Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Articles · Šport.

Tlačová správa
 
Press Kit
 
Prejav
 
Fact & Figures
 
+ Filter

Rozhovor s dizajnérom BMW Motorsport Michaelom Scullym o novom BMW M8 GTE: „Je to najživelnejší, najodvážnejší pretekársky automobil, aký sme kedy zostrojili.“

Wed Apr 04 16:26:09 CEST 2018Tlačová správa

Keď sa minulý rok objavilo BMW M8 GTE, obdivovali ho pre inovatívny dizajn, ktorý staval na dedičstve pretekárskych aj cestných automobilov BMW, pričom však jasne hlásal modernosť. Michael Scully, hlavný dizajnér BMW Motorsport a muž, ktorý stojí za estetikou najnovšieho modelu pretekajúceho v Le Mans, v rozhovore vysvetľuje, ako vznikol dizajn BMW M8 GTE.

Šport
·
Automotive
·
BMW Motorsport
·
Motorsport Cars

Srdce modelu BMW M8 GTE: historicky najúčinnejší pretekársky motor BMW Motorsport.

Sat Feb 17 22:34:41 CET 2018Press Kit

Každý úspešný pretekársky automobil potrebuje výkonný a spoľahlivý motor schopný dosahovať maximálne rýchlosti. V prípade nového BMW M8 GTE – ktoré sa predstaví na majstrovstvách sveta vytrvalostných súťaží FIA (WEC) a šampionáte IMSA WeatherTech SportsCar Championship (IWSC) v roku 2018 – je to nový motor BMW P63/1. Príbeh tejto výnimočnej pohonnej jednotky sa začal písať vo februári 2016.

Automotive
·
BMW Motorsport
·
IMSA Series
·
Motorsport Cars
·
Šport
 

Veľký maratón živej maľby kávou inšpirovaný históriou BMW bol úspešný.

Thu Dec 28 13:40:13 CET 2017Press Kit

Rumunský umelec Adrian Mitu pred rokom vytvoril podujatie „Blue Coffee”, 30-dňový maratón živej maľby, ktorý priblížil históriu BMW Motorsport. Použil pri tom špeciálnu techniku, ktorá kombinuje vodové farby a kávu. Výsledkom bolo 101 výnimočných umeleckých diel. Rok po tomto projekte sa Adrian Mitu pripravuje na druhé podujatie živej maľby. Tento raz bude venované legendárnemu Jochenovi Neerpaschovi.

Spoločnosť
·
Kultúra
·
Automotive
·
BMW Motorsport

Inovatívne technológie v službách bezpečnosti na vrcholných motocyklových pretekoch: nové BMW M5 MotoGP Safety Car.

Tue Oct 31 11:55:45 CET 2017Press Kit

Top

Novátorské vysokovýkonné automobily sa starajú o bezpečnosť na vrcholných motocyklových pretekoch: spoločnosť BMW M GmbH zostáva verná svojim zásadám počas celej takmer 20-ročnej spolupráce s organizátorom pretekov MotoGP, spoločnosťou Dorna Sports, a naďalej vystupuje ako oficiálny automobil pretekov MotoGP. To obzvlášť platí pre nový model BMW M5 MotoGP Safety Car, ktorý sa predstavuje v úlohe ďalšieho hviezdneho bezpečnostného vozidla Safety Car.

F90
·
BMW M Automobiles
·
M5
·
Official Car of MotoGP
·
Šport
·
Motocyklové športy
·
Motorrad Motorsport

Ready to race: Novo vyvinutý model BMW M4 GT4 sa po prvý raz dostáva k pretekárskym tímom.

Fri Oct 27 10:06:52 CEST 2017Press Kit

Top

Prvé pretekárske automobily novo vyvinutého modelu M4 GT4 sa dostali k pretekárskym tímom. Európske dodávky boli súčasťou exkluzívneho podujatia, ktoré sa konalo v mníchovskom BMW Welt. Najnovší prírastok do palety BMW Motorsport sa tak k zákazníkom dostáva skôr, ako bolo plánované a už je pripravený vyraziť na trať.

BMW M Automobiles
·
M4
·
BMW Motorsport
·
Customer Racing

Športový štýl vtedy a dnes: Nové kolekcie BMW Motorsport a BMW Motorsport Heritage.

Fri Jun 23 13:12:18 CEST 2017Tlačová správa

Archív

Pri príležitosti začiatku motoristickej sezóny značka BMW Lifestyle predstavuje najnovšiu edíciu obľúbenej kolekcie BMW Motorsport a rozširuje svoje portfólio o nový rad produktov: kolekciu BMW Motorsport Heritage.

Automotive
·
BMW Motorsport
·
Dedičstvo
·
BMW Heritage
·
Lifestyle
·
Produkty Lifestyle

BMW Lifestyle uvádza päť nových športových kolekcií.

Wed Apr 12 11:24:05 CEST 2017Tlačová správa

Archív

Mníchov. S príchodom jari 2017 uvádza BMW Lifestyle na trh novinky zo svojich piatich kolekcií Motorsport Heritage, Motorsport BMW, Golfsport, Yachtsport a Active, ktorých súčasťou sú dokonalé doplnky prekypujúce energiou a akciou, určené pre športový a aktívny životný štýl.

Brands
·
BMW
·
BMW M
·
Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
·
Šport
·
Golf
·
BMW Golf Sport
·
Sailing
·
BMW Yacht Sport

Tím Thajska po prvýkrát zvíťazil vo svetovom finále BMW Golf Cup International v Dubaji.

Wed Mar 15 13:23:26 CET 2017Tlačová správa

Archív

V impozantnej scenérii Dubaja sa konalo svetové finále BMW Golf Cup International. 114 amatérskych hráčov zo 40 krajín odpaľovalo loptičky pred dych vyrážajúcimi siluetami metropoly situovanej uprostred púšte. Súťažili o víťazstvo v populárnom celosvetovom turnaji a zároveň si užili nezabudnuteľný týždeň

Golf
·
BMW Golf Cup International

Lietadlo vo farbách BMW Motorsport

Mon Feb 13 11:13:42 CET 2017Tlačová správa

Archív

Mélanie Astlesová, päťnásobná majsterka Francúzska v leteckej akrobacii a prvá žena, ktorá sa zúčastnila „Red Bull Air Race“, začne sezónu 2017 za kormidlom svojho nového lietadla vo farbách BMW Motorsport. Melánie získala v minulosti prvé miesto v ženskej kategórií na majstrovstvách sveta v Advanced v Dubnici (Slovensko) v roku 2014.

Šport
·
More Sports

BMW M4 DTM Champion Edition oslavuje titul Marca Wittmanna v sezóne 2016. Limitovaná edícia 200 vozidiel s výkonom 368 kW (500 k) a s technológiami zo sveta pretekárskych vozidiel.

Tue Oct 18 15:00:00 CEST 2016Tlačová správa

Top
Archív

Dva roky po prvom zisku jazdeckého titulu v šampionáte DTM, triumfoval továrenský pilot BMW Motorsport, Nemec Marco Wittmann, aj v sezóne 2016. Ako oslavu tohto triumfu pripravila divízia BMW M špeciálnu edíciu modelu BMW M4 DTM Champion Edition.

DTM
·
BMW Motorsport
·
Automotive
·
Šport

Marco Wittmann vybojoval druhýkrát jazdecký titul v šampionáte DTM. Víťazným vozidlom bolo Red Bull BMW M4 DTM.

Tue Oct 18 14:44:17 CEST 2016Tlačová správa

Top
Archív

Boj o titul tohtoročného šampióna DTM sa skončil: Marco Wittmann (D) z tímu BMW Team RMG ho doviedol do víťazného konca. K celkovému víťazstvu stačilo 26-ročnému továrenskému jazdcovi za volantom vozidla Red Bull BMW M4 DTM štvrté miesto v záverečných pretekoch, ktoré sa 16. októbra konali na nemeckom okruhu Hockenheim.

Šport
·
Automotive
·
BMW Motorsport
·
DTM

Alessandro Zanardi vyhral na paraolympijských hrách v Riu de Janeiro tri medaily – dve zlaté a jednu striebornú.

Mon Sep 19 15:50:57 CEST 2016Tlačová správa

Top
Archív

Ideálny štart pre Alessandra Zanardiho (IT) na paraolympijských hrách v Riu de Janeiro: 49-ročný taliansky jazdec zvíťazil na svojom handbiku v kategórii H5 v časovke na 20 kilometrov. Preteky sa jazdili 15. septembra, presne 15 rokov po nehode, pri ktorej dnes 49-ročný Zanardi na nemeckom okruhu Lausitzring prišiel o obidve nohy.

Šport
·
Automotive

Škrtel, Kucka, Hubočan a Nemec robili BMW taxikárov mladým futbalovým talentom na ceste za ich snami.

Fri Jul 01 16:59:08 CEST 2016Press Kit

Archív

Slovenskí futbaloví sokoli Martin Škrtel, Tomáš Hubočan, Adam Nemec a Juraj Kucka z Nadácie Stars&Friends si pre svojich fanúšikov pripravili prekvapenie na úvod prázdnin. Aby motivovali mladé talenty zo sociálne slabších pomerov nevzdávať sa svojich snov, postarali sa o nich vo veľkom štýle. Osobne si po nich prišli až domov a na spoločný tréning ich odviezli v luxusných automobiloch BMW.

Brands
·
BMW
·
Šport
·
Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
·
Spoločnosť
·
Ľudské zdroje
·
Firemné podujatia

BMW Golf Cup International: zvíťazil tím Taiwan. Colin Montgomerie čestným hosťom Svetového finále najväčšieho medzinárodného turnaja pre amatérskych golfistov.

Sun Mar 13 11:59:00 CET 2016Tlačová správa

Archív

Exkluzívny golfový rezort Fancourt Golf Resort v juhoafrickom meste George hostil svetové finále medzinárodného podujatia BMW Golf Cup International. Po celom svete sa ho zúčastnilo približne 100 000 hráčov, pričom 122 golfistov zo 43 krajín sa kvalifikovalo na záverečný turnaj najväčšej medzinárodnej série pre amatérov. Po troch kolách sa stal víťazom súťaže národov tím Taiwanu. Na záverečnú gala večeru prišiel aj legendárny hráč Colin Montgomerie.

Šport
·
Golf
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

PressClub Information.

Dôležitá aktualizácia.

Dozvedieť sa viac

Spoločnosť BMW AG aktualizuje smernice pre ochranu osobných údajov a Právne pokyny webovej stránky. Postaráme sa tak o viac transparencie pri údajoch, ktoré zhromaždí PressClub od vás, v tom, ako sa tieto budú používať a ktoré možnosti kontroly vašich osobných údajov máte. Aktualizácie nadobudnú platnosť 25. mája 2018.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Related Videos.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť