Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuly · Sport.

Informacje prasowe
 
Teczki prasowe
 
Przemówienie
 
Specyfikacje
 
+ Filtr
 

MISTRZ WIMBLEDONU WYBRAŁ ELEKTRYCZNE BMW.

20.07.2023Informacje prasowe

+++ BMW udostępnia zwycięzcy tegorocznego Wimbledonu flotę samochodów elektrycznych. +++ Carlos Alcaraz, nazywany liderem nowej ery tenisa, ma do dyspozycji następujące modele z gamy BMW: BMW iX, BMW i4, BMW iX3, BMW i7, a także nowe BMW iX1.+++

More Sports
·
Tennis
·
Ambassadors
 

BMW M Hybrid V8 wchodzi we wrześniu w kolejną fazę testów w USA.

09.09.2022Informacje prasowe

Archiv

BMW M Hybrid V8 pomyślnie przeszło pierwsze testy w Europie i jedzie dobrze przygotowane do USA. Liczni kierowcy fabryczni BMW M mieli już okazję testować BMW M Hybrid V8 – wkrótce dołączą kolejni. Andreas Roos: „W europejskich testach stworzyliśmy dobrą podstawę. Teraz ruszamy do kolejnej intensywnej fazy rozwoju w USA”.

BMW M Motorsport
·
LMDh
 

50 lat BMW M: BMW M4 GT3 zespołu Schubert Motorsport w jubileuszowym malowaniu na 24-godzinnym wyścigu na torze Nürburgring

10.05.2022Informacje prasowe

Archiv

• Z okazji 50-lecia BMW M samochód BMW M4 GT3 zespołu Schubert Motorsport startuje w specjalnym malowaniu. • Wspomnienie udanej historii wyścigów: połączenie tradycji i nowoczesności. • Franciscus van Meel: „Nürburgring i odbywający się tam 24 godzinny wyścig są nierozerwalnie związane z 50-letnią historią BMW M”.

BMW M Motorsport
·
24h Races

„MINI Electric Pacesetter inspired by JCW” – pierwsze elektryczne MINI w roli samochodu bezpieczeństwa w FIA Formuła E

30.03.2021Informacje prasowe

Archiv

MINI Electric Pacesetter inspired by JCW to nowy samochód bezpieczeństwa serii wyścigów Formuły E ABB FIA World Championship, który łączy w sobie elektryczną przyszłość marki i bogatą historię sportów motorowych John Cooper Works. Samochód powstał na bazie nowego modelu MINI Cooper SE w ramach wyjątkowej współpracy pomiędzy działami MINI Design, BMW Motorsport, FIA oraz Formułą E.

BMW Motorsport
·
MINI John Cooper Works
·
BMW M Motorsport
·
FIA Formula E
·
John Cooper Works
·
MINI Electric
 

Światowa premiera na BMW SIM Live: transfer technologii między realnym i wirtualnymi motorsportem

16.12.2020Informacje prasowe

Archiv

Kierownica BMW M4 GT3: BMW Motorsport jako pierwszy producent opracowało we współpracy z firmą Fanatec kierownicę stosowaną zarówno w samochodzie wyścigowym, jak i w symulatorze wyścigowym. • Światowa premiera BMW M4 GT3 na platformie simracingowej iRacing przed pierwszym realnym wyścigiem. • Studium koncepcyjne „Fusion SL” zestawu Sim Lounge łączy pełną funkcjonalność symulatora z nowoczesną stylizacją wnętrz.

BMW M Motorsport
·
Sim Racing
 

Kamień milowy rozwoju: BMW M4 GT3 zadebiutowało w zakładzie BMW Group w Dingolfing

23.07.2020Informacje prasowe

Archiv

Pomimo trudnych okoliczności rozwój BMW M4 GT3 przebiega w ostatnich miesiącach zgodnie z planem • Kierowca fabryczny BMW, Augusto Farfus, pokonuje pierwsze okrążenia w BMW M4 GT3 na terenie zakładu BMW Group w Dingolfing • Jens Marquardt: „Bardzo dziękuję wszystkim, którzy z pełnym zaangażowaniem podjęli się nadzwyczajnych wyzwań w ostatnich kilku miesiącach”

GT Racing
·
Motorsport Cars
·
More BMW Motorsport
·
BMW M Motorsport
·
Customer Racing
 

Dyskusja na żywo poświęcona zawodom Formuły E w ramach FUTURE FORUM by BMW Welt, z udziałem dyrektora generalnego Formuły E, Jamiego Reigla.

13.07.2020Informacje prasowe

Archiv

• Wirtualne wydarzenie na żywo w ramach FUTURE FORUM by BMW Welt, 16 lipca 2020 r. o godz. 16.00 – „Formuła E – pionierska seria wyścigów”. • Dyrektor generalny Formuły E Jamie Reigle – najnowsze spostrzeżenia i rozmowy z ekspertami, kierowcami i społecznością Formuły E. • Tuż przed finałem sezonu w Berlinie: publiczna transmisja na żywo dyskusji dotyczącej pionierskiego ducha, innowacyjności i technologii w wyścigach Formuły E.

„United in Rivalry” – BMW nawiązuje współpracę z wiodącymi na świecie zespołami e-sportu.

16.04.2020Teczki prasowe

Archiv

• Partnerstwo z pięcioma najlepszymi zespołami na świecie pod hasłem „United in Rivalry” i „United at Home” • Wszechstronne zaangażowanie na najwyższym poziomie gamingowym • Promocja e-sportu poprzez transfer technologii; wykorzystanie know-how i kompetencji BMW • Pojazdy zespołowe w unikalnym foliowaniu opracowanym wspólnie przez BMW i zespoły

Sprawy korporacyjne
·
Sprzedaż i marketing
·
Sport
·
Esports
 

ART Grand Prix i Robert Kubica łączą siły w DTM 2020.

13.02.2020Informacje prasowe

Archiv

• ART Grand Prix wraca do DTM jako zespół kliencki. • Po udziale w teście młodych kierowców w Jerez Robert Kubica będzie teraz rywalizował w swoim debiutanckim sezonie w DTM. • Kubica: „Naprawdę nie mogę się doczekać rozpoczęcia tego nowego rozdziału w swojej karierze”.

DTM
·
BMW M Motorsport
 

Od M121 do P48: przegląd ewolucji silników BMW z turbodoładowaniem w sporcie motorowym.

26.08.2019Informacje prasowe

Archiv

W 2019 r. BMW świętuje „50 lat turbomocy w sporcie motorowym”. Od pierwszego silnika z turbodoładowaniem z roku 1969 r. do aktualnego agregatu P48 do BMW M4 DTM, który w tym sezonie świętował już sześć zwycięstw, miało miejsce wiele etapów rozwoju. Przegląd ewolucji silników BMW z turbodoładowaniem w sporcie motorowym.

Motorsport Cars
·
More BMW Motorsport
 

Sesja zdjęciowa z okazji szczególnej rocznicy: urodziny BMW M1 Art Car Andy’ego Warhola.

02.08.2019Informacje prasowe

Archiv

Zwycięzca konkursu fotograficznego zorganizowanego w mediach społecznościowych przez BMW Group Classic pokazał ekskluzywną sesję zdjęciową sportowego BMW z centralnie umieszczonym silnikiem, w artystycznej wersji stworzonej 40 lat temu.

Kultura
·
Dziedzictwo
·
Dziedzictwo marki BMW
·
Dziedzictwo korporacyjne
·
Art Car
·
Milestones
·
More BMW Motorsport
·
BMW M Motorsport
 

Przewodniki medialne MINI 2019 Dakar

08.01.2019Teczki prasowe

Archiv

Monachium. W tegorocznej, odbywającej się od 6 do 17 stycznia edycji Rajdu Dakar zobaczymy MINI Motorsport i jego partnera X-raid reprezentowanych przez dwa typy pojazdów: MINI John Cooper Works Buggy i MINI John Cooper Works Rally

Sport
·
BMW Motorsport
·
More MINI Motorsport
·
Dakar Rally
 

Pięć MINI John Cooper Works Rally wystartuje w Rajdzie Dakar 2019.

06.12.2018Informacje prasowe

Archiv

• X-raid, partner MINI Motorsport, wystawi na Rajdzie Dakar 2019 pięć samochodów MINI John Cooper Works Rally. • Zespół X-raid MINI JCW Rally Team będzie się składał z czterech załóg MINI. • Mistrz świata 2018 w rajdach terenowych FIA Jakub Przygoński wystartuje w barwach zespołu ORLEN X-raid.

More MINI Motorsport
·
Dakar Rally
My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE 2024.

Munich. Here you can see the on demand webcast of the BMW Group Annual Conference 2024, with the world premiere of the next BMW vision vehicle on the "Road to Neue Klasse".

Open Streaming Page

Informacje PressClub

POWIADOMIENIA E-MAIL

edytuj ustawienia

Proszę się zalogować i ustawić zakres newslettera, wybierając odpowiednie kategorie. Istnieje możliwość otrzymywania powiadomień o nowych publikacjach w formie natychmiastowej wiadomości lub dziennego podsumowania.

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Powiązane materiały video.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie