Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Większe możliwości dzięki łączności premium: BMW wprowadza Personal eSIM Ubigi.

+++ Więcej możliwości w zakresie aktywacji funkcji łączności premium +++ Nowa usługa Ubigi wprowadzana w Niemczech i Francji, a następnie na innych rynkach europejskich +++ Prosta konfiguracja w aplikacji My BMW +++

Technologia
·
BMW ConnectedDrive
·
Informacja i rozrywka, koncepcje kontroli
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Monachium. Od dziś klienci BMW we Francji i Niemczech mogą aktywować swoją kartę Personal eSIM w pojeździe z transferem danych 5G Ubigi firmy Transatels i korzystać z szerokiej gamy funkcji informacyjno-rozrywkowych i łączności wi-fi. Aktywacja karty Personal eSIM za pośrednictwem Ubigi jest możliwa niezależnie od operatora sieci komórkowej, u którego klient zawarł umowę. Usługa będzie dostępna w pojazdach BMW wyposażonych w BMW Operating System 8, 8.5 i 9* z opcjonalną funkcją Personal eSIM (SA6PA). W zależności od modelu pojazdu Personal eSIM umożliwia korzystanie z hotspotu wi-fi w pojeździe, streamingu wideo na ekranie centralnym, a w BMW serii 7 wyposażonych w ekran kinowy BMW – z szerokiej gamy usług rozrywkowych świadczonych za pośrednictwem Amazon Fire TV.

Po Niemczech i Francji usługa zostanie wkrótce wprowadzona w innych krajach europejskich. Aby aktywować ją w kompatybilnych pojazdach BMW, można wygodnie skonfigurować swoją kartę Personal eSIM w aplikacji My BMW i subskrybować europejskie taryfy danych Ubigi (UE 27 + UK + CH). Koszt usługi wynosi 10 euro miesięcznie za nieograniczony transfer danych*.

Dr Céline Laurent-Winter, Vice President Connected Vehicle Platforms w BMW Group: „Partnerstwo z Ubigi zapewnia teraz naszym klientom większą elastyczność i wygodę w zakresie połączenia pojazdu z odpowiednim planem transmisji danych. Dzięki temu możemy dostarczyć więcej treści cyfrowych do naszej floty BMW”.

„Od 2018 roku nasza obecność w branży Connected Car znacznie wzrosła i z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie współpracy z BMW Group w nadchodzących latach”, mówi Jacques Bonifay, CEO globalnego MVNO Transatel NTT DATA.

*Funkcja Personal eSIM nie jest jeszcze aktywna w pojazdach z systemem operacyjnym BMW 9. Przewidywana zdalna aktywacja zaplanowana jest w późniejszym czasie 2024 roku.  

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Hubert Fronczak

BMW Group Polska

telefon: +48 728 874 121

e-mail: hubert.fronczak@bmw.pl

 

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje 30 zakładów produkcyjnych i montażowych w 14 krajach; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2022 firma BMW Group sprzedała ponad 2,4 miliona samochodów oraz ponad 202 tysiące motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2022 wyniósł 23,5 mld euro przy obrotach wynoszących 142,6 mld euro. Według stanu na dzień 31 grudnia 2022 r. w BMW Group było zatrudnionych 149 475 pracowników.

Podstawą sukcesu ekonomicznego BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Firma już na wczesnym etapie wyznaczyła kierunek na przyszłość i konsekwentnie koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i ochronie zasobów, począwszy od łańcucha dostaw poprzez produkcję aż po końcową fazę użytkowania wszystkich produktów. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupView

Instagram: https://www.instagram.com/bmwpolska

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group-polska/

 

Ubigi

Ubigi firmy Transatel (spółki zależnej NTT DATA) to globalna usługa mobilna, która oferuje przedpłacone plany mobilnej transmisji danych po lokalnych stawkach podróżnym, pracownikom korporacyjnym i właścicielom połączonych samochodów w ponad 200 miejscach na całym świecie. Kompatybilna z eSIM 4G/5G usługa Ubigi została już wybrana do dużych komputerów i tabletów ze stałym przyłączeniem do sieci, a także przez producentów samochodów, takich jak Jaguar Land-Rover, Stellantis i BMW Group. Usługi Ubigi są dostępne zarówno dla konsumentów, jak i partnerów biznesowych i odsprzedawców. Więcej informacji na stronie www.ubigi.com 

 

Załączniki

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie