Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuly · Sport.

Informacje prasowe
 
Teczki prasowe
 
Przemówienie
 
Specyfikacje
 
+ Filtr

BMW M Hybrid V8 wchodzi we wrześniu w kolejną fazę testów w USA.

09.09.2022Informacje prasowe

BMW M Hybrid V8 pomyślnie przeszło pierwsze testy w Europie i jedzie dobrze przygotowane do USA. Liczni kierowcy fabryczni BMW M mieli już okazję testować BMW M Hybrid V8 – wkrótce dołączą kolejni. Andreas Roos: „W europejskich testach stworzyliśmy dobrą podstawę. Teraz ruszamy do kolejnej intensywnej fazy rozwoju w USA”.

BMW Motorsport
·
LMDh

50 lat BMW M: BMW M4 GT3 zespołu Schubert Motorsport w jubileuszowym malowaniu na 24-godzinnym wyścigu na torze Nürburgring

10.05.2022Informacje prasowe

Archiv

• Z okazji 50-lecia BMW M samochód BMW M4 GT3 zespołu Schubert Motorsport startuje w specjalnym malowaniu. • Wspomnienie udanej historii wyścigów: połączenie tradycji i nowoczesności. • Franciscus van Meel: „Nürburgring i odbywający się tam 24 godzinny wyścig są nierozerwalnie związane z 50-letnią historią BMW M”.

BMW Motorsport
·
24h Races

Nowe BMW M240i startuje w Rocket League – najważniejsze wydarzenia: BMW Freestyle Tournament i BMW Rocket League Open.

16.11.2021Informacje prasowe

Archiv

Od 4 listopada BMW Esports oferuje światowej społeczności Rocket League niepowtarzalną szansę wirtualnego startu nowym BMW M240i (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 8,8–8,1 l/100 km, emisja CO2 w cyklu mieszanym: 200–185 g/km) jeszcze przed jego rynkową premierą w emocjonującej grze wideo.

Esports

„MINI Electric Pacesetter inspired by JCW” – pierwsze elektryczne MINI w roli samochodu bezpieczeństwa w FIA Formuła E

30.03.2021Informacje prasowe

Archiv

MINI Electric Pacesetter inspired by JCW to nowy samochód bezpieczeństwa serii wyścigów Formuły E ABB FIA World Championship, który łączy w sobie elektryczną przyszłość marki i bogatą historię sportów motorowych John Cooper Works. Samochód powstał na bazie nowego modelu MINI Cooper SE w ramach wyjątkowej współpracy pomiędzy działami MINI Design, BMW Motorsport, FIA oraz Formułą E.

BMW Automotive
·
MINI John Cooper Works
·
BMW Motorsport
·
FIA Formula E
·
John Cooper Works
·
MINI Electric

Światowa premiera na BMW SIM Live: transfer technologii między realnym i wirtualnymi motorsportem

16.12.2020Informacje prasowe

Archiv

Kierownica BMW M4 GT3: BMW Motorsport jako pierwszy producent opracowało we współpracy z firmą Fanatec kierownicę stosowaną zarówno w samochodzie wyścigowym, jak i w symulatorze wyścigowym. • Światowa premiera BMW M4 GT3 na platformie simracingowej iRacing przed pierwszym realnym wyścigiem. • Studium koncepcyjne „Fusion SL” zestawu Sim Lounge łączy pełną funkcjonalność symulatora z nowoczesną stylizacją wnętrz.

BMW Motorsport
·
Sim Racing

Kolejny krok: BMW Motorsport rozszerza swoje zaangażowanie w simracingu i współpracuje z czterema najlepszymi zespołami

16.12.2020Informacje prasowe

Archiv

• Wiele innowacji w sezonie simracingowym 2021. • Nowe partnerstwa, kolejne zawody pucharowe, „BMW Motorsport SIM Academy” i światowe tournée. • Najlepsze zespoły Redline, Williams Esports, G2 Esports i BS+COMPETITION współpracują z BMW Motorsport.

BMW Motorsport
·
Sim Racing

Kamień milowy rozwoju: BMW M4 GT3 zadebiutowało w zakładzie BMW Group w Dingolfing

23.07.2020Informacje prasowe

Archiv

Pomimo trudnych okoliczności rozwój BMW M4 GT3 przebiega w ostatnich miesiącach zgodnie z planem • Kierowca fabryczny BMW, Augusto Farfus, pokonuje pierwsze okrążenia w BMW M4 GT3 na terenie zakładu BMW Group w Dingolfing • Jens Marquardt: „Bardzo dziękuję wszystkim, którzy z pełnym zaangażowaniem podjęli się nadzwyczajnych wyzwań w ostatnich kilku miesiącach”

GT Racing
·
Motorsport Cars
·
Automotive
·
BMW Motorsport
·
BMW Customer Racing

Dyskusja na żywo poświęcona zawodom Formuły E w ramach FUTURE FORUM by BMW Welt, z udziałem dyrektora generalnego Formuły E, Jamiego Reigla.

13.07.2020Informacje prasowe

Archiv

• Wirtualne wydarzenie na żywo w ramach FUTURE FORUM by BMW Welt, 16 lipca 2020 r. o godz. 16.00 – „Formuła E – pionierska seria wyścigów”. • Dyrektor generalny Formuły E Jamie Reigle – najnowsze spostrzeżenia i rozmowy z ekspertami, kierowcami i społecznością Formuły E. • Tuż przed finałem sezonu w Berlinie: publiczna transmisja na żywo dyskusji dotyczącej pionierskiego ducha, innowacyjności i technologii w wyścigach Formuły E.

Symulator BMW Motorsport ułatwia kierowcom i inżynierom prace rozwojowe i konfiguracyjne.

07.05.2020Informacje prasowe

Archiv

• Ścisła współpraca pomiędzy BMW Motorsport a działem rozwoju samochodów seryjnych. • Unikalna konfiguracja symulatora o niezwykle wysokim poziomie szczegółowości. • Poznaj na filmie znaczenie symulacji wyścigów dla kierowców, inżynierów i profesjonalnych sim racerów BMW.

DTM
·
BMW Automotive
·
BMW Motorsport
·
FIA Formula E
·
Sim Racing

„United in Rivalry” – BMW nawiązuje współpracę z wiodącymi na świecie zespołami e-sportu.

16.04.2020Teczki prasowe

Archiv

• Partnerstwo z pięcioma najlepszymi zespołami na świecie pod hasłem „United in Rivalry” i „United at Home” • Wszechstronne zaangażowanie na najwyższym poziomie gamingowym • Promocja e-sportu poprzez transfer technologii; wykorzystanie know-how i kompetencji BMW • Pojazdy zespołowe w unikalnym foliowaniu opracowanym wspólnie przez BMW i zespoły

Sprawy korporacyjne
·
Sprzedaż i marketing
·
Sport
·
Esports

Od M121 do P48: przegląd ewolucji silników BMW z turbodoładowaniem w sporcie motorowym.

26.08.2019Informacje prasowe

Archiv

W 2019 r. BMW świętuje „50 lat turbomocy w sporcie motorowym”. Od pierwszego silnika z turbodoładowaniem z roku 1969 r. do aktualnego agregatu P48 do BMW M4 DTM, który w tym sezonie świętował już sześć zwycięstw, miało miejsce wiele etapów rozwoju. Przegląd ewolucji silników BMW z turbodoładowaniem w sporcie motorowym.

Motorsport Cars
·
Automotive

Sesja zdjęciowa z okazji szczególnej rocznicy: urodziny BMW M1 Art Car Andy’ego Warhola.

02.08.2019Informacje prasowe

Archiv

Zwycięzca konkursu fotograficznego zorganizowanego w mediach społecznościowych przez BMW Group Classic pokazał ekskluzywną sesję zdjęciową sportowego BMW z centralnie umieszczonym silnikiem, w artystycznej wersji stworzonej 40 lat temu.

Kultura
·
Dziedzictwo
·
Dziedzictwo marki BMW
·
Dziedzictwo korporacyjne
·
Art Car
·
Milestones
·
Automotive
·
BMW Motorsport

Pięć MINI John Cooper Works Rally wystartuje w Rajdzie Dakar 2019.

06.12.2018Informacje prasowe

Archiv

• X-raid, partner MINI Motorsport, wystawi na Rajdzie Dakar 2019 pięć samochodów MINI John Cooper Works Rally. • Zespół X-raid MINI JCW Rally Team będzie się składał z czterech załóg MINI. • Mistrz świata 2018 w rajdach terenowych FIA Jakub Przygoński wystartuje w barwach zespołu ORLEN X-raid.

MINI Motorsport
·
Dakar Rally

BMW wraca do Le Mans – światowa premiera nowego BMW serii 8 Coupé.

14.05.2018Informacje prasowe

Archiv

Nowy luksusowy samochód sportowy zostanie zaprezentowany po raz pierwszy 15 czerwca 2018 roku w przededniu legendarnego 24-godzinnego wyścigu – równoległe prace nad modelem seryjnym wyścigowego BMW M8 GTE gwarantują ekscytującą dynamikę jazdy na drodze.

G15
·
Coupé
·
Seria 8
·
BMW Motorsport
·
24h Races
·
Motorsport Cars
·
Automotive
My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

THE NEW BMW i5.

Munich. Here you can see the webcast of the Digital World Premiere of the new BMW i5.

Open Streaming Page

Informacje PressClub

POWIADOMIENIA E-MAIL

edytuj ustawienia

Proszę się zalogować i ustawić zakres newslettera, wybierając odpowiednie kategorie. Istnieje możliwość otrzymywania powiadomień o nowych publikacjach w formie natychmiastowej wiadomości lub dziennego podsumowania.

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Powiązane materiały video.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie