Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Articles · Spoločnosť.

Tlačová správa
 
Press Kit
 
Prejav
 
Fact & Figures
 
+ Filter
 
BMW X5 M Competition: Fuel consumption combined: 13.0 – 12.8 l/100 km [21.7 – 22.1 mpg imp]; CO2 emissions combined: 296 – 291 g/km BMW X6 M Competition: Fuel consumption combined: 12.7 – 12.5 l/100 km [22.2 – 22.6 mpg imp]; CO2 emissions combined: 242 – 238 g/km
 
Media Set  

BMW M GmbH ide aj v roku 2020 cestou udržateľného rastu: celosvetovo bolo dodaných 144 218 vozidiel.

18.01.2021Tlačová správa

Nový rekord v predaji zaručuje divízii BMW M GmbH vedúcu pozíciu na trhu v segmente vysoko výkonných automobilov.

F87
·
F93
·
F95
·
F96
·
G80
·
F82
·
Coupé
·
BMW M Automobiles
·
Predaj a marketing
·
X6 M
·
Gran Coupé
·
Spoločnosť
·
M4
·
M2
·
M3
·
X5 M

Nová predajná a marketingová stratégia: BMW Group vidí rok 2021 optimisticky potom, čo v poslednom štvrťroku minulého roka dosiahla predajný rekord.

18.01.2021Tlačová správa

Top

Očakáva sa vysoký dopyt +++Elektromobilita ako významná hnacia sila rastu +++Investície stoviek miliónov eur až do roku 2025 v oblasti digitalizácie a predaja +++Digitálny popredajný proces a vylepšenia - hlavnou hnacou silou profitu s voliteľnou výbavou +++Zákazníci dostanú na mieru pripravené ponuky so všetkými produktmi a službami z jediného zdroja +++- Maloobchodní partneri hrajú kľúčovú úlohu v mieste predaja a pri poskytovaní služieb+++

Predaj a marketing
·
Sales Worldwide
·
Spoločnosť
 
Combined fuel consumption: 0.0 l/100 km; power consumption: 17.8 – 17.5 kWh/100 km; combined CO2 emissions: 0 g/km.
 
Media Set  

Spoločnosť BMW Group uzatvorila rok poznačený pandémiou koronavírusu silným štvrtým štvrťrokom a 17. rok v rade sa stáva lídrom prémiového segmentu.

12.01.2021Tlačová správa

Top

Spoločnosť BMW predala v roku 2020 celkovo 2 324 809 voz. (- 8,4 %) +++ Predaje BMW za 4. štvrťrok medziročne narástli o 4,3 % (600 799 voz.) +++ Predaje elektrifikovaných vozidiel narástli o tretinu (+ 31,8 %) +++ Splnené: spoločnosť splnila vlani európske flotilové limity CO2 s rezervou +++ Pieter Nota: „Na koronu sme pružne zareagovali úpravou stratégie. S menej ako 100 g/km sme s rezervou splnili ciele európskych predpisov o flotilových emisiách.”

Predaj a marketing
·
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
·
Sales Worldwide
·
Spoločnosť

Veterné turbíny v závode BMW Group Lipsko svietia ako adventné sviece.

18.12.2020Tlačová správa

Štyri veterné turbíny na pozemku závodu BMW Group v Lipsku už od roku 2013 vytvárajú zelenú energiu pre potreby výroby modelu BMW i. Avšak počas tohto adventu majú aj vedľajší úväzok: ako symbol adventných sviečok svietia na cestu trvalo udržateľného rozvoja.

Spoločnosť
·
Výrobné závody, zariadenia
·
Výrobné závody
·
Udržateľnosť
·
BMW i

Spoločnosť BMW Group je opäť najpopulárnejším zamestnávateľom.

17.12.2020Tlačová správa

Spoločnosť BMW Group získala ocenenie ako Celosvetovo najatraktívnejší zamestnávateľ v automobilovom priemysle a obhájila prvenstvo aj v ankete Young Professionals Barometer 2020. Ilka Horstmeier: „To, že sme mimoriadne atraktívny zamestnávateľ, nám na veľmi náročnom pracovnom trhu pomáha získavať najlepšie talenty”.

Spoločnosť
·
Ľudské zdroje
 
Combined power consumption: < 21 kWh/100km in the WLTP test cycle*; CO2 emissions combined: 0 g/km. *Data on driving performance, energy consumption and range are preliminary and based on forecasts.
  
Media Set  

Oddelenie obstarávania BMW Group Purchasing zvyšuje svoje trvalo udržateľné aktivity a dláždi tak cestu pre ďalší rast e-mobility.

10.12.2020Tlačová správa

Top

+++ Vysoká úroveň flexibility dodávateľskej siete zrýchľuje transformáciu smerom k e-mobilite +++ Rozsiahle opatrenia na zaručenie súladu s environmentálnymi a sociálnymi štandardmi a zabezpečenie prístupu k mnohým kritickým surovinám +++ Opatrenia pre trvalú udržateľnosť v dodávateľskej sieti prinášajú výsledky: v prípade modelu BMW iX sa emisie CO2 znížili o 17 % +++ Wendt: „Trvalá udržateľnosť je neoddeliteľnou súčasťou všetkých obstarávacích aktivít.”

i20
·
Životné prostredie
·
BMW iX
·
Technológia
·
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
·
Spoločenské a sociálne záväzky
·
Spoločnosť
·
BMW i Automobiles
·
Udržateľnosť
·
Alternatívne pohonné systémy, mobilita budúcnosti
·
Electrification

Študentská podnikateľská cena 2020 a jej Cena BMW za technologický rozvoj a trvalú udržateľnosť.

08.12.2020Press Kit

BMW Slovenská republika podporuje inovatívne podnikateľské aktivity na Slovensku. Jednou z nich je aj nezisková organizácia Junior Chamber International – Slovakia, ktorá združuje mladých podnikateľov. Organizácia vyhlásila víťaza projektu „Študentská podnikateľská cena 2020“. Stal sa ním študent Technickej univerzity v Košiciach Erik Kuzma zo spoločnosti Erik Kuzma - URBANO, ktorý si prevzal aj Cena BMW za technologický rozvoj a trvalú udržateľnosť.

Spoločnosť
·
Spoločenské a sociálne záväzky
·
Udržateľnosť

DETI A ARCHITEKTÚRA 2020 - zábavné vzdelávanie detí o architektúre.

01.12.2020Press Kit

+++MINI a Občianske združenie EUROARCH s potešením oznamujú víťazov v súťaži mladých dizajnérov, ktorá vyzvala deti zo Slovenska, aby navrhli svoj vysnívaný Most budúcnosti +++Primárne mestská automobilová značka MINI, plná zábavy za volantom, bola vždy synonymom inteligentného využitia priestoru (Clever Use of Space).

Spoločnosť
·
Spoločenské a sociálne záväzky
·
Udržateľnosť
 
MINI Cooper S Countryman ALL4: fuel consumption combined: 6,5 - 6,2 l/100 km, CO2 emissions combined: 149 - 142 g/km
 
Media Set  

Závod BMW Group v Lipsku sa pripravuje na výrobu budúceho crossoveru MINI.

19.11.2020Tlačová správa

+++ V roku 2023 bude v závode v Lipsku zahájená výroba nástupcu súčasného MINI Countryman +++ Nový model ponúkne na výber spaľovací alebo elektrický pohon +++ Aktuálny investičný program pre závod v Sasku výrazne zvýši výrobnú kapacitu a umožní montáž komponentov e-pohonu +++

Výrobné závody, zariadenia
·
Výrobné závody

MINI VISION URBANAUT. Vytvorte si vlastný priestor.

17.11.2020Press Kit

Top

Značka MINI predstavuje na podujatí #NEXTGen úplne novú a exkluzívnu interpretáciu vízie priestoru — vozidlo MINI Vision Urbanaut. Táto digitálna vízia vozidla ponúka viac vnútorného priestoru a variability ako kedykoľvek predtým, stále však na minimálnej ploche.

Dizajn, koncepty a štúdie
·
Spoločnosť
·
#NEXTGen

BMW Group nastavuje nové štandardy jazdnej simulácie. #NEXTGen 2020 ponúka exkluzívny pohľad do zákulisia Driving Simulation Centre (Centrum jazdnej simulácie) ešte pred jeho uvedením do prevádzky.

11.11.2020Tlačová správa

+++ Najprogresívnejšie a najrozmanitejšie zariadenie svojho druhu v automobilovom priemysle +++ Ideálne simulačné nástroje pre každú fázu vývoja vozidla +++ Priekopnícky dizajn budovy pre bezproblémový zážitok zo simulácie a maximálne zameranie na zákazníka +++

Technológia
·
Spoločnosť
·
#NEXTGen

Zahájenie výroby ikonického športového automobilu v mníchovskom závode BMW Group.

09.11.2020Tlačová správa

Update

+++ Lifestyle video z výrobného procesu vozidla. +++ Nové BMW M3 poskytuje mimoriadne dynamickú radosť z jazdy v každodennej premávke a na pretekárskej dráhe. +++ Na jednej linke: kompletná rodina BMW radu 3 vyrobená v materskom závode. +++ Novo vyvinuté karbónové sedadlá vyrobené in-house. .

G80
·
BMW M Automobiles
·
Technológia
·
Výrobné závody, zariadenia
·
Výrobné závody
·
M3
·
Výroba a recyklácia
 

Digitálne, inovatívne a iné - BMW Group bude digitálne prezentovať platformu #NEXTGen 2020 na adrese: https://www.bmw.com/NEXTGen.

02.11.2020Tlačová správa

Top

BMW Group sa snaží aktívne tvoriť a podporovať vývoj. Spoločnosť sa začala prezentovať novým a inovatívnym spôsobom prostredníctvom podujatia #NEXTGen, ktoré sa prvý raz predstavilo minulý rok. Tento ročník bude svedkom toho, kam BMW Group nasmeruje ďalší krok vpred. #NEXTGen 2020 ponúkne unikátny pohľad na budúcnosť mobility ako aj nahliadnutie za kulisy bavorského automobilového výrobcu.

Technológia
·
Spoločnosť
·
#NEXTGen

Medzi vysokonapäťovými batériami a elektromobilmi: Spoločnosť BMW Brilliance Automotive pestuje v Číne arašidy.

16.10.2020Tlačová správa

+++ Arašidová plantáž poskytuje pracovníkom závodu rozmanité, zelené a prírodné prostredie +++ Výťažok zo zberu plodov je venovaný charite +++

Výstavy
·
Globálne dcérske spoločnosti
·
Technológia
·
Spoločnosť
·
Výrobné závody, zariadenia
·
Udržateľnosť
·
Ľudské zdroje

Madeline Hollander predstavuje dielo Sunrise/Sunset pre BMW Open Work by Frieze.

07.10.2020Tlačová správa

Madeleine Hollander pozýva návštevníkov sledovať choreografiu, ktorá definuje naše prostredie. Dnes sa spustí internetová platforma www.sunrise-sunset.com, ktorá vytvorí náhľad na špeciálnu inštaláciu. Návštevníci si môžu priblížiť alebo vzdialiť globálnu mapu zostavenú zo svetlometov a sledovať ju v jednotlivých častiach, sekciách či prepojeniach.Taktiež si môžu pozrieť živé zábery z kamier nad križovatkami v Berlíne, New Yorku, Ríme či v Los Angeles.

Spoločnosť
·
Kultúra
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

Here you can see the on demand broadcast of the World Premiere of the new BMW S 1000 R and BMW G 310 R.

Open Streaming Page

PressClub Information

E-MAIL NOTIFICATION.

edit news settings

Please login and update your e-mail newsletter set up and the fields of interest. You can receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily collection.

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Related Videos.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť