Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Articles · Značky.

Tlačová správa
 
Press Kit
 
Prejav
 
Fact & Figures
 
+ Filter

Tip k blížiacemu sa MDD: ikonický BMW Baby Racer v novom, športovom dizajne. FREUDE (“radosť”) od začiatku a navždy

30.05.2023Tlačová správa

Update

+++ BMW Baby Racer: štvrtá generácia tohto ikonického dizajnu prináša FREUDE našim najmladším zákazníkom +++ Tichý a odolný spoločník vďaka šepotu koliesok “whisper wheels“ z recyklovaného materiálu+++ Komplexná ponuka náhradných dielov +++ Dostupné v troch rôznych farebných prevedeniach a vyrobené v Bavorsku

Produkty Lifestyle
·
Lifestyle

Cena nového BMW radu 5 na Slovensku stanovená od 58 500 € vrátane DPH

30.05.2023Tlačová správa

Nová generácia BMW radu 5 vstúpi na slovenský trh v októbri tohto roku, pričom už dnes je možnosť vozidlá objednávať u autorizovaných predajcov BMW. Pripravené sú ako verzie so spaľovacími motormi, tak aj čisto elektrické varianty BMW i5. Ceny novej generácie začínajú na sume 58 500 €.

G60
·
Radu 5
·
Sedan

Nové BMW radu 5 Sedan

24.05.2023Press Kit

Top

Dynamickejší ako kedykoľvek predtým, s množstvom digitálnych inovácií a prvý raz s plne elektrickým pohonom – na trh prichádza nový model BMW radu 5 Sedan. V podobe modelu BMW i5 sa nová generácia svetovo najúspešnejšieho biznis sedanu ujíma vedenia a v segmente vozidiel vyššej strednej triedy udáva smer na ceste k trvalo udržateľnej prémiovej mobilite.

G60
·
BMW M Automobiles
·
BMW i
·
BMW i5
·
550e
·
Radu 5
·
i5 M60
·
Sedan

24-hodinové preteky na Nürburgringu: MINI John Cooper Works 1to6 Edition tímu Bulldog Racing Team so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou dosiahlo na pódium

24.05.2023Tlačová správa

Druhé miesto v triede pre sériovo vyrábané vozidlá so zdvihovým objemom 1 600 až 2 000 cm3 a turbodúchadlom. Radosť v tíme po veľkolepom výsledku. Úspech oslávil aj Charlie Cooper, vnuk legendárneho Johna Coopera, tvorcu modelu Mini Cooper.

John Cooper Works
·
John Cooper Works

Rýdza esencia motoršportu: MINI John Cooper Works v limitovanej edícii 1to6 Edition

18.05.2023Tlačová správa

MINI John Cooper Works s výkonom 231 koní a koncentrovaným pretekárskym know-how symbolizuje maximálnu zábavu z jazdy s autentickým pocitom z motoršportu. Špeciálny model MINI John Cooper Works 1to6 Edition, ktorý je limitovaný na 999 kusov, je puristický výkonný automobil s manuálnou prevodovkou, určený pre bežné cesty.

MINI
·
John Cooper Works
·
John Cooper Works

Svetová premiéra v Cannes: nová produkcia BMW Films uvádza „The Calm“, v hlavnej úlohe Pom Klementieff, Uma Thurman a BMW i7 M70 xDrive

12.05.2023Tlačová správa

++++ Krátky 7 minútový film prekypujúci vzrušením a hviezdnym hereckým obsadením bude mať premiéru na 76. filmovom festivale v Cannes +++ 17. mája 2023 sa prvýkrát premietne výlučne v zadnej časti najvýkonnejšieho plne elektrického luxusného sedanu prostredníctvom BMW Theatre Screen +++Producentom je Joseph Kosinski a režisérom Sam Hargrave; hudba je od oceňovaného skladateľa Hansa Zimmera +++ Veľkolepá hollywoodska-ticho-elektro-automobilová naháňačka+++

BMW je partnerom 76. filmového festivalu v Cannes

04.05.2023Tlačová správa

+++ BMW pre druhý rok spolupráce rozširuje partnerstvo s festivalom +++ Premiéra nového diela z ikonickej série BMW Films +++ Odhalenie plavidla THE ICON +++ Prvá možnosť uvidieť pri jazde nové BMW i7 M70 xDrive – najvýkonnejší čisto elektrický model značky +++

G70
·
i20
·
G09
·
G05
·
BMW M Automobiles
·
BMW iX
·
BMW i
·
iX5 Hydrogen
·
BMW i7
·
XM
·
i7 M70
·
Lifestylové udalosti
·
iX M60
·
BMW iX5

Nový 3-dverový model MINI Cooper Electric: budúcnosť čisto elektrickej zábavy z jazdy

03.05.2023Tlačová správa

Piata generácia modelu MINI 3-dverové dostala plne elektrický pohon a pokračuje v úspešnom príbehu legendárneho vozidla. Nový model MINI Cooper Electric s maximálnym pocitom z jazdy na motokáre stelesňuje budúcnosť zábavy z jazdy, ktorou sa značka dlhodobo vyznačuje.

MINI
·
MINI Electric
·
MINI 3 door
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

THE NEW BMW i5.

Munich. Here you can see the webcast of the Digital World Premiere of the new BMW i5.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Related Videos.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť