Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

George Belsis nowym Dyrektorem Generalnym BMW Financial Services Polska

1 września 2018 roku obowiązki Dyrektora Generalnego BMW Financial Services Polska obejmie George Belsis, który od 2015 roku pełnił funkcję Dyrektora Finansowego spółki. Dotychczasowy prezes Ireneusz Nogalski po siedmiu latach pracy zdecydował się podjąć nowe wyzwania zawodowe i obejmie stanowisko Dyrektora Generalnego BMW Financial Services w Belgii.

Sprawy korporacyjne
·
Zasoby ludzkie
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

1 września 2018 roku obowiązki Dyrektora Generalnego BMW Financial Services Polska obejmie George Belsis, który od 2015 roku pełnił funkcję Dyrektora Finansowego spółki. Dotychczasowy prezes Ireneusz Nogalski po siedmiu latach zdecydował się podjąć nowe wyzwania zawodowe i obejmie stanowisko Dyrektora Generalnego BMW Financial Services w Belgii.

 

Warszawa. 1 września 2018 roku obowiązki Dyrektora Generalnego BMW Financial Services Polska obejmie George Belsis, który od 2015 roku pełnił funkcję Dyrektora Finansowego spółki. Dotychczasowy prezes Ireneusz Nogalski po siedmiu latach zdecydował się podjąć nowe wyzwania zawodowe i obejmie stanowisko Dyrektora BMW Financial Services w Belgii.

 

George Belsis ma długoletnie doświadczenie w pracy dla spółek BMW Group zajmujących się usługami finansowymi i ubezpieczeniowymi. Pracował m.in. w BMW Austria Bank GmbH, w centrali BMW Financial Services w Monachium,  w BMW Bank GmbH, a także w instytucjach finansowych związanych z branżą motoryzacyjną w Grecji. Od września 2015 roku pełnił funkcję Dyrektora Finansowego BMW Financial Services Polska.

 

Ireneusz Nogalski zarządzał BMW Financial Services Polska od momentu powstania firmy w 2011 roku. Z sukcesem zbudował struktury firmy w Polsce i odpowiadał za jej całościowy rozwój. W ciągu siedmiu lat stworzył jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży usług finansowych i ubezpieczeniowych premium. Znacząco przyczynił się do sukcesu marek BMW i MINI na polskim rynku, które dzięki produktom BMW Financial Services stały się bardziej dostępne dla klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych. Obecnie prawie co drugi ze sprzedawanych w Polsce nowych pojazdów BMW Group jest finansowany przez BMW Financial Services, a ofertę ubezpieczeniową firmy wybiera 2/3 klientów. Portfel umów leasingowych na samochody i motocykle BMW Group przekracza 20 000, a firma w kategorii rocznej sprzedaży mierzonej wartością leasingowanych samochodów osobowych może równać się z pierwszą piątką przedsiębiorstw leasingowych w Polsce.

 

Ireneusz Nogalski pozostanie nadal związany z BMW Financial Services - 1 września 2018 roku obejmie stanowisko Dyrektora Generalnego BMW Financial Services w Belgii.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie