Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Articles · Dedičstvo.

Tlačová správa
 
Press Kit
 
Prejav
 
Fact & Figures
 
+ Filter

Zaujali sme YouTube kanál a podcast BMW Group Classic: Vzácna zbierka modelov BMW radu 7 zo Slovenska

27.12.2022Press Kit

Spolu so záverom roka vám pridávame ešte jeden malý dezert, ktorý vám nepridá kalórie a zároveň si pri ňom príjemne oddýchnete a dozviete sa niečo nové a fascinujúce. V tomto prípade ide o príspevok zo Slovenska, ktorý sa objavil na medzinárodnom YouTube kanále a na podcaste BMW Group Classic. Predstavuje inšpiratívny rodinný tandem a ich spoločnú lásku k automobilom značky BMW zo 60-tych až 90-tych rokov.

Dedičstvo
·
BMW Heritage
·
Radu 7

Príbeh Elvisovho BMW 507

17.08.2022Press Kit

V auguste si pripomíname 45. výročie úmrtia amerického speváka a kráľa rock’n’rollu (v roku 1977). Elvis Presley mal v rokoch 1958-1960, počas svojej vojenskej služby v Nemecku, vozidlo BMW 507 s výrobným číslom 70079. Po jej ukončení sa automobil na takmer 50 rokov stratil a všetci si mysleli, že zmizol nadobro a do žiary reflektorov sa už nevráti. Našťastie mal dramatický príbeh iné rozuzlenie...

Dedičstvo
·
BMW Heritage

BMW M oslavuje 50 rokov: V Danubiane aj s BMW M1 Art Car by Andy Warhol a taktiež s najrýchlejším barom na svete BMW M3 Pick up so šampanským Moët & Chandon

21.06.2022Press Kit

/Doplnené fotografie - 1/2 séria/. Oslavy 50 rokov od založenia divízie BMW M majú viacero podôb. Okrem predstavenia špeciálnych modelov je ich súčasťou aj výnimočná výstava THE PRIVATE COLLECTION by BMW v bratislavskej galérii Danubiana.

G80
·
F96
·
BMW M Automobiles
·
Art Car
·
X6 M
·
Spoločnosť
·
Kultúra
·
M4
·
Dedičstvo
·
M3
·
M8

Leto sa začína s MINI: Slovenský zraz MINI bude pri Žiline už v prvý júnový víkend

30.05.2022Press Kit

Update

Ak v okolí Žiliny stretnete množstvo automobilov MINI, tak to bude určite v rámci Slovenského zrazu MINI. Jeho 29. ročník sa uskutoční 3.-5.júna 2022. Hlavný deň programu bude v sobotu 4.júna s ranným štartom v kempe Belá - Nižné Kamence.

Lifestylové udalosti
·
Dedičstvo
·
Lifestyle
·
Dedičstvo MINI

TIP NA VÍKENDY: BMW Museum si pripomína výročie jedinečnou výstavou s prezentáciou míľnikov a úspechov - 50 rokov BMW M

27.05.2022Tlačová správa

Archív

+++ Nový veľkolepý okruh vás prevedie ôsmimi rôznymi miestnosťami okolo 26 špeciálnych vozidiel +++ Technológie BMW M a pretekárska história zblízka – prístupné to až do konca roka +++

Dedičstvo
·
BMW Heritage
·
Výrobné závody, zariadenia
·
Múzeum BMW

100 rokov závodu BMW v Mníchove: „Tento závod je našou kolískou. Aj našou budúcnosťou“

26.05.2022Tlačová správa

Top
Archív

+++ Materský závod spoločnosti BMW Group oslavuje 100 rokov +++ Úspešná transformácia na iFACTORY +++ Obrovský dopyt po modeli BMW i4 +++ Nedeljković: „Podiel elektromobilov vyrobených v Mníchove dosiahne do roku 2023 podiel 50 percent.“ +++

Technológia
·
Výrobné závody, zariadenia
·
Výrobné závody
·
Dedičstvo
·
Výroba a recyklácia
·
Dedičstvo spoločnosti
·
Munich

Veľká rodinná mini vášeň (interview).

29.03.2022Press Kit

Archív

Zašli sme na kávu a rozhovor do garáže Slovenského klubu MINI k Bollovcom do Stupavy. Sú srdcom i dušou minikári a pred diktafón si sadli rovno dvaja: otec Štefan Bollo a syn Richard Bollo (predseda klubu). Dozvedeli sme sa veľa zaujímavého zo sveta komunity fanúšikov britskej značky na Slovensku – klasických i nových modelov.

Dedičstvo
·
Dedičstvo MINI

BMW pre Lagerfelda, Lagerfeld pre BMW. BMW L7 by Karl Lagerfeld v Bratislave.

21.06.2021Press Kit

Top
Archív

Karl Lagerfeld patril medzi ikonických a najčinorodejších módnych návrhárov 20. a 21. storočia. Sústredil sa na luxus a modernosť svojho umenia. Tieto elementy zanechal aj v automobilovom priemysle, keď nechal upraviť, podľa vlastného návrhu, tri manažérske sedany BMW radu 7. Jedna z nich sa verejnosti predstaví od 22. júna v galérii súčasného umenia Danubiana na podujatí THE PRIVATE COLLECTION by BMW.

G12 LCI
·
Dedičstvo
·
Radu 7
·
Dlhý rázvor
·
Lifestyle

Pred trištvrte storočím: hrnce BMW a Notproduktion — kultúra transformácie.

26.11.2020Press Kit

Archív

Príbeh jednej z najväčších kríz v histórii spoločnosti a to, akú dôležitú úlohu hrali pri jej prekonávaní kuchynské hrnce. Prežiť sa podarilo vďaka transformácii a táto transformácia poznačila osud spoločnosti BMW a definuje ju aj dnes.

Dedičstvo
·
BMW Heritage
·
Milestones
·
Dedičstvo spoločnosti
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

THE NEW BMW i5.

Munich. Here you can see the webcast of the Digital World Premiere of the new BMW i5.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Related Videos.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť