Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

 
 
Materiały dodatkowe  

BMW wspiera młodych twórców i zaprasza do programu „Kreatywne Jazdy”.

16.05.2022Informacje prasowe

BMW Polska startuje z pierwszą edycją internetowego festiwalu kreatywności “BMW Kreatywne Jazdy”. We współpracy z przyjaciółmi marki – Monika Brodką, Maciejem Musiałowski, Jakubem Orliński, Krzysztofem Zalewskim i duetem Kulesza/Pik BMW organizuje konkurs dla branży kreatywnej, wspierany przez inspiracyjne „masterclassy”, w których artyści dzielą się swoim sposobem na kreatywność.

Sprzedaż i marketing
·
Sprawy korporacyjne

50 lat BMW M: BMW M4 GT3 zespołu Schubert Motorsport w jubileuszowym malowaniu na 24-godzinnym wyścigu na torze Nürburgring

10.05.2022Informacje prasowe

• Z okazji 50-lecia BMW M samochód BMW M4 GT3 zespołu Schubert Motorsport startuje w specjalnym malowaniu. • Wspomnienie udanej historii wyścigów: połączenie tradycji i nowoczesności. • Franciscus van Meel: „Nürburgring i odbywający się tam 24 godzinny wyścig są nierozerwalnie związane z 50-letnią historią BMW M”.

BMW M Motorsport
·
24h Races

BMW Group jest po raz pierwszy oficjalnym partnerem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

04.05.2022Informacje prasowe

• Festiwalowa flota BMW składająca się ze 163 pojazdów elektrycznych zapewnia niezrównane wrażenia VIP-om, gościom i interesariuszom • Pierwszy pokaz na żywo nowego, całkowicie elektrycznego BMW i7 po światowej premierze – trzy BMW i7 krążące po mieście • BMW Group wspiera zaangażowanie festiwalu w ochronę środowiska i daje przykład innowacyjności, elektryfikacji i zrównoważonego rozwoju

Pojazdy zabytkowe, dziedzictwo - wydarzenia
·
Dziedzictwo
·
Dziedzictwo marki BMW

Inteligentny dom w połączeniu z inteligentną mobilnością

25.04.2022Informacje prasowe

Apple CarPlay zapewnia kierowcom BMW dostęp do podłączonych urządzeń inteligentnego domu firmy Bosch za pośrednictwem Apple HomeKit. Wszystkimi ważnymi funkcjami można również sterować za pomocą asystentów głosowych Google i Amazon Alexa. Wspólna kampania BMW i Bosch podkreśla zalety sprawdzonych systemów głosowych innych firm w BMW i4 M50.

Technologia
·
BMW ConnectedDrive
·
Informacja i rozrywka, koncepcje kontroli

Nowe BMW serii 7

20.04.2022Teczki prasowe

Nowe BMW serii 7 otwiera perspektywiczne możliwości, radość z jazdy, wyjątkowy komfort podróżowania oraz cyfrowe doświadczenie na najwyższym poziomie. W centrum nowej interpretacji luksusowej, indywidualnej mobilności stoi BMW i7. Luksusowa elektryczna limuzyna jest w pełni zintegrowanym członkiem rodziny modelowej i rzuca jasne światło na zrównoważone myślenie o klasie premium, które jest szczytem portfolio modelowego BMW.

G70
·
Seria 7
·
BMW i
·
BMW i7

Wyniki sprzedaży BMW Group

18.04.2022Teczki prasowe

BMW Group przyspiesza tempo wzrostu w sektorze pojazdów elektrycznych i ponad dwukrotnie zwiększyła sprzedaż BEV w I kwartale.

Sprzedaż i marketing
·
Sprawy korporacyjne

Nowe BMW X7

13.04.2022Teczki prasowe

Nowa odsłona pierwszego BMW X7. Samochód typu SAV (Sports Activity Vehicle) ulepszony dla segmentu luksusowego wyposażony w liczne innowacje w zakresie stylistyki, napędu, zautomatyzowanej jazdy i parkowania, intuicyjnej obsługi oraz inteligentnej łączności sieciowej. Wzmocnienie unikalnego charakteru pojazdu za pomocą niepowtarzalnej kombinacji ekskluzywności, komfortu związanego z przestrzenią, dynamiki jazdy i wszechstronności.

G07
·
X7

Nowy salon BMW, MINI i BMW Motorrad Grupy Zdunek w Gdańsku - zapowiedź nadchodzących zmian dla całej sieci dealerskiej i debiut drugiego salonu ze specjalną strefą BMW M w Polsce.

28.03.2022Informacje prasowe

+++ Grupa Zdunek otwiera nowy salon sprzedaży BMW i MINI w Gdańsku. +++ W obiekcie będą dostępne samochody sygnowane markami BMW, MINI oraz motocykle BMW Motorrad. Nowa lokalizacja to także drugi w Polsce i jeden z pierwszych w Europie salonów ze specjalną strefą ekspozycji modeli sportowych BMW M. +++ Najnowszy salon wieloletniego partnera BMW Group - firmy Zdunek - znajduje się przy ul. Miałki Szlak 43/45 w Gdańsku.

 

BMW Group znacznie zwiększa skonsolidowane przychody i zysk netto

28.03.2022Informacje prasowe

Top

+++ Zysk brutto koncernu: 16 mld € +++ Wskaźnik rentowności sprzedaży samochodów 2021: 10,3% – w górnym zakresie prognozy +++ Wolne przepływy pieniężne (samochody): 6354 mln € +++ Znaczna redukcja emisji CO2 z nowych samochodów w UE do 115,9 g/km (WLTP) +++ Propozycja dywidendy w wysokości 5,80 € za jedną akcję zwykłą +++ Na dorocznym walnym zgromadzeniu zostanie zaproponowane upoważnienie do odkupu akcji +++ Zipse: „Pomyślna transformacja dzięki wysiłkom ...

Korporacja - finanse, fakty i liczby
·
Sprawy korporacyjne

BMW Group publikuje największy na świecie zestaw danych typu open source „SORDI” do szczególnie efektywnego zastosowania sztucznej inteligencji w produkcji

23.03.2022Informacje prasowe

+++ Zbiór danych do syntetycznego rozpoznawania obiektów dla przemysłu do przyspieszenia rozwoju sztucznej inteligencji w produkcji +++ Zestaw danych SI zawiera ponad 800 tysięcy fotorealistycznych obrazów podzielonych na 80 klas +++ Syntetyzowanie danych treningowych podnosi wydajność SI w produkcji na nowy poziom +++ Dalsze wzmocnienie SI typu no-code: solidne modele SI można generować w bardzo krótkim czasie +++

Technologia
·
Sprawy korporacyjne
·
Fabryki, obiekty
·
Zakłady produkcyjne
·
Produkcja, recykling
·
Internet, e-biznes
·
Industry 4.0
·
Smart Logistics

Transformacja i odpowiedzialność: BMW Group przyspiesza zmiany technologiczne na rzecz zrównoważonej przyszłości

16.03.2022Informacje prasowe

Top

Po udanym roku finansowym 2021 BMW Group przyspiesza zmiany technologiczne i kontynuuje transformację w kierunku zrównoważonej mobilności. Firma przygotowuje dla swojej Nowej Klasy kompleksowy skok technologiczny i w ten sposób po raz kolejny znacznie przyspiesza tempo rozwoju elektromobilności.

Korporacja - finanse, fakty i liczby
·
Sprawy korporacyjne
·
Wydarzenia korporacyjne
My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. 11 May 2022

Here you can watch the webcast of the public part of the 102 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

Informacje PressClub

POWIADOMIENIA E-MAIL

edytuj ustawienia

Proszę się zalogować i ustawić zakres newslettera, wybierając odpowiednie kategorie. Istnieje możliwość otrzymywania powiadomień o nowych publikacjach w formie natychmiastowej wiadomości lub dziennego podsumowania.

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie