Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Wyposażenie Motocyklisty BMW Motorrad – Kolekcja 2019.

Wyposażenie Motocyklisty BMW Motorrad – Kolekcja 2019.

Wyposażenie motocyklisty
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~12,9 MB)
  
Photos(70x, ~178,69 MB)
Wyposażenie motocyklisty BMW Motorrad na sezon motocyklowy 2019  to wykonanie najwyższej jakości. W szczególności jednoczęściowy kombinezon sportowy ProRace. Robiony na zamówienie kombinezon ProRace Made-toMeasure jest szyty z rozległą gamą opcji kastomizacji i wariantami wyposażenia, które mogą być dostosowane do preferencji klienta za pomocą konfiguratora online. Buty i rękawice ProRace mogą zostać dodane, aby stworzyć idealny strój. Całkiem nowy kombinezon Roadster został zaprojektowany jako idealny strój typu „wszystko w jednym” do szybszej jazdy w wyprostowanej pozycji siedzącej.
 
Kask Bowler charakteryzuje się wyjątkowo aerodynamicznym wyglądem. Jego wyszukane detale odzwierciedlają doskonały kunszt wykonania, a także zapewniają wysoki komfort noszenia. Pasuje do ściśle limitowanej edycji kurtki skórzanej Club Spezial. Tutaj, wykonanie i szczegóły, takie jak haftowany numer z limitowanej edycji na kołnierzu, spełniają najwyższe standardy. Nowa sportowa kurtka RaceFlow wprowadza w klimat lata. Dzięki wysokiej zawartości oddychającego materiału siatkowego zapewnia idealną wentylację ciała i ramion – nawet w upalne dni.

Spodnie Rider zostały zaprojektowane w stylu outdoorowym. To doskonałe użyteczne i luźne ubranie, dzięki któremu można pokonać silbe wiatry i trude warunki pogodowe- zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Spodnie ClimaProtect są niezwykle praktyczne. Są wodoodporne i łatwe w nakładaniu na zwykłe spodnie, dzięki długim zamkom błyskawicznym biegnącm po bokach- znacznie ułatwia życie w biznesowym przemieszczaniu sie po mieście.

Całkowicie nowe buty Flow będą idealnie pasować.Te bardzo lekkie buty z krótką cholewką zostały zaprojektowane jako idealny towarzysz w wysokich temperaturach: tak jak nowe trampki Dry, dobrze pasują do jeansów motocyklowych i letnich kurtek motocyklowych.
 
Gama ochraniaczy została znacznie poszerzona w sezonie 2019. Poza kamizelką HighViz, ochraniaczem pleców Strap-on oraz pasami nerkowymi Basic oraz Pro warta zaznaczenia jest kamizelka Protector z płytą na klatce piersiowej i plecach.
 
Element stylu również nie został pominięty. Jest to szczególnie odzwierciedlone w nowych kolekcjach Style opartych o motto „Wyjątkowa Bawarska Inżynieria” (Unique Bavarian Engineering), które obejmują skórzane produkty lifestylowe oraz kolekcję Motorsport. Popularne kurtki AirShell, Club Leather oraz DownTown są również dostępne, podobnie jak rękawice Rockster w nowych wariantach kolorystycznych.
 
Wszystkie szczegóły na temat nowych produktów znajdują się na następnych stronach. Przyjemnego odkrywania i przeglądania

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

GENEVA MOTOR SHOW

Geneva, 03.March - 08:15 CET.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Geneva International Motor Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie