Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Od MINI, prosto z serca.

Kolekcja MINI Lifestyle oferuje inspiracje dla walentynkowych prezentów.

Lifestyle
·
Lifestyle - produkty
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~101,08 KB)
  
Photos(15x, ~80,37 MB)

Monachium. Sezon na sprawianie radości bliskim starannie dobranymi prezentami trwa cały rok. Ale wypadające 14 lutego walentynki to szczególnie popularna okazja do wręczenia małych i dużych prezentów. W aktualnej kolekcji MINI Lifestyle znajdziesz ciekawe alternatywy dla kartek z życzeniami, czekoladek czy kwiatów.

Klasyczny krój, nowoczesny wygląd i autentyczny styl MINI.

Tekstylia z aktualnej kolekcji MINI Lifestyle charakteryzują się wysokiej jakości materiałami, precyzyjnym wykonaniem i wyrazistą stylistyką. Klasyczny krój i nowoczesna kolorystyka koszulki męskiej z napisem MINI (SCD 29,00 €) zapewniają stylowy wygląd na każdą okazję. Tradycyjny krój charakteryzują krótkie rękawy, okrągły dekolt i prosty dół. Szara koszulka wykonana jest w 100% z bawełny w jakości single jersey i ma z przodu logo MINI na tle w kolorze koralowym i czarnym. Koszulka damska z napisem MINI (SCD 29,00 €) prezentuje się swobodnie i niepowtarzalnie. Ma kolor koralowy i jest również wykonana w 100% z bawełny w jakości single jersey. Napis MINI w tym samym kolorze na przedzie tworzy indywidualny akcent.

Również bluza damska z naszywką MINI (SCD 75,00 €) oferowana jest w żywym kolorze koralowym. Modna bluza z kapturem wykonana w 100% z bawełny łączy w sobie autentyczny styl MINI z wysokim komfortem noszenia. Cechą szczególną tej bluzy o klasycznym kroju jest kaptur na podszewce z troczkiem, kieszeń-kangurka oraz wyhaftowane na czarnym tle logo MINI.

Stylowe i praktyczne w podróży.

Przydatne w podróży akcesoria z kolekcji MINI Lifestyle gwarantują stylowy wygląd. Walizka na kółkach MINI (SCD 195,00 €) w kolorze koralowym wykonana jest z twardego materiału z wytłoczonym logo MINI z przodu. Pojemność 76 l, cztery kółka, wysuwana rączka i wodoodporny zamek błyskawiczny z zamkiem TSA umożliwiają wygodne i bezpieczne podróżowanie. Wewnątrz znajdują się praktyczne przegrody, paski mocujące i odpinana zasuwana kieszeń.

Notatnik MINI z płócienną okładką (SCD 15,00 €), również w kolorze koralowym, jest idealny do zapisywania notatek w podróży. Notatnik ma 240 stron z papieru z certyfikatem FSC i wysokiej jakości okładkę z tektury introligatorskiej oklejonej lnianą tkaniną. Magnetyczna klapka z wytłoczonym logo MINI służy jako zamknięcie, a elastyczna szlufka pozwala na włożenie długopisu.

Atrakcja dla małych miłośników MINI.

MINI Knitted Car (SCD 39,00 €) to MINI do przytulania. Włóczkowy samochodzik dla najmłodszych miłośników MINI dostępny jest w kolorach British Green, Island Blue i Chili Red. Przy niewielkich rozmiarach – 26 cm długości, 14 cm szerokości i 13 cm wysokości – ma typowe proporcje 3-drzwiowego MINI. Miękkie wypełnienie i starannie wyhaftowane detale, takie jak reflektory, lampy tylne i tablice rejestracyjne, zapewniają frajdę z jazdy.

Idealny do pokoju dziecięcego jest też MINI Cooper S Pull Back (SCD 6,90 €). Miniatury w skali 1:36 oferowane w kolorach Chili Red, Electric Blue i Volcanic Orange mają solidną plastikową karoserię i napęd naciągowy.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Katarzyna Gospodarek, Corporate Communications Manager

Tel.: +48 728 873 932, e-mail: katarzyna.gospodarek@bmw.pl

 

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad, jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje 31 zakładów produkcyjnych i montażowych w 15 krajach; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2019 firma BMW Group sprzedała ponad 2 520 000 samochodów oraz ponad 175 000 motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2018 wyniósł 9,815 mld EUR przy obrotach wynoszących 97,480 mld EUR. Wg stanu na dzień 31 grudnia 2018 r. w BMW Group było zatrudnionych 134 682 pracowników.

Podstawą sukcesu BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Dlatego też integralną część strategii firmy stanowią: zasady zrównoważonego rozwoju ekologicznego i społecznego wdrożone w całym łańcuchu wartości, promowanie całościowej odpowiedzialności za produkty oraz aktywne angażowanie się w ochronę zasobów naturalnych.

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmwgroup/

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL ACCOUNTS PRESS CONFERENCE

Munich, 18 March 2020. 
Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference 2020.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie