Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuly · Marki.

Informacje prasowe
 
Teczki prasowe
 
Przemówienie
 
Specyfikacje
 
+ Filtr

Pierwsze BMW XM.

28.09.2022Informacje prasowe

Top

W 50. roku swojego istnienia BMW M GmbH prezentuje po raz pierwszy samochód o wysokich osiągach z napędem elektrycznym. System hybrydowy typu plug-in składający się z silnika benzynowego V8 i szczególnie mocnego silnika elektrycznego zapewnia BMW XM (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 1,6 – 1,5 l/100 km; zużycie energii w cyklu mieszanym: 30,1 – 28,9 kWh/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 36 – 33 g/km*) fascynującą dynamikę.

G09
·
Samochody M
·
XM

Czysta radość z jazdy, świeże akcenty: BMW Z4 w roku modelowym 2023

28.09.2022Teczki prasowe

Roadster w czystej postaci, sportowy i bardziej atrakcyjny niż kiedykolwiek – takie jest BMW Z4 w roku modelowym 2023. Najnowsza odświeżona wersja dwuosobowego kabrioletu prezentuje się ze świeżymi akcentami stylistycznymi na zewnątrz, rozszerzonym wyposażeniem standardowym i nowymi opcjami. Nowe elementy bardziej niż kiedykolwiek dotąd podkreślają sportowy charakter BMW Z4.

G29
·
Z4

Postęp i wydajność w nowej różnorodności: dodatkowe warianty napędu i innowacje w nowym BMW serii 7.

28.09.2022Informacje prasowe

Po udanym wprowadzeniu na rynek w pełni elektrycznego BMW i7 pojawią się teraz dwa modele hybrydowe plug-in, w tym model BMW M oraz wariant z silnikiem wysokoprężnym z 48-woltową technologią mild hybrid. Konsekwentna elektryfikacja z najnowszą technologią BMW eDrive. Rozpoczęcie produkcji w listopadzie 2022 roku.

G70
·
Samochody M
·
M760e
·
Seria 7
·
750e
·
740d

Aktualizacje modeli BMW na jesień 2022.

28.09.2022Informacje prasowe

Rozpoczęcie sprzedaży w pełni elektrycznego BMW iX1 – Oprócz tego dwa modele hybrydowe plug-in i dwa inne warianty silnikowe kompaktowego Sports Activity Vehicle – Nowe podstawowe wersje silnikowe BMW i4 i BMW serii 2 Active Tourer – Pakiet innowacji w BMW serii 2 Gran Coupé i BMW serii 1 – BMW M Laptimer teraz jako aplikacja samochodowa – Dodatkowe funkcje aplikacji My BMW – Zoptymalizowane monitorowanie ciśnienia w oponach – Premiera trybu Digital Art.

i20
·
U06
·
G26
·
F44
·
U11
·
F48
·
G08
·
Seria 1
·
BMW i
·
Active Tourer
·
Gran Coupé
·
BMW iX3
·
X1 xDrive25e
·
X1
·
Seria 2
·
BMW iX1
·
BMW i4

Rewolucja w przemyśle samochodowym: części z przetworzonych sieci rybackich.

13.09.2022Informacje prasowe

+++Unikalny proces recyklingu umożliwia przetwarzanie odpadów z morza na plastikowy recyklat+++Redukcja emisji CO2 o 25 procent w porównaniu z konwencjonalnie produkowanymi komponentami+++Plastik z oceanu jako materiał bazowy wykładzin podłogowych w BMW iX i BMW X1+++Tworzywa termoplastyczne do nowych pojazdów BMW Group będą do 2030 roku składać się w 40 procentach z materiałów z recyklingu+++

Technologia
·
Sprawy korporacyjne
·
Zrównoważony rozwój
·
Produkcja, recykling

Większa moc, produkcja z ograniczeniem emisji CO2, znaczna redukcja kosztów: od 2025 r. BMW Group będzie stosować w Nowej Klasie innowacyjne ogniwa akumulatorowe BMW w okrągłym formacie

09.09.2022Informacje prasowe

Top

+++Nowo opracowane okrągłe ogniwo BMW optymalnie dopasowane do architektury Nowej Klasy+++Redukcja kosztów całego akumulatora wysokonapięciowego nawet do 50 procent w porównaniu do obecnej generacji+++Produkcja z ograniczeniem emisji CO2 przy użyciu zielonej energii elektrycznej i materiałów wtórnych+++Weber, dyrektor ds. rozwoju: „Ogromny skok technologiczny w zakresie gęstości energii, szybkości ładowania i zasięgu”.+++Post, dyrektor ds. zakupów: „Wraz z ...

CO2 emissions
·
battery cell
·
High-voltage battery
·
Neue Klasse
·
Gigafactory
·
Battery cell factory
·
secondary material
·
green power
·
Lithium
·
cobalt

BMW Group rozpoczyna w Monachium własną produkcję ogniw paliwowych do BMW iX5 Hydrogen.

31.08.2022Informacje prasowe

Top

• Wodór jako dodatkowa opcja do napędów elektrycznych • Ogniwa paliwowe produkowane we własnym centrum kompetencyjnym ds. wodoru • BMW Group liderem w segmencie samochodów elektrycznych premium dzięki technologii wodorowej

Technologia
·
BMW i
·
Sprawy korporacyjne
·
Zrównoważony rozwój
·
Alternatywne układy napędowe, pojazdy przyszłości
·
Electrification

Racing MIMI

31.08.2022Informacje prasowe

The first electric racing MINI in the world was born in 2020 after more than a year of dreaming for such a project. After more than 2 years of racing and over 30 races the project has now a well-known name – Racing MIMI, has won competitions, scored points in the National Hill Climb Championship, inspired an additional MINI Electric racing car for hill climb.

Lifestyle - wydarzenia
·
Lifestyle

Życie ma wiele barw: nowe MINI Multitone Edition celebruje zróżnicowaną społeczność MINI

31.08.2022Informacje prasowe

Unikalna na skalę światową technologia lakierowania Multitone była do tej pory stosowana tylko na dachu – teraz nowa edycja Multitone 3 drzwiowego i 5-drzwiowego MINI oraz MINI Clubman rozszerza ten niezwykły wygląd na karoserię i wiele elementów wnętrza.

MINI Clubman
·
MINI
·
MINI 3 door
·
MINI 5 door

MINI Concept Aceman: pierwszy elektryczny model crossover w nowej rodzinie MINI.

27.07.2022Teczki prasowe

Top

MINI prezentuje model studyjny jako zapowiedź nowej koncepcji pojazdu w segmencie małych samochodów premium: elektryczny, bez elementów chromowanych i skóry, w zupełnie nowej stylistyce i z zaawansowaną technologią cyfrową zapewniającą użytkownikom intensywne doznania.

Projektowanie, koncepcje, studia

Elektryczne, zrównoważone, nieograniczone: MINI Cooper SE umożliwia frajdę z jazdy osobom z niepełnosprawnością.

22.07.2022Informacje prasowe

Nieograniczona mobilność oznacza wolność. W pełni elektryczne MINI Cooper SE wyposażone w urządzenia wspomagające jazdę i obsługę po raz pierwszy umożliwia osobom z niepełnosprawnością bezemisyjną frajdę z jazdy w segmencie małych samochodów.

F56
·
MINI Electric

Luksus, który elektryzuje: nowe BMW serii 7 świętuje rozpoczęcie produkcji w zakładach w Dingolfing

01.07.2022Informacje prasowe

Top

+++ Jednoczesny start produkcji w pełni elektrycznego BMW i7* i wysokowydajnych wariantów z silnikiem spalinowym +++ Inwestycje o wartości ponad 300 mln euro +++ Już co czwarte BMW z Dingolfing z napędem elektrycznym +++ Konsekwentne wdrażanie BMW iFACTORY +++ Projekt pilotażowy automatycznej jazdy na terenie zakładów +++

G70
·
Technologia
·
BMW i
·
Sprawy korporacyjne
·
Fabryki, obiekty
·
Zakłady produkcyjne
·
BMW i7
·
Zrównoważony rozwój
·
Seria 7
·
Produkcja, recykling
My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE.

27 JULY 2022. Here you can see the world premiere of the MINI Concept ACEMAN.

Open Streaming Page

Informacje PressClub

POWIADOMIENIA E-MAIL

edytuj ustawienia

Proszę się zalogować i ustawić zakres newslettera, wybierając odpowiednie kategorie. Istnieje możliwość otrzymywania powiadomień o nowych publikacjach w formie natychmiastowej wiadomości lub dziennego podsumowania.

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Powiązane materiały video.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie