Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Większe możliwości dzięki łączności premium: BMW wprowadza Personal eSIM Ubigi.

+++ Więcej możliwości w zakresie aktywacji funkcji łączności premium +++ Nowa usługa Ubigi wprowadzana w Niemczech i Francji, a następnie na innych rynkach europejskich +++ Prosta konfiguracja w aplikacji My BMW +++

Technologia
·
BMW ConnectedDrive
·
Informacja i rozrywka, koncepcje kontroli
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Monachium. Od dziś klienci BMW we Francji i Niemczech mogą aktywować swoją kartę Personal eSIM w pojeździe z transferem danych 5G Ubigi firmy Transatels i korzystać z szerokiej gamy funkcji informacyjno-rozrywkowych i łączności wi-fi. Aktywacja karty Personal eSIM za pośrednictwem Ubigi jest możliwa niezależnie od operatora sieci komórkowej, u którego klient zawarł umowę. Usługa będzie dostępna w pojazdach BMW wyposażonych w BMW Operating System 8, 8.5 i 9* z opcjonalną funkcją Personal eSIM (SA6PA). W zależności od modelu pojazdu Personal eSIM umożliwia korzystanie z hotspotu wi-fi w pojeździe, streamingu wideo na ekranie centralnym, a w BMW serii 7 wyposażonych w ekran kinowy BMW – z szerokiej gamy usług rozrywkowych świadczonych za pośrednictwem Amazon Fire TV.

Po Niemczech i Francji usługa zostanie wkrótce wprowadzona w innych krajach europejskich. Aby aktywować ją w kompatybilnych pojazdach BMW, można wygodnie skonfigurować swoją kartę Personal eSIM w aplikacji My BMW i subskrybować europejskie taryfy danych Ubigi (UE 27 + UK + CH). Koszt usługi wynosi 10 euro miesięcznie za nieograniczony transfer danych*.

Dr Céline Laurent-Winter, Vice President Connected Vehicle Platforms w BMW Group: „Partnerstwo z Ubigi zapewnia teraz naszym klientom większą elastyczność i wygodę w zakresie połączenia pojazdu z odpowiednim planem transmisji danych. Dzięki temu możemy dostarczyć więcej treści cyfrowych do naszej floty BMW”.

„Od 2018 roku nasza obecność w branży Connected Car znacznie wzrosła i z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie współpracy z BMW Group w nadchodzących latach”, mówi Jacques Bonifay, CEO globalnego MVNO Transatel NTT DATA.

*Funkcja Personal eSIM nie jest jeszcze aktywna w pojazdach z systemem operacyjnym BMW 9. Przewidywana zdalna aktywacja zaplanowana jest w późniejszym czasie 2024 roku.  

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Hubert Fronczak

BMW Group Polska

telefon: +48 728 874 121

e-mail: hubert.fronczak@bmw.pl

 

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje 30 zakładów produkcyjnych i montażowych w 14 krajach; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2022 firma BMW Group sprzedała ponad 2,4 miliona samochodów oraz ponad 202 tysiące motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2022 wyniósł 23,5 mld euro przy obrotach wynoszących 142,6 mld euro. Według stanu na dzień 31 grudnia 2022 r. w BMW Group było zatrudnionych 149 475 pracowników.

Podstawą sukcesu ekonomicznego BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Firma już na wczesnym etapie wyznaczyła kierunek na przyszłość i konsekwentnie koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i ochronie zasobów, począwszy od łańcucha dostaw poprzez produkcję aż po końcową fazę użytkowania wszystkich produktów. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupView

Instagram: https://www.instagram.com/bmwpolska

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group-polska/

 

Ubigi

Ubigi firmy Transatel (spółki zależnej NTT DATA) to globalna usługa mobilna, która oferuje przedpłacone plany mobilnej transmisji danych po lokalnych stawkach podróżnym, pracownikom korporacyjnym i właścicielom połączonych samochodów w ponad 200 miejscach na całym świecie. Kompatybilna z eSIM 4G/5G usługa Ubigi została już wybrana do dużych komputerów i tabletów ze stałym przyłączeniem do sieci, a także przez producentów samochodów, takich jak Jaguar Land-Rover, Stellantis i BMW Group. Usługi Ubigi są dostępne zarówno dla konsumentów, jak i partnerów biznesowych i odsprzedawców. Więcej informacji na stronie www.ubigi.com 

 

Załączniki

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

AUTO CHINA 2024.

Beijing. 24./25. April 2024.

Here you can see the Webcasts of the BMW Group Night and Press Conference at the Auto China 2024.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie