMW i Andretti Motorsport a o jazdcoch. Po každom pretekárskom víkende pribudnú aktuálne informácie a fakty z podujatia.

BMW Motorsport
·
FIA Formula E

Rally Dakar 2021 - šieste celkové víťazstvo pre MINI: držiteľ rekordného počtu víťazstiev Stéphane Peterhansel triumfoval s MINI JCW Buggy.

15.01.2021Tlačová správa

Update

Titul zaistený. MINI John Cooper Works Buggy druhýkrát za sebou vyhralo Rally Dakar. Tentoraz zvíťazil Stéphane Peterhansel (F) a spolujazdec Edouard Boulanger (F) a po dvanástich etapách v púšti Saudskej Arábie vystúpili na najvyššiu priečku stupňov víťazov.

Dakar Rally
·
MINI Motorsport

Šampionáty BMW SIM Cups 2021 ponúkajú viac formátov, viac pretekárskych vozidiel BMW a dostupnosť pre viac platforiem.

08.01.2021Tlačová správa

• Šampionáty BMW SIM Cups sa budú v roku 2021 odohrávať na súťažných platformách iRacing, rFactor 2 a Assetto Corsa Competizione. • Ako pretekárske vozidlá sú dostupné nové modely BMW M4 GT3, BMW M8 GTE, BMW M4 GT4 a BMW M2 CS Racing. • Na víťazov jednotlivých pretekov čakajú umiestnenia na štartovom rošte podujatia BMW SIM Live 2021 a atraktívne finančné odmeny.

BMW Motorsport
·
Sim Racing

Víťaz Rely Monte Carlo v roku 1964, Paddy Hopkirk, si prevzal nové MINI z limitovanej edície nazvanej na jeho počesť.

15.12.2020Press Kit

Severoírsky rely jazdec Patrick Paddy Hopkirk MBE bol prvým z iba 100 zákazníkov v Spojenom kráľovstve, ktorí si prebrali kľúče od nového modelu MINI Paddy Hopkirk Limited Edition pomenovaného na jeho počesť. Vozidlo pripomína jeho víťazstvo z roku 1964 na Rely Monte Carlo, kde triumfoval s klasickým automobilom Morris Mini.

 
Combined power consumption: < 21 kWh/100km in the WLTP test cycle*; CO2 emissions combined: 0 g/km. *Data on driving performance, energy consumption and range are preliminary and based on forecasts.
 
Media Set  

Born Electric: Plne elektrický model BMW iX bude stredobodom zimných športových aktivít značky BMW.

02.12.2020Tlačová správa

BMW Group predstaví svoju novú technologickú vlajkovú loď počas zimnej sezóny 2020/21 v rámci svetových pohárov v biatlone, boboch, skeletone a v sánkovaní. Pri biatlone bude aj s finálovým vyvrcholením sezóny v českom Novom Měste a v Osle.

i20
·
BMW iX
·
BMW i Automobiles
·
More Sports
·
BMW Winter Sport
 
BMW i3s: Kraftstoffverbrauch kombiniert: 0,0 l/100 km; Stromverbrauch kombiniert: 14,6 – 14,0 kWh/100 km; CO2-Emissionen kombiniert: 0 g/km.
 
Media Set  

BMW predlžuje titulné partnerstvo s BMW BERLIN-MARATHON.

01.10.2020Press Kit

Automobilka BMW a organizátor podujatia BMW BERLIN-MARATHON, sa dohodli na predĺžení titulného partnerstva, ktoré sa viaže k najväčšiemu maratónu v Nemecku a trvá už od roku 2011.

Spoločnosť
·
Udržateľnosť
·
More Sports
·
BMW Running

BMW si vybojovalo svoje 20.celkové víťazstvo v 24 hodinovom preteku na Nürburgringu.

27.09.2020Tlačová správa

Nürburg. Jazdci Nick Catsburg (NED), Alexander Sims (GBR) a Nick Yelloly (GBR) z teamu ROWE Racing s BMW M6 GT3 s číslom # 99 vyhrali tohtoročné vytrvalostné 24-hodinové preteky na Nürburgringu. Bavorská automobilka tak zaznamenala svoje 20. celkové víťazstvo v "Zelenom pekle".

GT Racing
·
BMW Motorsport
·
24h Races
·
Motorsport Juniors

Zberateľská kolekcia Shell s naťahovacím modelom BMW M4 Motorsport.

10.09.2020Press Kit

Čerpacie stanice Shell na území Slovenska prinášajú do 20.9. 2020 poslednú šancu s exkluzívnou príležitosťou pre všetkých zberateľov a fanúšikov značky BMW. Model BMW M4 odkazuje na spoločné technické partnerstvo.

Spoločnosť
·
Predaj a marketing
·
Automotive
·
BMW Motorsport

Majstrovský kúsok: Poznáme víťaza súťaže o grafické stvárnenie vozidla BMW M4 GT4.

07.09.2020Tlačová správa

• Špičková porota v zložení Cao Fei, Bruno Spengler a Michael Scully spolu s komunitou BMW Motorsport korunovali víťaza súťaže o grafické stvárnenie BMW M4 GT4. Stal sa ním Chan Wen Bin. • S víťaznou grafikou pre BMW M4 GT4 sa predstaví zákaznícky tím BMW M vo finále sezóny Majstrovstiev DTM. • Víťazná grafika bude dostupná aj pre komunitu jazdcov na simulátoroch.

BMW Motorsport
·
Customer Racing
·
Sim Racing

Live stream: diskusia so CEO Formula E, s Jamie Reigleom.

14.07.2020Press Kit

Dňa 16. júla 2020 o 16:00 na sociálnych sieťach BMW Welt. Podujatie v rámci projektu FUTURE FORUM na tému: „Formula E - priekopnícka pretekárska séria“. Jamie Reigle ponúka svoje najnovšie poznatky s odborníkmi, vodičmi a komunitou.

Technológia
·
Efficient Dynamics
·
Electrification
·
Automotive
·
BMW Motorsport
·
FIA Formula E

Všetky vozidlá BMW Safety Car: viac ako 20 rokov bdejú nad bezpečnosťou na okruhoch.

28.04.2020Press Kit

Divízia BMW M GmbH už dlhé roky bdie nad bezpečnosťou najlepších jazdcov sveta. Bezpečnostné vozidlá Safety Car športovej divízie značky BMW zabezpečovali v ostatných dekádach pokoj a ochranu účastníkov najväčších pretekárskych podujatí na svete. Všetka technológia pochádza z najvýkonnejšieho písmena na svete a pracuje v službách bezpečnosti motoršportu.

F87
·
F90
·
BMW M Automobiles
·
M5
·
M6
·
Dedičstvo
·
M4
·
Sport
·
M2
·
Automotive
·
M8

„Spojení v rivalite” — BMW sa spája s celosvetovo poprednými tímami v oblasti elektronických športov.

22.04.2020Press Kit

• Partnerstvo s piatimi celosvetovo poprednými tímami s mottami „United in Rivalry” a „United at Home” • Viacdimenzionálne aktivity v špičkovom hraní • Zviditeľňovanie disciplíny cez transfer technológií; použitie technológií a skúseností automobilky BMW • Vozidlá tímov dostanú výnimočné farby navrhnuté v spolupráci medzi tímami a BMW

Spoločnosť
·
Sport
·
BMW Motorsport
·
Sim Racing
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

Here you can see the on demand broadcast of the World Premiere of the new BMW S 1000 R and BMW G 310 R.

Open Streaming Page

PressClub Information

E-MAIL NOTIFICATION.

edit news settings

Please login and update your e-mail newsletter set up and the fields of interest. You can receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily collection.

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Related Videos.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť