Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

BMW M Track Days - sportowe wrażenia do potęgi M.

Przetestuj wybrane modele BMW M na profesjonalnym torze wyścigowym podczas BMW M Track Days. To wyjątkowe wydarzenie dla miłośników ekstremalnych emocji i sportowych modeli sygnowanych najmocniejszą literą na świecie oraz okazja do przetestowania ich pełnego potencjału w bezpiecznych warunkach, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

G80
·
G82
·
F90
·
Coupé
·
Samochody M
·
M5
·
BMW Driving Experience
·
M4
·
M3
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Author.

Hubert Fronczak
BMW Group

BMW M Track Days to wydarzenie, które pozwoli sprawdzić sportowe możliwości samochodów BMW M podczas jazdy na najnowocześniejszym torze wyścigowym w Polsce. 

- Uczestnictwo w BMW M Track Days jest doskonałą okazją, aby zapoznać się z charakterystyką samochodów spod znaku M. Uczestnicy będą mogli na własnej skórze poczuć emocje oraz przetestować modele z naszej gamy. A to wszystko na torze Silesia Ring – mówi Paweł Wlazło, szef sprzedaży BMW M w Polsce.

Na uczestników BMW M Track Days czekają niezapomniane emocje oraz imponująca moc drzemiąca pod maską modeli ze sportowej rodziny M. BMW M3 Competition z przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w 3,5 sekundy i 510 KM pozwala doświadczyć typowych dla M wyczynowych właściwości. Oferujące liczne rozwiązania zaczerpnięte ze sportów motorowych, BMW M4 Competition, uzbrojone w silnik o mocy 510 KM i przyspieszające od 0 do 100km/h w 3,5 sekundy, gwarantuje maksymalną dynamikę oraz radość z jazdy. BMW M5 Competition to niedoścignione połączenie typowego dla M sportowego charakteru z elegancją biznesowej limuzyny. Dzięki mocy 625 KM i przyspieszeniu od 0 do 100 km/h w 3,4 sekundy, spełnia najwyższe oczekiwania pod względem osiągów, zapewniając niespotykaną dawkę intensywnych wrażeń na torze.

Dodatkowo uczestnicy wydarzenia będą mogli przesiąść się na fotel pasażera i wziąć udział w tzw. Taxi Drive, czyli dynamicznych przejazdach z instruktorami BMW M Driving Experience doświadczając pełnego potencjału samochodów. Program gwarantuje sporą dawkę adrenaliny z rodziną BMW M.

BMW M Track Days odbędą się 20 czerwca, 26 czerwca, 17 lipca, 18 lipca, 28 sierpnia oraz 3 października.  

Szczegóły dotyczące udziału w wydarzeniu dostępne są na stronie internetowej oraz u dealerów BMW.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Hubert Fronczak

BMW Group Polska

telefon: 728 874 121

e-mail: hubert.fronczak@bmw.pl

 

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad, jest wiodącym na świecie producentem samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje ponad 30 zakładów produkcyjnych i montażowych na całym świecie; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2022 firma BMW Group sprzedała ponad 2,4 miliona samochodów oraz ponad 202 tysiące motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2021 wyniósł 16,1 mld euro przy obrotach wynoszących 111,2 mld euro. Według stanu na dzień 31 grudnia 2021 r. w BMW Group było zatrudnionych 118 909 pracowników.

Podstawą sukcesu BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Firma już na wczesnym etapie wyznaczyła kierunek na przyszłość i konsekwentnie koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i ochronie zasobów, począwszy od łańcucha dostaw poprzez produkcję aż po końcową fazę użytkowania wszystkich produktów.

www.bmwgroup.com

Facebook: https://www.facebook.com/BMW.Polska

Twitter: https://twitter.com/BMW_Polska

YouTube: http://www.youtube.com/BMWPolska

Instagram: https://www.instagram.com/bmwpolska

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie