Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Pierwszy salon sprzedaży BMW i MINI w Radomiu już otwarty.

+++ BMW ZK Motors otworzył pierwszy salon BMW i MINI w Radomiu +++ Obiekt został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami BMW Group w oparciu o innowacyjną koncepcję Retail.Next oraz z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju +++ Inwestor posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu punktów sprzedaży pojazdów z portfolio BMW Group w województwach świętokrzyskim i podkarpackim +++ Nowa inwestycja BMW ZK Motors w Radomiu jest zlokalizowana przy ul. Warszawskiej 234 +++

Sprawy korporacyjne
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Radom. BMW ZK Motors Radom oferuje sprzedaż nowych samochodów marek BMW i MINI oraz aut używanych BMW Premium Selection z gwarancją producenta. Salon znajduje się kilka kilometrów od centrum miasta i Dworca Głównego. Obiekt zajmuje 2880 m2 powierzchni użytkowej. Do dyspozycji klientów oddano także autoryzowany serwis, który został przeniesiony z ul. Żółkiewskiego 40. Nowa inwestycja została zrealizowana przez BMW ZK Motors, który posiada duże doświadczenie w sprzedaży samochodów BMW i MINI w Kielcach i Rzeszowie.

— Konsekwentnie rozbudowujemy sieć sprzedaży BMW Group w Polsce i zwiększamy dostępność samochodów z portfolio marek BMW i MINI. Obiekt w Radomiu, który powstał zgodnie z koncepcją Retail.Next, to kolejny krok w kierunku rozwoju jakości obsługi. Klienci z tego regionu mogą liczyć na spersonalizowane doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie, które oferuje BMW ZK Motors — powiedział Christian Haririan, Dyrektor Generalny BMW Group Polska.

Salon z najwyższymi standardami Retail.Next

Nowe miejsce zostało zaprojektowane w oparciu o koncepcję Retail.Next, zgodnie z którą klienci otrzymują obsługę na najwyższym poziomie w komfortowych warunkach, w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni – loży sprzedażowej lub przy samochodzie ekspozycyjnym. Obiekt wyróżnia nowoczesny design, prezentowane auta są dodatkowo doświetlone i wyeksponowane przodem do gościa. Całość tworzy spersonalizowane doświadczenie zakupowe.

— Otwarcie nowego salonu BMW ZK Motors w Radomiu jest odpowiedzią na duże zainteresowanie ofertą BMW i MINI w regionie. To wielkie wydarzenie dla naszej firmy i wszystkich miłośników motoryzacji z tej części Polski — powiedział Zbigniew Kała właściciel BMW ZK Motors Radom.

W trosce o zrównoważony rozwój

Inwestycja powstała z zastosowaniem licznych ekologicznych rozwiązań w budownictwie, z których jest znany BMW ZK Motors. Inwestor, jako pierwszy dealer BMW na świecie otrzymał w 2016 r. Złoty Certyfikat Zrównoważonego Rozwoju, przyznawany przez BMW AG Monachium, który potwierdza spełnienie najwyższych standardów BMW w konstrukcji ekologicznych budynków. Na dachach obiektu zamontowano ogniwa fotowoltaiczne, wyposażono go w pompy ciepła oraz instalację odzysku wody deszczowej. W oświetleniu zastosowano wydajną technologię LED.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Hubert Fronczak

BMW Group Polska

Telefon: +728 874 121

E-Mail: hubert.fronczak@bmw.pl

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad, jest wiodącym na świecie producentem samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje ponad 30 zakładów produkcyjnych i montażowych na całym świecie; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2022 firma BMW Group sprzedała ponad 2,4 miliona samochodów oraz ponad 202 tysiące motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2021 wyniósł 16,1 mld euro przy obrotach wynoszących 111,2 mld euro. Według stanu na dzień 31 grudnia 2021 r. w BMW Group było zatrudnionych 118 909 pracowników.

Podstawą sukcesu BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Firma już na wczesnym etapie wyznaczyła kierunek na przyszłość i konsekwentnie koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i ochronie zasobów, począwszy od łańcucha dostaw poprzez produkcję aż po końcową fazę użytkowania wszystkich produktów.

www.bmwgroup.com

Facebook: https://www.facebook.com/BMW.Polska

Twitter: https://twitter.com/BMW_Polska

YouTube: http://www.youtube.com/BMWPolska

Instagram: https://www.instagram.com/bmwpolska

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/  

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

JAPAN MOBILITY SHOW.

Tokyo. Follow the webcast of the BMW Group press conference at the Japan Mobility Show 2023.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie