Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Articles · Spoločnosť.

Tlačová správa
 
Press Kit
 
Prejav
 
Fact & Figures
 
+ Filter

DETI A ARCHITEKTÚRA 2020 - zábavné vzdelávanie detí o architektúre a odovzdanie cien.

21.06.2021Press Kit

+++MINI a Občianske združenie EUROARCH s potešením oznamujú víťazov v súťaži mladých dizajnérov, ktorá vyzvala deti zo Slovenska, aby navrhli svoj vysnívaný Most budúcnosti +++Primárne mestská automobilová značka MINI, plná zábavy za volantom, bola vždy synonymom inteligentného využitia priestoru (Clever Use of Space).

Spoločnosť
·
Spoločenské a sociálne záväzky
·
Udržateľnosť

MINI v umeleckom podaní slovenského maliara Erika Šilleho.

20.06.2021Press Kit

Top
Update

Na nové MINI Cabrio, ktoré je symbolom leta, otvorenosti, voľnosti a slobody, preniesol svoj nesporný a originálny umelecký talent slovenský maliar Erik Šille. Spoločný projekt sa verejnosti predstaví od 22. do 27. júna v galérii súčasného umenia Danubiana na podujatí THE PRIVATE COLLECTION by BMW.

F57
·
MINI Convertible
·
Art Car
·
Spoločnosť
·
Kultúra
·
Lifestyle

Pripravený fotoaparát? Začína sa každodenné testovanie modelu BMW i Hydrogen NEXT s pohonom na vodíkové palivové články.

16.06.2021Tlačová správa

Top
Update

+++ Vodík ako palivo pre trvalo udržateľnú mobilitu: spoločnosť BMW Group pokračuje v systematickom výskume a vývoji +++ Prvé prototypy sa začínajú testovať na európskych cestách +++ Výroba malej série založenej na modeli BMW X5 sa spustí v roku 2022.

Radovan Siváček je novým riaditeľom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

15.06.2021Press Kit

Do novovzniknutej spoločnosti BMW Financial Services Slovakia s.r.o. nastúpil na pozíciu konateľa Ing. Radovan Siváček (47). Tento skúsený manažér pracuje na rôznych pracovných pozíciách v BMW Financial Services už 15 rokov a počas svojej kariéry získal medzinárodné skúsenosti.

Spoločnosť
·
BMW Financial Services
·
Ľudské zdroje

Vyhlásenie študentských podnikateľských cien Slovak University Startup Cup 2021 a Cien BMW za Inovácie a Trvalú udržateľnosť.

11.06.2021Press Kit

Update

Za účasti zástupcov štátu aj podnikateľskej sféry vyhlásili vo štvrtok 10. júna úspešných víťazov študentskej podnikateľskej ceny Slovak University Startup Cup 2021. Partnerom podujatia a cien v kategóriách Inovácie a Trvalá udržateľnosť je spoločnosť BMW Slovenská republika.

Spoločnosť
·
Spoločenské a sociálne záväzky
·
Udržateľnosť

Princ z Walesu oslavuje 20 rokov modernej výroby MINI v závode Oxford.

08.06.2021Press Kit

Na oslavu dvadsiatich úspešných rokov modernej výroby MINI navštívila Jeho kráľovská výsosť, princ z Walesu, domov značky v závode MINI v Oxforde. Vzácny hosť sa stretol s ľuďmi stojacimi za produkciou automobilov a nahliadol do výrobných procesov a vývoja v oblasti udržateľného rozvoja výroby.

Výrobné závody, zariadenia
·
Výrobné závody

Trvalo udržateľné pneumatiky pre BMW X5 Plug-in Hybrid: BMW Group je prvým výrobcom automobilov, ktorý využíva nové pneumatiky Pirelli s prírodným kaučukom a tkaninou s certifikátom FSC.

19.05.2021Tlačová správa

Top

+++ Nové 22-palcové pneumatiky využívajú certifikovaný prírodný kaučuk a na spevnenie pneumatík aj tkaninu z drevnej hmoty +++ Pestovanie v súlade so štandardmi nezávislej organizácie Forest Stewardship CouncilTM (FSCTM) +++ Wendt: „Pomáhame ochraňovať biodiverzitu a lesy, aby sme tým pôsobili proti klimatickej zmene“ +++

Životné prostredie
·
Technológia
·
Spoločenské a sociálne záväzky
·
Spoločnosť
·
BMW Driving Experience
·
Výrobné závody, zariadenia
·
Výrobné závody
·
X5 xDrive45e
·
Udržateľnosť
·
Alternatívne pohonné systémy, mobilita budúcnosti

Urýchľovanie inovácií vodíkovej technológie a trvalo udržateľnej mobility zajtrajška bez emisií CO2.

03.05.2021Tlačová správa

+++ Inovatívne schopnosti a možnosti výroby sa predstavia od roku 2022 na malej sérii modelov BMW i Hydrogen NEXT +++ Oddelenie Lightweight Construction and Technology Centre v meste Landshut v oblasti výroby komponentov pre vodíkový pohon.

Landshut
·
Technológia
·
Výrobné závody, zariadenia
·
Výrobné závody
·
Alternatívne pohonné systémy, mobilita budúcnosti
·
Výroba a recyklácia
·
Electrification
 

BMW Group pozýva start-upy z celého sveta na spoluprácu - inovatívne myšlienky pre viac trvalej udržateľnosti.

28.04.2021Tlačová správa

• Spustenie výzvy Open Call 360° Sustainability Challenge • Start-upy sa môžu hlásiť v siedmich oblastiach inovácií • Prihlasovanie otvorené do konca júna; porota vyhodnotí najlepšie riešenia start-upov • Vyhlásenie víťazov na podujatí IAA Mobility v Mníchove.

Technológia
·
Alternatívne pohonné systémy, mobilita budúcnosti
·
Spoločnosť
·
Udržateľnosť

Mesiac máj - lásky čas. Historický vývoj svadobného transportu.

27.04.2021Tlačová správa

S postupným uvoľňovaním epidemiologických opatrení nemožno nespomenúť očakávanie návratu aj zaužívaných svadobných osláv. Tie boli v minulosti jednou z udalostí rodinného obradového cyklu, ktorý sa netýkal len sobášiacich sa ľudí, ale celej komunity. Dôležitou súčasťou procesu bola doprava nevesty a výzdoba dopravného prostriedku. To malo viacero podôb podľa toho, v ktorom historickom období sa svadba konala - od vozov cez sane až po limuzíny.

Brands
·
BMW
·
Spoločnosť
·
Distribúcia produktov

BMW Group na ceste rastu s rekordnými predajmi za prvý štvrťrok.

08.04.2021Tlačová správa

Top

Spoločnosť BMW Group predala v 1. štvrťroku 636 606 vozidiel (+ 33,5 %) +++ Vyššie predaje vo všetkých hlavných regiónoch sveta +++ Nárast predajov značiek BMW, MINI a Rolls-Royce +++ Predaj elektrifikovaných vozidiel sa viac ako zdvojnásobil +++ Pieter Nota: „Rekordné predaje za prvý štvrťrok podčiarkujú naše ambiciózne rastové ciele” +++

Predaj a marketing
·
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
·
Sales Worldwide
·
Spoločnosť
My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

OUR ALL-NEW FULLY ELECTRIC TRIO.

01 June 2021. Here you can see the webcast of the event "Our all-new fully electric trio: BMW iX, BMW i4 and the first fully electric BMW M".

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. You can receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

Štvrťročný Report do 31. marca 2009
09.11.2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
09.11.2012
Predaj a marketing
Show all

Related Videos.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť