Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Nowe oryginalne akcesoria BMW „Edition Black”.

Szlachetne detale do BMW R 1200 GS i R 1200 GS Adventure.

Opcjonalne dodatki, akcesoria
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~77,33 KB)
  
Photos(16x, ~35,96 MB)

Monachium. Wysokogatunkowe i specjalnie przystosowane oryginalne akcesoria BMW Motorrad „Edition Black” pozwalają BMW R 1200 GS i R 1200 GS Adventure zaprezentować się jeszcze bardziej elegancko i wyraziście. Liczne możliwości zestawień czarnych elementów oferują ogromny potencjał indywidualizacji. Oprócz istniejących akcesoriów BMW Motorrad dostępne są również następujące anodowane lub lakierowane proszkowo na czarno akcesoria do obu turystycznych enduro:

·     Aluminiowy system bagażowy, czarny.

·     Stelaż na aluminiowy top case, czarny.

·     Stelaż na kufry aluminiowe, czarny.

·     Aluminiowa osłona silnika enduro, czarna.

·     Regulowana dźwignia biegów, czarna.

·     Stelaż na kufer Vario, czarny.

·     Uchwyty tylnych podnóżków, czarne.

·     Osłony chłodnicy „Style”, czarne.

·     Regulowane podnóżki kierowcy, czarne.


Akcesoria „Edition Black” w szczegółach.

Aluminiowy system bagażowy, czarny. 
Aluminiowy system bagażowy składający się z dwóch kufrów bocznych (36 l + 44 l) i top case’a (32 l) to praktyczne rozwiązanie do bezpiecznego przewożenia bagażu. Anodowane na czarno kufry są zamykane na dwa zamki każdy i wyposażone w zaczepy do mocowania dodatkowego bagażu. Inne akcesoria obejmują wewnętrzne torby do kufrów i top case’a, oparcie pleców na top case i uchwyty do przenoszenia. Ponadto możliwe jest zamykanie wszystkich elementów kluczykiem do stacyjki.
 
Stelaż na aluminiowy top case, czarny.
Stabilny stelaż bagażowy w atrakcyjnym czarnym kolorze umożliwia bezpieczne mocowanie bagażu. Jest wykonany z wytrzymałej stali szlachetnej i malowany proszkowo na czarno. Umożliwia również korzystanie z miękkiego systemu bagażowego Atacama.
 
Stelaż na kufry aluminiowe, czarny.
Nierdzewny, malowany proszkowo stelaż na kufry ze stali szlachetnej umożliwia bezpieczne mocowanie toreb bocznych Atacama do jazdy terenowej.
 
Aluminiowa osłona silnika enduro, czarna.
Wytrzymała osłona silnika enduro wykonana z blachy aluminiowej o grubości 2 mm została zaprojektowana specjalnie do jazdy terenowej. Jest znacznie dłuższa i szersza niż standardowa osłona silnika, dlatego skutecznie chroni przed uderzeniami kamieni, a tym samym uszkodzeniami dolnej części silnika. Jest anodowana na czarno i ma mocowanie z wytrzymałej stali szlachetnej.
 
Regulowana dźwignia biegów, czarna.
Anodowana na czarno dźwignia biegów wykonana jest z aluminium i została zaprojektowana specjalnie do jazdy na stojąco. Element nożny można regulować za pomocą podłużnego otworu. Pozwala to na regulację odległości między pedałem a podnóżkiem, co umożliwia indywidualne dopasowanie do rozmiaru buta i ułatwia jazdę w pozycji stojącej.
 
Stelaż na kufer Vario, czarny.
Stelaż umożliwia mocowanie kufra Vario i podnóżków pasażera. Dzięki anodowanej na matowy kolor czarny powierzchni doskonale pasuje do ogólnego wyglądu motocykla.
 
Uchwyty tylnych podnóżków, czarne.
Uchwyt podnóżków, który pod względem kształtu i wymiarów odpowiada części seryjnej, umożliwia mocowanie podnóżków dla pasażerów.  Uchwyt ma wbudowaną osłonę pięty i jest anodowany w matowym kolorze czarnym.
 
Osłony chłodnicy „Style”, czarne.
Masywne osłony chłodnicy ze stali nierdzewnej, malowane proszkowo na kolor czarny, pasują do owiewek i nadają motocyklowi wyjątkowo sportowy i męski charakter. Czarne osłony chłodnicy „Style” odpowiadają częściom seryjnym w wersjach stylistycznych Rallye i Exclusive. Dlatego akcesoria te pasują tylko do tych modeli.
 
Regulowane podnóżki kierowcy, czarne.
Amortyzowane, anodowane na czarno podnóżki dla kierowcy zapewniają optymalny komfort siedzenia. Podczas jazdy na stojąco, zwłaszcza offroadowej, stopień poddaje się i odsłania ząbkowany kontur zewnętrzny, co zapewnia dodatkową przyczepność i lepszą kontrolę nad motocyklem. Ponadto można regulować wysokość trzystopniowo za pomocą śruby regulacyjnej. Wymienne plastikowe ślizgacze oraz grawerowany laserowo napis BMW Motorrad idealnie uzupełniają te wysokiej klasy kute podnóżki.
 
Materiały prasowe dotyczące motocykli BMW, wyposażenia dla kierowców BMW Motorrad i oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad można znaleźć w klubie prasowym BMW Group na stronie www.press.bmwgroup.com/poland.
 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

ON DEMAND WEBCAST.

Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference and the BMW Group Analyst- and Investor Conference 2019.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie