Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Articles · Značky.

Tlačová správa
 
Press Kit
 
Prejav
 
Fact & Figures
 
+ Filter

Špičková dynamika jazdy: BMW M GmbH začína s testovaním konceptu plne elektrických vysokovýkonných modelov

17.08.2022Tlačová správa

Začínajú sa prvé testovacie jazdy s prototypom inovatívnych systémov ovládania pohonu a podvozku. Štyri elektromotory a integrovaný systém riadenia dynamiky jazdy umožňujú mimoriadne emotívny zážitok z jazdy v budúcich vysokovýkonných športových vozidlách.

BMW M Automobiles

Elektrifikované umelecké dielo: Premiéra MINI Recharged Lakwena na Európskych šampionátoch v Mníchove

10.08.2022Tlačová správa

V podobe vozidla MINI Recharged Lakwena vytvorila londýnska umelkyňa Lakwena umelecké dielo plné farieb, radosti a BIG LOVE. MINI toto leto oslavuje rozmanitosť ako oficiálny prémiový partner Európskych šampionátov 2022. Tie sa uskutočnia v termíne od 15. do 21. augusta 2022 a súčasťou bude atletika, cyklistika, športová gymnastika, veslovanie, triatlon, športové lezenie, stolný tenis, plážový volejbal a rýchlostná kanoistika.

Dizajn, koncepty a štúdie

Veľmi úspešná rodina BMW i4 sa rozrastá

04.08.2022Tlačová správa

Spoločnosť BMW Group pokračuje v rozširovaní svojho portfólia plne elektricky poháňaných vozidiel o najnovší prírastok: nový model BMW i4 eDrive35. Túto verziu modelového radu BMW i4 si od teraz môžu objednávať záujemcovia v Kanade. Ďalšie trhy budú nasledovať neskôr.

G26
·
BMW i
·
BMW i4

Štúdia MINI Concept Aceman: prvý plne elektrický crossover z novej rodiny MINI

27.07.2022Press Kit

Top

Automobilka MINI predstavuje štúdiu, ktorá je ukážkou nového konceptu vozidla v segmente prémiových malých vozidiel: s čisto elektrickým pohonom, bez chrómu a kože, s využitím úplne nového dizajnového jazyku a s pokročilou digitalizáciou, čím vytvára intenzívny používateľský zážitok.

Dizajn, koncepty a štúdie

Dotváranie individuality a aury motoristického športu: BMW M Performance Parts pre úplne prvý model BMW M3 Touring

20.07.2022Tlačová správa

Napĺňanie individuality a aury motoristického športu: BMW M Performance Parts pre úplne prvý model BMW M3 Touring. Položky špeciálne vytvorené pre tento model z ponuky originálneho príslušenstva BMW sú k dispozícii už od predstavenia vysokovýkonného športového vozidla od divízie BMW M GmbH.

BMW a Real Madrid posilňujú spoluprácu

20.07.2022Press Kit

BMW a Real Madrid podpísali dohodu o spolupráci v oblasti mobility, udržateľnosti v jej rôznych aspektoch a rozmanitosti. Záväzok zdôrazňuje spojenie vzájomných hodnôt a vízie budúcnosti oboch inštitúcií.

i20
·
U11
·
G08
·
G26
·
G70
·
Predaj a marketing
·
BMW iX
·
BMW i
·
Spoločnosť
·
BMW iX3
·
BMW i7
·
Udržateľnosť
·
BMW iX1
·
BMW i4

Pilotný projekt: pohyb automobilov vo výrobe bez vodičov

19.07.2022Tlačová správa

BMW Startup Garage, venture client unit od BMW Group, spája sily s mladými technologickými spoločnosťami. Softvérové riešenia od Seoul Robotics a Embotech umožňujú mobilitu v závode bez vodiča. Pilotný program s novým BMW radu 7 sa spúšťa v júli 2022.

G70
·
Technológia
·
BMW i
·
Výrobné závody, zariadenia
·
Výrobné závody
·
Automated Driving
·
BMW i7
·
Radu 7
·
Výroba a recyklácia

Pre cestovateľov v Česku: prvé vozidlá BMW 540i xDrive Touring v špeciálnom prevedení pre dopravnú políciu

15.07.2022Press Kit

Polovica vozidiel je vo vyhotovení pre dohľad na diaľniciach vo farbách polície a druhá pre vysokorýchlostné prenasledovanie bez označenia a so skrytým výstražným zvukovým a rozhlasovým zariadením. Všetky vozidlá disponujú napríklad špeciálnou výbavou na použitie práva prednosti v jazde, zvláštnym výstražným zvukovým zariadením, špeciálnou zástavbou pre službu dopravnej polície, nezávislým kamerovým systémom a meračom rýchlosti.

G31
·
Touring
·
Distribúcia produktov
·
Spoločnosť
·
Radu 5
·
Špeciálne vozidlá

Tip na víkend: Táto hračka je elektrická. Elektrifikovaná zábava budúcnosti pod holým nebom

15.07.2022Tlačová správa

MINI prvýkrát spája maximálnu zábavu z jazdy pod holým nebom s lokálne bezemisnou elektrickou mobilitou s jedinečným solitérom v podobe kabrioletu MINI Cooper SE, ktorý nie je na predaj. Svetová premiéra v USA na podujatí MINI takes the States.

MINI
·
MINI Convertible
·
MINI Electric

Vozidlá BMW a hviezdy filmového plátna na červenom koberci počas 56. ročníka Medzinárodného filmového festivalu Karlove Vary

11.07.2022Press Kit

Ôsmy ročník spoločnej spolupráce BMW a filmového festivalu Karlovy Vary, obľúbeného aj na Slovensku, prebehol úspešne. Hosťom a významným osobnostiam filmového sveta bolo k dispozícii viac ako 60 vozidiel BMW rôznych kategórií, ktoré ich dopravili k červenému kobercu. Táto jedinečná flotila, v ktorej zastúpení bolo aj niekoľko elektrických BMW iX, realizovala počas celého festivalu takmer 18 000 transferov a prešla celkom cez 190 tisíc kilometrov.

Spoločnosť
·
Kultúra
·
Udržateľnosť

Elektrizujúci luxus: Spustenie výroby nového modelu BMW radu 7 a BMW i7

01.07.2022Tlačová správa

Top

+++ Výroba plne elektrického modelu BMW i7 aj mimoriadne úsporných verzií so spaľovacími motormi sa spúšťa súčasne +++ Viac ako 300 miliónov eur investovaných+++ Jedno zo štyroch BMW z Dingolfingu je už elektrifikované +++ Dôsledná implementácia stratégie BMW iFACTORY +++ Pilotné využívanie autonómnej jazdy vo výrobnom prostredí +++

G70
·
Technológia
·
BMW i
·
Spoločnosť
·
Výrobné závody, zariadenia
·
Výrobné závody
·
BMW i7
·
Udržateľnosť
·
Radu 7
·
Výroba a recyklácia

Svetová premiéra na Goodwood Festival of Speed: úplne prvý model BMW M3 Touring MotoGP™ Safety Car

23.06.2022Tlačová správa

Divízia BMW M GmbH zameria svoje aktivity na tohtoročnom podujatí Goodwood Festival of Speed na oslavy svojich 50. narodenín. To zahŕňa aj svetovú premiéru modelu BMW M3 Touring MotoGP™ Safety Car. Návštevníci festivalu budú medzi prvými, ktorí si zblízka pozrú najnovšie bezpečnostné vozidlo od BMW M, Official Car pre MotoGP™. Automobilka BMW poskytuje vozidlá Safety Car pre MotoGP™ už od roku 1999.

G80
·
BMW M Automobiles
·
M3
·
Official Car of MotoGP

Úplne prvý model BMW M3 Touring.

22.06.2022Tlačová správa

Divízia BMW M GmbH pridáva do svojej ponuky vysokovýkonných modelov v prémiovej strednej triede novú karosársku verziu. Úplne prvý model BMW M3 Touring spája autentický pocit z motoristického športu s veľmi individuálnym charakterom a výrazným rozšírením praktických vlastností. Technológia jeho pohonu sa zameriava výhradne na poskytovanie výkonu 375 kW (510 k) s pohonom všetkých kolies M xDrive.

G80
·
BMW M Automobiles
·
M3

BMW M oslavuje 50 rokov: V Danubiane aj s BMW M1 Art Car by Andy Warhol a taktiež s najrýchlejším barom na svete BMW M3 Pick up so šampanským Moët & Chandon

21.06.2022Press Kit

/Doplnené fotografie - 1/2 séria/. Oslavy 50 rokov od založenia divízie BMW M majú viacero podôb. Okrem predstavenia špeciálnych modelov je ich súčasťou aj výnimočná výstava THE PRIVATE COLLECTION by BMW v bratislavskej galérii Danubiana.

G80
·
F96
·
BMW M Automobiles
·
Art Car
·
X6 M
·
Spoločnosť
·
Kultúra
·
M4
·
Dedičstvo
·
M3
·
M8
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE.

27 JULY 2022. Here you can see the world premiere of the MINI Concept ACEMAN.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Related Videos.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť