Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Articles · Radu 5.

Tlačová správa
 
Press Kit
 
Prejav
 
Fact & Figures
 
+ Filter
 

BMW radu 5 získalo titul World Luxury Car 2024

02.04.2024Tlačová správa

+++ Ôsma generácia najúspešnejšieho biznis sedanu na svete zvíťazila na základe rozhodnutia medzinárodnej odbornej poroty +++ Dynamická sila, majestátny komfort na dlhé vzdialenosti a digitálne inovácie tvoria kombináciu, ktorá presvedčila počas rozsiahlych testovacích jázd +++ Celkovo deviaty titul pre značku BMW v tejto prestížnej ankete +++

G60
·
BMW i
·
BMW i5
·
Radu 5
·
Sedan
 

Nový model BMW radu 5 Touring

07.02.2024Press Kit

Top

BMW radu 5 Touring, stelesnenie radosti z jazdy, športovej elegancie a modernej funkčnosti v prémiovom segmente vyššej strednej triedy, vstupuje do novej éry. Šiesta generácia BMW radu 5 Touring prichádza progresívnejšia než kedykoľvek predtým, obsahuje množstvo digitálnych inovácií, priekopnícke systémy pre autonómnu jazdu a parkovanie, udržateľnejší prístup počas celého životného cyklu a v podobe BMW i5 Touring prvý raz ponúkne aj plne elektrický pohon.

G61
·
Touring
·
Radu 5
·
BMW i5
 

“Talkin’ Like Walken” - BMW počas tohtoročného Super Bowlu „hovorí ako Walken“

06.02.2024Tlačová správa

Top

+++Herec Christopher Walken ocenený Academy Award® účinkuje v novom 60-sekundovom spote venovanom ikonám (a ich imitátorom) +++Špeciálne vystúpenie Ushera, nositeľa ceny Grammy®, svetovej superhviezdy a headlinera na Super Bowl LVIII Half Time Show +++Réžia - Bryan Buckley, dvakrát nominovaný na Oscara a tvorca takmer 70 reklám pre Super Bowl +++Kamera - slávny kameraman Hoyte van Hoytema, ktorý sa preslávil filmami „Oppenheimer“ a „Interstellar“

G60
·
BMW M Automobiles
·
BMW i
·
BMW i5
·
Radu 5
·
i5 M60
·
Lifestyle
 

BMW Group na autosalóne IAA Mobility 2023 v Mníchove

24.08.2023Tlačová správa

+++ Popredná svetová výstava mobility predstaví pokroky v transformácii spoločnosti a jej značiek +++ Do centra pozornosti sa dostávajú elektrifikácia, digitalizácia a obehové hospodárstvo +++ Svetová premiéra modelu BMW Vision Neue Klasse +++ Výstavisko aj Open Space v centre mesta slúžia ako platformy pre konštruktívny dialóg o budúcnosti individuálnej mobility +++ BMW, MINI a BMW Motorrad vystavujú svoje najnovšie modely s elektrifikovanými pohonmi +++

G70
·
G60
·
G30
·
G05
·
Technológia
·
BMW i
·
iX5 Hydrogen
·
Europe
·
BMW i5
·
550e
·
Radu 5
·
BMW i7
·
Munich
·
Alternatívne pohonné systémy, mobilita budúcnosti
 

História BMW radu 5

15.08.2023Tlačová správa

S príchodom ôsmej generácie BMW radu 5, ktorého hlavnou novinkou je doplnenie ponuky o čisto elektrickú variantu BMW i5, sa obzrieme za predchádzajúcimi siedmimi generáciami s ich hlavnými charakteristikami a množstvom predaných kusov (od roku 1972 presiahol počet desať miliónov).

Radu 5
·
Dedičstvo
 

Nové modely BMW radu 5 Sedan a BMW i5 – exkluzívne pre Čínu - prispôsobené špecifickým požiadavkám čínskych cieľových skupín

10.08.2023Tlačová správa

+++ Ôsma generácia svetovo najúspešnejšieho biznis sedanu v exkluzívnej verzii pre čínsky automobilový trh +++ Predĺžený rázvor, výrazné proporcie, zvýšený priestorový komfort vzadu, špecifický dizajn a prvky výbavy ++++ Výroba v závode Dadong, ktorý v meste Šen-jang prevádzkuje spoločný podnik BMW Brilliance Automotive Ltd. +++

G60
·
G68
·
BMW i5
·
Radu 5
·
Sedan
·
Dlhý rázvor
·
BMW i
 

Cena nového BMW radu 5 na Slovensku stanovená od 58 500 € vrátane DPH

30.05.2023Tlačová správa

Nová generácia BMW radu 5 vstúpi na slovenský trh v októbri tohto roku, pričom už dnes je možnosť vozidlá objednávať u autorizovaných predajcov BMW. Pripravené sú ako verzie so spaľovacími motormi, tak aj čisto elektrické varianty BMW i5. Ceny novej generácie začínajú na sume 58 500 €.

G60
·
Radu 5
·
Sedan
 

Nový model BMW radu 5 prichádza s hernou platformou AirConsole

26.05.2023Tlačová správa

Top

+++ Spoločnosti BMW Group a AirConsole prinášajú do vozidla jedinečný herný zážitok +++ Aplikácia AirConsole sa časom rozšíri do ďalších modelov +++ Model BMW i5 sa predstaví so špeciálnym vzhľadom inšpirovaným svetom hier +++

Technológia
·
BMW i
·
BMW i5
·
Radu 5
·
Infozábava a koncepty riadenia
 

Nové BMW radu 5 Sedan

24.05.2023Press Kit

Top

Dynamickejší ako kedykoľvek predtým, s množstvom digitálnych inovácií a prvý raz s plne elektrickým pohonom – na trh prichádza nový model BMW radu 5 Sedan. V podobe modelu BMW i5 sa nová generácia svetovo najúspešnejšieho biznis sedanu ujíma vedenia a v segmente vozidiel vyššej strednej triedy udáva smer na ceste k trvalo udržateľnej prémiovej mobilite.

G60
·
BMW M Automobiles
·
BMW i
·
BMW i5
·
550e
·
Radu 5
·
i5 M60
·
Sedan
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Related Videos.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť