Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

BMW Motorrad Central Eastern Europe zaprasza do Polski na Motor Fest 2016.

W dniach 20 - 22 maja 2016 odbędzie się pierwsza edycja BMW Motor Fest 2016. Impreza, która przebiegnie w otoczeniu wspaniałych krajobrazów Jury Krakowsko-Częstochowskiej, przyciągnie miłośników jazdy motocyklem z całej Europy.

BMW Motorrad
·
Kursy jazdy na motocyklu, podróże, wydarzenia
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~73,23 KB)
  
Photos(2x, ~3,75 MB)

BMW Motor Fest to propozycja skierowana do miłośników podróżowania jednośladem, którzy chcą spędzić weekend na łonie natury w gronie osób, których łączy pasja do motocykli.

Baza imprezy mieści się w nowoczesnym kompleksie położonym w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dla uczestników zaplanowano trzy trasy przejazdu o różnym stopniu trudności. Dwie, turystyczne po drogach asfaltowych z przeznaczeniem dla wszelkich typów motocykli, na których uczestnicy będą mogli poznać bliżej okolicę i skrywane przez nią tajemnice. Dla miłośników szutrów i leśnych duktów przygotowano trasę krajoznawczą po drogach mieszanych, która będzie wiodła odcinkami na co dzień wyłączonymi z ruchu i niedostępnymi dla motocykli. Nie zabraknie też niespodzianek i elementów rywalizacji.

Na miejscu będzie można też spotkać podróżników, którzy opowiedzą o swoich wyprawach po świecie. Będzie to niepowtarzalna możliwość do nawiązania ciekawych kontaktów, a także okazja do pozyskania wielu cennych informacji, które mogą stać się inspiracją do podjęcia własnej wyprawy. Na uczestników czekać będą też liczne atrakcje zaplanowane przez organizatorów. Akademia Enduro zaprezentuje swoje szkolenia z jazdy w terenie. Do dyspozycji będą również mechanicy z niezbędnym zapleczem serwisowym. Dodatkowo, będzie można zobaczyć pokazy ratownictwa drogowego, odbyć szkolenia z pierwszej pomocy przed medycznej, honorowo oddać krew czy też zarejestrować się w bazie dawców szpiku. Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi i technicznymi BMW oraz dokonania zakupów w sklepie z odzieżą i akcesoriami BMW.  

 Organizatorem jest BMW Motorrad Polska. Więcej informacji na temat wyjazdu, szczegóły dotyczące bazy imprezy oraz program można znaleźć na stronie: http://www.bmwmotorfest.eu

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie