Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Articles · Značky.

Tlačová správa
 
Press Kit
 
Prejav
 
Fact & Figures
 
+ Filter

ROLLS-ROYCE POSÚVA ZBERATEĽSKÝ PRINCÍP BESPOKE NA EŠTE VYŠŠIU ÚROVEŇ S MODELOM WRAITH LUMINARY

Thu May 17 11:56:32 CEST 2018Tlačová správa

• Limitovaná séria 55 jedinečných vozidiel Rolls-Royce • Prvé čalúnenie stropu vozidla s efektom meteoritov • Svetová premiéra osvetleného dreveného obloženia • Ručne tkaná štruktúra z nehrdzavejúcej ocele zakomponovaná do kabíny • Celosvetový debut laku farby Sunburst Grey. Jednoliata šedá s bohatými medenými tónmi

Rolls-Royce

Prvý pohľad BMW iNEXT - BMW Group prezentuje Vision Vehicle v roku 2018.

Thu May 17 10:55:09 CEST 2018Press Kit

Top

Na dnešnom výročnom valnom zhromaždení predseda predstavenstva spoločnosti BMW AG, Harald Krüger, predstavil počiatočnú koncepciu návrhu BMW iNEXT. Čistoelektrický BMW iNEXT bude vyrábaný v závode Dingolfing od roku 2021. Nová vlajková loď spoločnosti zahŕňa všetky hlavné strategické oblasti inovácie vozidiel pripravených na cestách.

Spoločnosť
·
BMW Group Design
·
Dizajn, koncepty a štúdie

Špeciálne MINI pre špeciálnu príležitosť. MINI vytvorilo pri príležitosti kráľovskej svadby exkluzívne jedinečné vozidlo, ktoré sa použije pre charitatívne účely.

Thu May 10 09:42:00 CEST 2018Tlačová správa

Automobilový výrobca MINI oslávi svadbu princa Harryho a Megan Marklovej jedinečným trojdverovým MINI. Vznikne na pripomenutie tejto výnimočnej príležitosti a následne poslúži na charitatívne účely podľa uváženia mladého páru. Vozidlo si po svadobnom dni, ktorý sa bude konať 19. mája, preberie organizácia The Children’s HIV Association (CHIVA) a predá ho prostredníctvom aukcie.

Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
·
Dizajn, koncepty a štúdie
·
MINI

M Power vo svete mobilných hier: Nové BMW M2 Competition sa prvýkrát predstaví v rámci hry CSR Racing 2 od spoločnosti Zynga.

Thu Apr 26 14:08:47 CEST 2018Press Kit

Milióny fanúšikov po celom svete si budú môcť virtuálne zajazdiť na novom BMW M2 Competition v rámci obľúbenej mobilnej pretekárskej hry CSR Racing 2 v rôznych režimoch pretekov oveľa skôr, ako sa dostane na skutočné cesty.

Výstavy
·
Spoločnosť
·
Predaj a marketing

BMW Concept iX3. Elektrická mobilita z jadra značky BMW.

Wed Apr 25 07:36:15 CEST 2018Press Kit

Top

BMW Group napreduje so svojou stratégiou elektrifikácie zavádzaním elektrickej mobility aj do vozidiel hlavnej značky. Štúdia BMW Concept iX3, ktorá sa predstaví na autosalóne Auto China 2018 v Pekingu, ponúkne pohľad na budúce rozširovanie modelovej ponuky práve v tejto oblasti. Prvým modelom značky BMW s čisto elektrickým pohonom bude plnohodnotné Sports Activity Vehicle (SAV). V oblastiach ako využiteľnosť a komfort sa nerobili žiadne kompromisy.

G01
·
X3
·
Technológia
·
Electrification
·
Beijing

Nové štýly z kolekcií BMW Lifestyle. BMW Lifestyle predstavuje nové dizajnové koncepcie, farby a materiály pre svoje kolekcie.

Tue Apr 24 18:39:07 CEST 2018Tlačová správa

BMW Lifestyle predstavuje kompletne aktualizovaný rad produktov štyroch z dvanástich kolekcií. Kolekcia BMW Collection (hlavná kolekcia od BMW Lifestyle), kolekcia BMW M, kolekcia BMW i a kolekcia BMW The Collection prešli výraznou premenou. Všetky sa vyznačujú svojou vlastnou filozofiou a orientáciou na konkrétny dizajn, farebnosť a materiály. To všetko znamená, že priaznivci značky si budú môcť vybrať tú správnu kombináciu na akúkoľvek príležitosť.

Lifestyle
·
Produkty Lifestyle

MINI LIVING – BUILT BY ALL. Na Týždni dizajnu v Miláne predstavuje MINI svoj vizionársky koncept bývania

Tue Apr 17 14:17:17 CEST 2018Tlačová správa

Mníchov/Miláno. Na tohtoročnom veľtrhu nábytku a dizajnu Salone del Mobile v Miláne (17. – 22. apríla) sa kolektív tvorcov MINI spojil so skupinou londýnskych architektov Studiomama, aby spolu predstavili inštaláciu s názvom MINI LIVING – BUILT BY ALL. Táto nová inštalácia odhaľuje vizionársky koncept bývania, za ktorého zrodom sa ukrýva úzka spolupráca obyvateľov a architektov.

Lifestyle
·
Lifestylové udalosti

MINI LIVING – BUILT BY ALL. MINI na výstave Salone del Mobile 2018 predstavuje vizionársky koncept pre život.

Mon Mar 26 14:28:51 CEST 2018Tlačová správa

MINI sa na tohtoročnej výstave Salone del Mobile v Miláne spája s londýnskou architektonickou spoločnosťou Studiomama, aby spoločne predstavili inštaláciu s názvom MINI LIVING – BUILT BY ALL. Tento koncept pre život umožňuje úzku spoluprácu medzi obyvateľmi a architektmi, ktorým pomôže výnimočným spôsobom reagovať na požiadavky jednotlivcov.

Lifestyle
·
Lifestylové udalosti
·
Dizajn, koncepty a štúdie

Nový skladací bicykel MINI. Zábava z jazdy jediným otočením.

Thu Mar 22 16:09:32 CET 2018Tlačová správa

Jar je už za rohom a spolu s ňou sa blíži aj cyklistická sezóna. S príchodom ďalšej sezóny predstavuje naša značka novú, skutočne všestrannú verziu skladacieho bicykla MINI, ktorá určite ulahodí nielen dizajnovým fanúšikom, ale aj nadšencom značky MINI. Dvojkolesová skladačka sa dá rýchlo a ľahko naložiť do kufra akéhokoľvek automobilu a slúži ako flexibilný, moderný a pohodlný dopravný prostriedok.

Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL GENERAL MEETING 2018.

Munich, 17. May. Here you can see the transmission of the Annual General Meeting of BMW AG.

open streaming site

PressClub Information.

Important update.

Learn more

BMW AG is updating the Privacy Policy and Legal Notices of the website. This enables greater transparency regarding what data the PressClub collects from you, how this data is used and what options you have to control your personal data. Updates will take effect on May 25, 2018.

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Related Video Content.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť