Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuly · Sport.

Informacje prasowe
 
Teczki prasowe
 
Przemówienie
 
Specyfikacje
 
+ Filtr

BMW M Hybrid V8 wchodzi we wrześniu w kolejną fazę testów w USA.

09.09.2022Informacje prasowe

BMW M Hybrid V8 pomyślnie przeszło pierwsze testy w Europie i jedzie dobrze przygotowane do USA. Liczni kierowcy fabryczni BMW M mieli już okazję testować BMW M Hybrid V8 – wkrótce dołączą kolejni. Andreas Roos: „W europejskich testach stworzyliśmy dobrą podstawę. Teraz ruszamy do kolejnej intensywnej fazy rozwoju w USA”.

BMW M Motorsport
·
LMDh

50 lat BMW M: BMW M4 GT3 zespołu Schubert Motorsport w jubileuszowym malowaniu na 24-godzinnym wyścigu na torze Nürburgring

10.05.2022Informacje prasowe

• Z okazji 50-lecia BMW M samochód BMW M4 GT3 zespołu Schubert Motorsport startuje w specjalnym malowaniu. • Wspomnienie udanej historii wyścigów: połączenie tradycji i nowoczesności. • Franciscus van Meel: „Nürburgring i odbywający się tam 24 godzinny wyścig są nierozerwalnie związane z 50-letnią historią BMW M”.

BMW M Motorsport
·
24h Races

Nowe BMW M240i startuje w Rocket League – najważniejsze wydarzenia: BMW Freestyle Tournament i BMW Rocket League Open.

16.11.2021Informacje prasowe

Od 4 listopada BMW Esports oferuje światowej społeczności Rocket League niepowtarzalną szansę wirtualnego startu nowym BMW M240i (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 8,8–8,1 l/100 km, emisja CO2 w cyklu mieszanym: 200–185 g/km) jeszcze przed jego rynkową premierą w emocjonującej grze wideo.

Esports

„MINI Electric Pacesetter inspired by JCW” – pierwsze elektryczne MINI w roli samochodu bezpieczeństwa w FIA Formuła E

30.03.2021Informacje prasowe

Archiv

MINI Electric Pacesetter inspired by JCW to nowy samochód bezpieczeństwa serii wyścigów Formuły E ABB FIA World Championship, który łączy w sobie elektryczną przyszłość marki i bogatą historię sportów motorowych John Cooper Works. Samochód powstał na bazie nowego modelu MINI Cooper SE w ramach wyjątkowej współpracy pomiędzy działami MINI Design, BMW Motorsport, FIA oraz Formułą E.

Automotive
·
MINI John Cooper Works
·
BMW M Motorsport
·
FIA Formula E
·
John Cooper Works
·
MINI Electric

Światowa premiera na BMW SIM Live: transfer technologii między realnym i wirtualnymi motorsportem

16.12.2020Informacje prasowe

Archiv

Kierownica BMW M4 GT3: BMW Motorsport jako pierwszy producent opracowało we współpracy z firmą Fanatec kierownicę stosowaną zarówno w samochodzie wyścigowym, jak i w symulatorze wyścigowym. • Światowa premiera BMW M4 GT3 na platformie simracingowej iRacing przed pierwszym realnym wyścigiem. • Studium koncepcyjne „Fusion SL” zestawu Sim Lounge łączy pełną funkcjonalność symulatora z nowoczesną stylizacją wnętrz.

BMW M Motorsport
·
Sim Racing

Kolejny krok: BMW Motorsport rozszerza swoje zaangażowanie w simracingu i współpracuje z czterema najlepszymi zespołami

16.12.2020Informacje prasowe

Archiv

• Wiele innowacji w sezonie simracingowym 2021. • Nowe partnerstwa, kolejne zawody pucharowe, „BMW Motorsport SIM Academy” i światowe tournée. • Najlepsze zespoły Redline, Williams Esports, G2 Esports i BS+COMPETITION współpracują z BMW Motorsport.

BMW M Motorsport
·
Sim Racing

Kamień milowy rozwoju: BMW M4 GT3 zadebiutowało w zakładzie BMW Group w Dingolfing

23.07.2020Informacje prasowe

Archiv

Pomimo trudnych okoliczności rozwój BMW M4 GT3 przebiega w ostatnich miesiącach zgodnie z planem • Kierowca fabryczny BMW, Augusto Farfus, pokonuje pierwsze okrążenia w BMW M4 GT3 na terenie zakładu BMW Group w Dingolfing • Jens Marquardt: „Bardzo dziękuję wszystkim, którzy z pełnym zaangażowaniem podjęli się nadzwyczajnych wyzwań w ostatnich kilku miesiącach”

GT Racing
·
Motorsport Cars
·
Automotive
·
BMW M Motorsport
·
Customer Racing

Dyskusja na żywo poświęcona zawodom Formuły E w ramach FUTURE FORUM by BMW Welt, z udziałem dyrektora generalnego Formuły E, Jamiego Reigla.

13.07.2020Informacje prasowe

Archiv

• Wirtualne wydarzenie na żywo w ramach FUTURE FORUM by BMW Welt, 16 lipca 2020 r. o godz. 16.00 – „Formuła E – pionierska seria wyścigów”. • Dyrektor generalny Formuły E Jamie Reigle – najnowsze spostrzeżenia i rozmowy z ekspertami, kierowcami i społecznością Formuły E. • Tuż przed finałem sezonu w Berlinie: publiczna transmisja na żywo dyskusji dotyczącej pionierskiego ducha, innowacyjności i technologii w wyścigach Formuły E.

Symulator BMW Motorsport ułatwia kierowcom i inżynierom prace rozwojowe i konfiguracyjne.

07.05.2020Informacje prasowe

Archiv

• Ścisła współpraca pomiędzy BMW Motorsport a działem rozwoju samochodów seryjnych. • Unikalna konfiguracja symulatora o niezwykle wysokim poziomie szczegółowości. • Poznaj na filmie znaczenie symulacji wyścigów dla kierowców, inżynierów i profesjonalnych sim racerów BMW.

DTM
·
Automotive
·
BMW M Motorsport
·
FIA Formula E
·
Sim Racing

„United in Rivalry” – BMW nawiązuje współpracę z wiodącymi na świecie zespołami e-sportu.

16.04.2020Teczki prasowe

Archiv

• Partnerstwo z pięcioma najlepszymi zespołami na świecie pod hasłem „United in Rivalry” i „United at Home” • Wszechstronne zaangażowanie na najwyższym poziomie gamingowym • Promocja e-sportu poprzez transfer technologii; wykorzystanie know-how i kompetencji BMW • Pojazdy zespołowe w unikalnym foliowaniu opracowanym wspólnie przez BMW i zespoły

Sprawy korporacyjne
·
Sprzedaż i marketing
·
Sport
·
Esports

ART Grand Prix i Robert Kubica łączą siły w DTM 2020.

13.02.2020Informacje prasowe

Archiv

• ART Grand Prix wraca do DTM jako zespół kliencki. • Po udziale w teście młodych kierowców w Jerez Robert Kubica będzie teraz rywalizował w swoim debiutanckim sezonie w DTM. • Kubica: „Naprawdę nie mogę się doczekać rozpoczęcia tego nowego rozdziału w swojej karierze”.

DTM
·
BMW M Motorsport

Od M121 do P48: przegląd ewolucji silników BMW z turbodoładowaniem w sporcie motorowym.

26.08.2019Informacje prasowe

Archiv

W 2019 r. BMW świętuje „50 lat turbomocy w sporcie motorowym”. Od pierwszego silnika z turbodoładowaniem z roku 1969 r. do aktualnego agregatu P48 do BMW M4 DTM, który w tym sezonie świętował już sześć zwycięstw, miało miejsce wiele etapów rozwoju. Przegląd ewolucji silników BMW z turbodoładowaniem w sporcie motorowym.

Motorsport Cars
·
Automotive

Sesja zdjęciowa z okazji szczególnej rocznicy: urodziny BMW M1 Art Car Andy’ego Warhola.

02.08.2019Informacje prasowe

Archiv

Zwycięzca konkursu fotograficznego zorganizowanego w mediach społecznościowych przez BMW Group Classic pokazał ekskluzywną sesję zdjęciową sportowego BMW z centralnie umieszczonym silnikiem, w artystycznej wersji stworzonej 40 lat temu.

Kultura
·
Dziedzictwo
·
Dziedzictwo marki BMW
·
Dziedzictwo korporacyjne
·
Art Car
·
Milestones
·
Automotive
·
BMW M Motorsport

Pięć MINI John Cooper Works Rally wystartuje w Rajdzie Dakar 2019.

06.12.2018Informacje prasowe

Archiv

• X-raid, partner MINI Motorsport, wystawi na Rajdzie Dakar 2019 pięć samochodów MINI John Cooper Works Rally. • Zespół X-raid MINI JCW Rally Team będzie się składał z czterech załóg MINI. • Mistrz świata 2018 w rajdach terenowych FIA Jakub Przygoński wystartuje w barwach zespołu ORLEN X-raid.

MINI Motorsport
·
Dakar Rally

BMW wraca do Le Mans – światowa premiera nowego BMW serii 8 Coupé.

14.05.2018Informacje prasowe

Archiv

Nowy luksusowy samochód sportowy zostanie zaprezentowany po raz pierwszy 15 czerwca 2018 roku w przededniu legendarnego 24-godzinnego wyścigu – równoległe prace nad modelem seryjnym wyścigowego BMW M8 GTE gwarantują ekscytującą dynamikę jazdy na drodze.

G15
·
Coupé
·
Seria 8
·
BMW M Motorsport
·
24h Races
·
Motorsport Cars
·
Automotive
My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE.

27 JULY 2022. Here you can see the world premiere of the MINI Concept ACEMAN.

Open Streaming Page

Informacje PressClub

POWIADOMIENIA E-MAIL

edytuj ustawienia

Proszę się zalogować i ustawić zakres newslettera, wybierając odpowiednie kategorie. Istnieje możliwość otrzymywania powiadomień o nowych publikacjach w formie natychmiastowej wiadomości lub dziennego podsumowania.

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Powiązane materiały video.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie