Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Articles · Dedičstvo.

Tlačová správa
 
Press Kit
 
Prejav
 
Fact & Figures
 
+ Filter

Pred trištvrte storočím: hrnce BMW a Notproduktion — kultúra transformácie.

26.11.2020Press Kit

Príbeh jednej z najväčších kríz v histórii spoločnosti a to, akú dôležitú úlohu hrali pri jej prekonávaní kuchynské hrnce. Prežiť sa podarilo vďaka transformácii a táto transformácia poznačila osud spoločnosti BMW a definuje ju aj dnes.

Dedičstvo
·
BMW Heritage
·
Milestones
·
Dedičstvo spoločnosti

Všetky vozidlá BMW Safety Car: viac ako 20 rokov bdejú nad bezpečnosťou na okruhoch.

28.04.2020Press Kit

Divízia BMW M GmbH už dlhé roky bdie nad bezpečnosťou najlepších jazdcov sveta. Bezpečnostné vozidlá Safety Car športovej divízie značky BMW zabezpečovali v ostatných dekádach pokoj a ochranu účastníkov najväčších pretekárskych podujatí na svete. Všetka technológia pochádza z najvýkonnejšieho písmena na svete a pracuje v službách bezpečnosti motoršportu.

F87
·
F90
·
BMW M Automobiles
·
M5
·
M6
·
Dedičstvo
·
M4
·
Sport
·
M2
·
Automotive
·
M8

Veľký útek a 80 rokov histórie za železnou oponou.

28.06.2019Press Kit

Archív

Pôvodná karoséria modelu BMW 327, zakúpeného v roku 1938 v Bukurešti, nesie stopy problematickej minulosti východnej Európy. Automobil, ktorý je teraz súčasťou zbierky BMW Group Classic, sa po pol storočí vracia do Rumunska, aby sa stal hviezdou prehliadky Concursul de Elegant Sinaia, jedného z najvýznamnejších veteránskych podujatí v Rumunsku.

Dedičstvo
·
BMW Heritage
·
Udalosti Vintage & Heritage
 

103 rokov BMW Group, 100 rokov rekordov a víťazstiev.

24.06.2019Tlačová správa

Archív

Odvaha, nezávislosť a súťaživý duch sú najväčšími zdrojmi sily pri hľadaní nových ciest. Práve týmito vlastnosťami sa spoločnosť BMW Group vyznačuje už od jej založenia 7. marca 1916. BMW Group Classic sa obzerá do histórie a pripomína si niekoľko udalostí, rekordov a inovácií, medzi ktoré patrili výškový rekord v roku 1919 či 60 rokov od debutu pôvodného Mini, až po inovácie v podobe moderného SUV X5 v roku 1999.

Spoločnosť
·
Výrobné závody, zariadenia
·
Výrobné závody
·
Dedičstvo
·
BMW Heritage
·
Dedičstvo spoločnosti
·
Dedičstvo MINI

BMW Garmisch. BMW vzdáva úctu dizajnovému vizionárovi Marcellovi Gandinimu.

24.05.2019Press Kit

Top
Archív

Pri príležitosti tohtoročného podujatia Concorso d’Eleganza Villa d’Este sa spoločnosť BMW Group rozhodla predstaviť znovuzrodenú klasickú štúdiu, ktorú dizajnér Marcello Gandini vytvoril v dizajnovom štúdiu Bertone, a ktorá po premiére na ženevskom autosalóne v roku 1970 zmizla. Nanovo vytvoreným vozidlom skladá BMW hold jednému z najvplyvnejších talianskych dizajnérov a do histórie spoločnosti dopĺňa ďalšiu vzrušujúcu kapitolu.

Dedičstvo
·
Dizajn, koncepty a štúdie

Tip na cestovanie: Nová špeciálna výstava v Múzeu BMW - BMW Art Cars | Ako sa vízia stala realitou.

31.10.2018Press Kit

Archív

Art Cars #18 od Cao Feiovej a #19 od Johna Baldessariho oslavujú svoju európsku premiéru. Vystavená je veľká štvorka, teda prvé štyri vozidlá BMW Art Cars, ktoré vytvorili Alexander Calder, Frank Stella, Roy Lichtenstein a Andy Warhol. Výstavu dopĺňa BMW M3 GT2 od Jeffa Koonsa. Expozíciu v Múzeu BMW si budete môcť vychutnať do februára 2019.

Dedičstvo
·
Spoločnosť
·
Kultúra
·
Art Car

BMW Veteran Club Bratislava Slovakia pripravil v Inchebe fascinujúcu expozíciu plnú legiend.

23.04.2018Press Kit

Archív

+++ Club vystaví 16 automobilov, čím sa zaradí medzi najväčšie stánky Autosalónu +++ BMW 326 z roku 1938, jedno z prvých vozidiel na svete, testované v aerodynamickom tuneli +++ Od najmenšieho BMW Z1 s unikátnymi zasúvacími dverami, dizajnovo príťažlivé BMW Z3, či slávne Bondove BMW Z8 +++ Ikonické BMW M3 generácie E46.

Dedičstvo
·
Výstavy
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

Here you can see the on demand broadcast of the World Premiere of the new BMW S 1000 R and BMW G 310 R.

Open Streaming Page

PressClub Information

E-MAIL NOTIFICATION.

edit news settings

Please login and update your e-mail newsletter set up and the fields of interest. You can receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily collection.

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Related Videos.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť