Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Articles · Šport.

Tlačová správa
 
Press Kit
 
Prejav
 
Fact & Figures
 
+ Filter

MINI Electric Pacesetter inspired by JCW. Prvé elektrické MINI ako Safety Car šampionátu FIA Formula E.

30.03.2021Tlačová správa

MINI Electric Pacesetter inspired by JCW je novým vozidlom Safety Car seriálu pretekov majstrovstiev sveta ABB FIA Formula E. Spája elektrifikovanú budúcnosť značky s bohatou pretekárskou históriou divízie John Cooper Works. Vozidlo vzniklo na základe nového modelu MINI Cooper SE v rámci spolupráce medzi spoločnosťami MINI Design, BMW Motorsport, FIA a Formula E.

Automotive
·
John Cooper Works
·
BMW Motorsport
·
FIA Formula E
·
John Cooper Works
·
MINI Electric
 
12,8l/100km (figures as per EU test cycle using standard tyres)
 
Media Set  

Ako pracuje BMW Individual Manufaktur?

10.03.2021Tlačová správa

+++Timo Glock, továrenský jazdec BMW, predstavuje v sérii videí zaujímavé oblasti, aktivity a projekty spoločnosti BMW Group +++Epizóda 4: BMW Individual Manufaktur +++ Link na video: https://b.mw/Timos_Discovery_4.

Automotive
·
BMW Motorsport
·
BMW Individual

Media Guide - Sprievodca pre médiá od BMW Motorsport, Sezóna 7, Majstrovstvá sveta ABB FIA Formula E.

24.02.2021Tlačová správa

Sprievodca pre médiá od BMW Motorsport poskytuje detailné informácie o technológii v pozadí pohonu BMW i a monopostu BMW iFE.21 ako aj zákulisné informácie o prenose technológií medzi automobilovým športom a sériovou výrobou, o tíme BMW i Andretti Motorsport a o jazdcoch. Po každom pretekárskom víkende pribudnú aktuálne informácie a fakty z podujatia.

BMW Motorsport
·
FIA Formula E

Rally Dakar 2021 - šieste celkové víťazstvo pre MINI: držiteľ rekordného počtu víťazstiev Stéphane Peterhansel triumfoval s MINI JCW Buggy.

15.01.2021Tlačová správa

Update

Titul zaistený. MINI John Cooper Works Buggy druhýkrát za sebou vyhralo Rally Dakar. Tentoraz zvíťazil Stéphane Peterhansel (F) a spolujazdec Edouard Boulanger (F) a po dvanástich etapách v púšti Saudskej Arábie vystúpili na najvyššiu priečku stupňov víťazov.

Dakar Rally
·
MINI Motorsport

Šampionáty BMW SIM Cups 2021 ponúkajú viac formátov, viac pretekárskych vozidiel BMW a dostupnosť pre viac platforiem.

08.01.2021Tlačová správa

• Šampionáty BMW SIM Cups sa budú v roku 2021 odohrávať na súťažných platformách iRacing, rFactor 2 a Assetto Corsa Competizione. • Ako pretekárske vozidlá sú dostupné nové modely BMW M4 GT3, BMW M8 GTE, BMW M4 GT4 a BMW M2 CS Racing. • Na víťazov jednotlivých pretekov čakajú umiestnenia na štartovom rošte podujatia BMW SIM Live 2021 a atraktívne finančné odmeny.

BMW Motorsport
·
Sim Racing

Víťaz Rely Monte Carlo v roku 1964, Paddy Hopkirk, si prevzal nové MINI z limitovanej edície nazvanej na jeho počesť.

15.12.2020Press Kit

Severoírsky rely jazdec Patrick Paddy Hopkirk MBE bol prvým z iba 100 zákazníkov v Spojenom kráľovstve, ktorí si prebrali kľúče od nového modelu MINI Paddy Hopkirk Limited Edition pomenovaného na jeho počesť. Vozidlo pripomína jeho víťazstvo z roku 1964 na Rely Monte Carlo, kde triumfoval s klasickým automobilom Morris Mini.

 
Combined power consumption: < 21 kWh/100km in the WLTP test cycle*; CO2 emissions combined: 0 g/km. *Data on driving performance, energy consumption and range are preliminary and based on forecasts.
 
Media Set  

Born Electric: Plne elektrický model BMW iX bude stredobodom zimných športových aktivít značky BMW.

02.12.2020Tlačová správa

BMW Group predstaví svoju novú technologickú vlajkovú loď počas zimnej sezóny 2020/21 v rámci svetových pohárov v biatlone, boboch, skeletone a v sánkovaní. Pri biatlone bude aj s finálovým vyvrcholením sezóny v českom Novom Měste a v Osle.

i20
·
BMW iX
·
BMW i Automobiles
·
More Sports
·
BMW Winter Sport
 
BMW i3s: Kraftstoffverbrauch kombiniert: 0,0 l/100 km; Stromverbrauch kombiniert: 14,6 – 14,0 kWh/100 km; CO2-Emissionen kombiniert: 0 g/km.
 
Media Set  

BMW predlžuje titulné partnerstvo s BMW BERLIN-MARATHON.

01.10.2020Press Kit

Automobilka BMW a organizátor podujatia BMW BERLIN-MARATHON, sa dohodli na predĺžení titulného partnerstva, ktoré sa viaže k najväčšiemu maratónu v Nemecku a trvá už od roku 2011.

Spoločnosť
·
Udržateľnosť
·
More Sports
·
BMW Running

BMW si vybojovalo svoje 20.celkové víťazstvo v 24 hodinovom preteku na Nürburgringu.

27.09.2020Tlačová správa

Nürburg. Jazdci Nick Catsburg (NED), Alexander Sims (GBR) a Nick Yelloly (GBR) z teamu ROWE Racing s BMW M6 GT3 s číslom # 99 vyhrali tohtoročné vytrvalostné 24-hodinové preteky na Nürburgringu. Bavorská automobilka tak zaznamenala svoje 20. celkové víťazstvo v "Zelenom pekle".

GT Racing
·
BMW Motorsport
·
24h Races
·
Motorsport Juniors

Zberateľská kolekcia Shell s naťahovacím modelom BMW M4 Motorsport.

10.09.2020Press Kit

Čerpacie stanice Shell na území Slovenska prinášajú do 20.9. 2020 poslednú šancu s exkluzívnou príležitosťou pre všetkých zberateľov a fanúšikov značky BMW. Model BMW M4 odkazuje na spoločné technické partnerstvo.

Spoločnosť
·
Predaj a marketing
·
Automotive
·
BMW Motorsport

Majstrovský kúsok: Poznáme víťaza súťaže o grafické stvárnenie vozidla BMW M4 GT4.

07.09.2020Tlačová správa

• Špičková porota v zložení Cao Fei, Bruno Spengler a Michael Scully spolu s komunitou BMW Motorsport korunovali víťaza súťaže o grafické stvárnenie BMW M4 GT4. Stal sa ním Chan Wen Bin. • S víťaznou grafikou pre BMW M4 GT4 sa predstaví zákaznícky tím BMW M vo finále sezóny Majstrovstiev DTM. • Víťazná grafika bude dostupná aj pre komunitu jazdcov na simulátoroch.

BMW Motorsport
·
Customer Racing
·
Sim Racing

Live stream: diskusia so CEO Formula E, s Jamie Reigleom.

14.07.2020Press Kit

Archív

Dňa 16. júla 2020 o 16:00 na sociálnych sieťach BMW Welt. Podujatie v rámci projektu FUTURE FORUM na tému: „Formula E - priekopnícka pretekárska séria“. Jamie Reigle ponúka svoje najnovšie poznatky s odborníkmi, vodičmi a komunitou.

Technológia
·
Efficient Dynamics
·
Electrification
·
Automotive
·
BMW Motorsport
·
FIA Formula E

Všetky vozidlá BMW Safety Car: viac ako 20 rokov bdejú nad bezpečnosťou na okruhoch.

28.04.2020Press Kit

Archív

Divízia BMW M GmbH už dlhé roky bdie nad bezpečnosťou najlepších jazdcov sveta. Bezpečnostné vozidlá Safety Car športovej divízie značky BMW zabezpečovali v ostatných dekádach pokoj a ochranu účastníkov najväčších pretekárskych podujatí na svete. Všetka technológia pochádza z najvýkonnejšieho písmena na svete a pracuje v službách bezpečnosti motoršportu.

F87
·
F90
·
BMW M Automobiles
·
M5
·
M6
·
Dedičstvo
·
M4
·
Sport
·
M2
·
Automotive
·
M8

„Spojení v rivalite” — BMW sa spája s celosvetovo poprednými tímami v oblasti elektronických športov.

22.04.2020Press Kit

Archív

• Partnerstvo s piatimi celosvetovo poprednými tímami s mottami „United in Rivalry” a „United at Home” • Viacdimenzionálne aktivity v špičkovom hraní • Zviditeľňovanie disciplíny cez transfer technológií; použitie technológií a skúseností automobilky BMW • Vozidlá tímov dostanú výnimočné farby navrhnuté v spolupráci medzi tímami a BMW

Spoločnosť
·
Sport
·
BMW Motorsport
·
Sim Racing
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

OUR ALL-NEW FULLY ELECTRIC TRIO.

01 June 2021. Here you can see the webcast of the event "Our all-new fully electric trio: BMW iX, BMW i4 and the first fully electric BMW M".

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. You can receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Related Videos.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť